Dnes je: Středa
27. ledna 2021
 

  Vítejte na oficiálních stránkách
  TJ Sokol Sýkořice
   oddíl kopané

 

Děkujeme Všem za podporu!

 
 

Menu

domů
galerie
komentáře
soupiska
historie
kontakt
fórum
ke stažení

 
 

Sponzoři

obec Sýkořice
(obecní úřad)

Komínek Jan
(autodoprava)

Růžička Richard(602 322 091)
(montáže-elektro,voda,topení)

Zuska František(606 952 907)
(čalounictví)

Jiří Šletr
 

 

 TOPlist

komentáře


  od jara 2010
(II.-III. třída)
podzim 2009
(II. třída)
jaro 2009
(II. třída)
       

podzim 2008
(II. třída)

jaro 2008
(II. třída)

podzim 2007
(II. třída)

jaro 2007
(III. třída)


11.kolo 5.11.2016  –  So. Sýkořice - TJ Sokol Branov 4:2 (1:1)  

    Těsně před utkáním musel trenér udělat změnu v sestavě, jelikož Filipa Kotheru přepadly žaludeční problémy, takže sestava byla stejná jako v Lubné. Bohužel se v utkání potvrdila stará známá fotbalová pravda nedáš dostaneš. V 5. minutě se nechal Petr Linc vychytat brankařem hostí a z následného protiútoku byl David Růžička krátký na krásný volej Tomáše Krátkého. Do 25. minuty jsme hráli nervozně a nevyužívali krajní záložníky. Naštěstí bojovností a taky zlepšením jsme se postupně dostávali do šanci. Bohužel ani nepřímý kop z malého vápna ve 30. minutě neskončil gólem. Naštěstí z následného rohu zahraného Martinem Hříbalem se krásně hlavou trefil Jirka Šulc a bylo to 1:1. Do poločasu se nám bohužel nepodařilo připadat druhý gól jelikož brankař hostí chytil i hlavičku Petra Brabce.

     Ve druhém poločase se znovu potvrdila stará fotbalová pravda a po tyči soupeře z přímého koupu z protiútoku Martin Vančura střelou z úhlu strhl vedení na naší stranu 2:1.  Bohužel druhý poločas i díky zranění ruky nevyšel brankaři Branova Aleši Rosebaumovi, nejprve si srazil srazil do branky roh Petra Lince. Bohužel soupeře postavil na nohy hloupý faul Martina Lince v našem pokutovém území a 10 minut před koncem snížil z penalty na 2-3 jinak velmi dobře hrajícím Radkem Chocem. Ještě štěstí, že brankař hostí nám pomohl ke čtvrtému gólu, když nemohl udržet míč a Petr Linc ho v 86. minutě pohodl zasunul do prázdné branky. Tím jsme ukončili podzimní část, v které jsme v posledních třech zápasech získali stejně bodů (8) jako v předešlých 8 utkáních a to hráli v podstatě ve velmi okleštěné sestavě.

Všechny minuty na podzim odehráli jen Růžička, Šulc a Hříbal. Ve všech zápasech aspoň na minutku nastoupili ještě Karas, Vančura, Mutínský, Linc P., Bureš i Brabec P.

Nejlepším střelcem podzimu byl jasně Petr Linc s 9 góly, před Petrem Brabcem (5 gólů) a Martinem Hříbalem (4 góly). Nejvíce žlutých karet má Lukáš Karas (3) a v červených kartách máme pouze jasného vítěze Martina Lince. 

Sestava : Růžička D. - Karas (90. Voráček), Linc M., Lauber, Šulc -  Vančura, Hříbal, Mutínský (88. Vonášek), Linc P.  - Brabec P. (58. Richter), Bureš 

Trenér : Petr Kovařík 
Branky: 31. Šulc Jiří, 65. Vančura Martin, 75. Linc Petr, 86. Linc Petr

ŽK : Mutinský Jan, Karas Lukáš

Napsal Petr Brabec


10.kolo 30.10.2016  – Baník Lubná - So. Sýkořice 2:3 np (1:2)  

    Hodně fanoušků přijelo povzbudit náš tým na horkou půdu do Lubné, které se v posledních zápasech začalo dařit. Bohužel jsem museli nastoupit bez nejlépe hodnoceného v hráče +/- gólech Filipa Kothery, takže trenér měl k dispozici pouze 13 hráčů a z toho minimálně 4 (Petr Brabec, Martin Hříbal, Jirka Lauber a Jan Bureš) nebyli úplně fit. Přes tento handicap jsme se soupeře nezalekli a již v první minutě utkání využil zaváhání brankaře Pokorného náš nejlepší podzimní střelec Petr Linc a hezkým lobem poslal naše družstvo do vedení. Již za chvilku mohl naše vedení po přihrávce Petra Brabce navýšit, ale střelu poslal bohužel přímo na brankaře Lubné. Soupeř se osmělil a jelikož jeho hráči byli v průměru tak o 10-15 mladší než hráči Sýkořice, tak hlavně po stranách podnikali nebezpečné útoky. Bohužel po sérií prohraných soubojů ve středu hřiště a přihrávce za naše obránce se Dominik Varyš krásnou střelou v 15. minutě z voleje nemýlil a David Růžička byl bezmocný 1:1.

       V prvním poločase mělo utkání svižné tempo, dokonce i brankař soupeře si připsal hezký zákrok, když zlikvidoval střelu našeho útočníka. Soupeř měl ještě jednu velkou šanci, ale naštěstí střela se odrazila od levé tyčky naší branky a Lukáš Karas balón pak odkopl do bezpečí. V útoku se nám dařilo udržet míč, hráči bojovali a podstupovali náročné osobní souboje (zde vynikal hlavně Martin Hříbal), tím pádem jsme si vypracovali i několik šancí. Nejdříve Honza Mutinský si hezky naběhl za obranu soupeře, ale jeho pokus o přehození brankaře skončil vedle. Naštěstí sám pak krásnou nahrávkou našel Honzu Bureše a ten střelou do protipohybu padajícího brankaře soupeře poslal naše družstvo do vedení 2-1. Další šance jsme nevyužili a určitě jsme byli nebezpečnější družstvo na hřišti i v úvodu druhého poločasu. Bohužel ani šance střídajícího Petra Richtera a dalších útočníků zůstaly nevyužity, k tomu byl vyloučen hráč domácích číslo 13 Petr Volf s nápisem na dresu catch me. Rozhodčí ho chytil za slova a ocenil je červenou kartou hned. Tím nám, jinak velmi dobře pískající rozhodčí Tichý, ukázal, že umí chytat a že není hluchý ani tichý. Lubná tím pádem dohrávala v 10 hráčích a my dokonce s čerstvým Filipem Krejčíkem na postu defenzivního záložníka. Soupeř šel do rizika, hrál pouze na 3 obránce, ale nám se nepodařilo přidat třetí uklidňující gól. Soupeř si vypracoval po rohu jedinou šanci, ale střelu z deseti metrů David Růžička vyrazil do bezpečí. Když se už nastavovalo a zdálo se, že se nic nemůže stát přišel roh soupeře. Denis Vopat kopl roh na přední tyč a po nedorozumění Lukáše Karase a Davida Růžičky míč nečekaně skončil v naší brance, 2-2 a bylo to v 91. minutě.

          Naštěstí David Růžička chytil pak penaltu Brabcovi L. (z Lubné) a David Ondruš se do branky vůbec nestrefil. Tak ani Jirka Šulc pak nemusel jít kopat penaltu, jelikož od nás se nikdo nezmýlil. Takže v říjnu se nám střelecky probudil Petr Linc, který dal v 5 zápasech 6 gólů a nyní je se 7 góly třetí nejlepší střelec v soutěži.

Sestava : Růžička D. - Karas, Linc M., Lauber, Šulc -  Vančura (76. Krejčík), Hříbal, Mutínský, Linc P.  - Brabec P. (59. Richter), Bureš 

Trenér : Petr Kovařík 
Branky: 1. Linc Petr, 35. Bureš Jan

Proměněné penalty: Linc P., Mutínský J., Hříbal M., Linc M.
ŽK : Linc Martin, Linc Petr 

Napsal Petr Brabec 


9.kolo 23.10.2016  – So. Sýkořice - Slavoj Chrášťany 4:0 (2:0) 
    Zase je nás méně, jak se zpívá v jedné písni. Bohužel trenér si musel odškrtnout další dva hráče, kteří se zranili v Srbči a to našeho nejlepšího střelce Jardu Slabého a taky znovu Luboše Voráčka a k tomu mohu počítat s Jirkou Laubrem jen na první poločas (potom spěchal do práce). Na první poločas zvolil s tímto ohledem sestavu, vymyslel velmi dobrou  a účinnou taktiku, která měla eliminovat hru soupeře s cílem si vypracovat pár šancí a některou zužitkovat.

    Obě družstva nastoupila s Laubrem ve stoperské dvojici, ale samozřejmě v jiných dresech. Úvod utkání naznačil, že utkání se bude hrát ve vysokém tempu a přinese hodně osobních soubojů a že to nebude nic jednoduchého. Naštěstí se nám již ve 13. minutě podařilo po hezké střele Martina Hříbala z pravé strany na vzdálenější tyč otevřít skóre utkání 1-0. Myslím, že nás tento gól všechny uklidnil a dále jsme plnili taktické úkoly, které nám trenér před utkáním naordinoval a soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili. Vypracovali jsme si i několik slibných situací, ale žádná bohužel neskončila dlouho naším druhým gólem. Naštěstí v závěru poločasu z rohu, který kopl Petr Linc na přední tyč, ve 42. minutě přidal s přispěním obránce hostí Petr Brabec náš druhý gól. To bylo několik minut potom co dostal první žlutou kartu  hráč hostí Hubáček, právě po faulu na našeho útočníka. První poločas skončil 2-0 pro Sýkořici a tak se David Růžička divil, že soupeř nevyslal na jeho branku ani jednu střelu (několik střel šlo mimo), což letos zažil poprvé.

    Nevíme co se stalo v kabině hráčů Slavoje Chrášťany, ale ve druhém poločase na nás trochu vletěli jako vosy. Ale po výkopu Davida Růžičky se míč dostal náhle k Petru Lincovi, najednou všichni přestali hrát jako by se měla držet minuta ticha, ale po nápovědě Petra Brabce se Petr Linc otočil a nádherně trefil míč ze 20 metrů k pravé tyči a soupeřův brankař Čecho si zaletěl zbytečně a na míč nedosáhl.  Pak chvíli padla na hráče Chrášťan deka a byli dost bezradní. Když se trochu vzpamatovali, tak si vytvořili sérii několika šancí. Skoro minutu obléhali branku Sýkořice a nejen dva zákroky Davida Růžičky, pak i pomoc horní tyče a na závěr vynikají zákrok Honzy Mutinského na čáře, kdy vyrazil střelu soupeře hrudí na rok ukázalo,  zabránili aby dali čestný gól.

     Hodně nervozní soupeř, který již o poločase vystřídal svého nejlepšího střelce Králičku se blbě smiřoval s tím, že dnes si body ze Sýkořice asi neodveze se nedostal vůbec ke své hře. Nervozní kanonýr Králíčka již na střídačce v civilu, raději kdyby se sledoval běhajícího králíčka po poli, se neudržel a vyzkoušel co vydrží velmi dobře pískající rozhodčí Milan Vyhnanovský. Nejdříve zkusil jen zvýšit hlas, ale když viděl, že rozhodčí si za svými výroky stojí, použil slova, které zde nelze napsat. Dokonce některé člověk i slyšel poprvé nebo po delší době. Rozhodčí však nebyl hluchý a ocenil jeho slovní zásobu červenou kartou. Bohužel Králička mu potom ještě ukázal, že neřekl všechno. To již i hostující trenéři byli překvapení. Jsme zvědavi na výši trestu, ale asi jistě tento hráč proti nám na jaře nastoupí. Ten co ho vystřídal o půli Filip Šutera nám zase ukázal, jak umí hrubě hrát a musel byl rád, že dohrál pouze s jednou žlutou kartou. I Lukáš Karas se trochu divil, co tento hráč předváděl, ale na Lukáše si nepřišel. Bohužel žlutou kartu obdržel i náš brankař David Růžička, kdy po nepříliš povedeném vyběhnutí mimo vápno byl trefen míče do hlavy a od tváře se mu míč odrazil na rukavici. To již bylo za stavu 4-0, kdy po dlouhém autovém vhazování Filipa Kothery se míč dostal před Petra Brabce, který ho jen lehce tečoval, a tím překvapil nejen dva obránce, ale hlavně brankaře soupeře a Petr Linc do prázdné branky krásně zasunul. Pak musel střídat lehce zraněný Filip Kothera a na závěr utkání se dostal na hřiště i Tomáš Vonášek, který mohl přidat náš pátý gól. Nepovedlo se to ani bohužel ani Martinu Lincovi, který  měl dostatek času lépe hlavou zamířit, ale nechal vyniknout na závěr soupeřova brankaře Čecha. 

   Děkujeme našim fanouškům za podporu nejen během utkání a doufáme, že nás přijedou podpořit do Lubné. 

Sestava : Růžička D. - Karas , Lauber Jiří (46. Bureš), Linc Martin, Šulc -   Vančura, Hříbal, Mutinský,  Linc Petr,  Kothera (65. Richter) Brabec P. (77. Vonášek)
Trenér : Petr Kovařík 
Branky: 13. M. Hříbal, 42. P. Brabec, 46. a 61. P. Linc
ŽK : D. Růžička 

Napsal Petr Brabec


8.kolo 16.10.2016  – Sokol Srbeč - So. Sýkořice 1:6 (1:1) 

    Trenér mohl vybírat z více hráčů než původně se počítalo, chyběl jen Filip Krejčík (pracovně mimo), Mirek Šnobl (zdravotně mimo) a samozřejmě Martin Linc (disciplinárně mimo). Dokonce dorazil i Filip Kothera Honza Bureš, který nedokončil úterní trénink a Petr Linc mladší, který byl mimo chvílemi z jiných důvodů.

    Bohužel nám zase nevyšel začátek zápasu a domácí tým, který je beznadějně poslední v naší soutěži, nám zle  zatápěl a po naší levé straně akcí kterou zakončil střelou k tyči Milan Cífka,  se ujal vedení 1:0 již ve 12. minutě. Bohužel v prvním poločase se soupeři zranil Antonín Kříž a od té doby na naše konto přibývaly neproměněné šance a herní převaha. Několikrát se předvedl domácí brankař Daniel Trapp, hrdina prvního poločasu. I náš brankař David Růžička se několikrát předvedl a nepustil soupeře do vyššího vedení. V závěru poločasu po rohu z pravé strany našel  Martin Hříbal volného Petra Lince a ten přesnou hlavičkou odčaroval domácího brankaře. Již během prvního poločasu odkulhal Jarda Slabý, nejlepší střelec Sýkořice v její historii, a musel být vystřídán Honzou Burešem.  

    Druhý poločas začal dvěma šancemi Honzy Mutinského, ale jedna skončila na horní tyči a druhou střelu stačil vykopnou před čarou obětavý obránce. Naštěstí nás podržel David Růžička a v 65 minutě nechtěně prodloužil Kothera na Petra Lince a ten dal na 2-1. I třetí gól byl trochu šťastný po hezkém průniku Kothery se k míči dostal Jan Bureš a střelou krtek v 70 minutě prostřelil padajícího domácí gólmana. To již nebyl na hřišti náš totálně vyčerpaný kapitán Vančura a s páskou už běhal L. Voráček. V 78 minutě se trenér rozhodl vystřídat Petra Lince a poslal se slovy "máš na ten gól 15-20 minut "Petra Brabce. Ten nejdříve hezky nahrál Honzovi Mutinskému, kterého bez povšimnutí jinak velmi dobrého rozhodčí Sedláčka, poslal k zemi soupeřovi obránce, tím se vytoužená penalta nekopala. Petr Brabec se nakonec odvděčil trenérovi za důvěru a nejrychlejším hat-trickem v dějinách Sokolu stanovil konečné skóre na 6-1. Ještě musíme připomenout neuznaný gól z ofsajdu Petra Richtera a skvělý zákrok na závěr od Davida Růžičky při zneškodnění střely hráče Srbče M. Kratiny.

    A taky děkujeme fanouškům za podporu během celého utkání...

Sestava : Růžička D. - Karas, Voráček, Lauber, Šulc - Mutinský  -   Vančura (62. Richter), Hříbal, Linc P. (78. Brabec P.),- Kothera (84. Vonášek),   Slabý (30. Bureš) 
Trenér : Petr Kovařík 
Branky: 43. Linc P., 65. Linc P., 70. Bureš J., 84. Brabec P., 86. Brabec P., 89. Brabec P.
ŽK : nikdo

Napsal Petr Brabec


7.kolo 9.10.2016  – So. Sýkořice - TJ Slabce 1:2  (1:0) 
    Trenér vybral na první poločas optimální sestavu, zvolil dobrou taktiku, hráčům se podařilo nedostat gól v prvních deseti minutách, ale ani za celý první poločas nepustili soupeře do větší gólové příležitosti. Bohužel se první poločas stal festival našich neproměněných šancí, ve kterém vynikali Petr Linc, Jirka Šulc a Martin Vančura. Bohužel soupeřova brankaře třikrát zastoupili jeho obránci. Už se zdálo, že poločas skončí bez branek, když David Růžička konečně předvedl dlouhý výkop, který soupeřův obránce krásně prodloužil na rozběhnuté Martina Hříbala a ten tvrdou střelou k pravé tyči odčaroval brankaře TJ Slabce.

    Nevíme co se stalo v kabině hráčů TJ Slabce, ale asi jejich trenér nemlčel a rovnou poslal tři hráče se osprchovat a totálně přeskupil svoje družstvo.

Druhý poločas začal naší neproměněnou šancí a pak přišel protiútok, který skončil sporným rohem pro soupeře. Bohužel řada našich hráčů nesouhlasila s výrokem rozhodčího a nesoustředila se na hru, což bohužel soupeř využil a roh zahraný na zadní tyč, kde zůstal nikým neobsazený Macák znamenalo vyrovnání na 1-1.

    Potom poslal na hřiště trenér místo Jardy Slabého, který rozhodně nepodal slabý výkon, spíše naopak, zmrzle Kuře (Petra Richtera) a pak ještě musel nechtěně střídat do té do doby spolehlivého Míru Šnobla, kterého likvidačním faulem Tomáš Černý vyřadil asi na celý podzim  ze hry. Bohužel než si naši hráči zvykli na tuto změnu, tak nám Slabce dali gól na 2-1 hráčem Baďurou, který nastoupil až do druhého poločasu. 

    Posledních 8 minut jsme hráli na tři útočníky, ale ani největší šanci kapitán Martin Vančura, který nastoupil do utkání s teplotou, neproměnil, takže jsme nakonec prohráli.

Sestava : Růžička D. - Karas (84. Brabec P.), Voráček, Šnobl (62. Krejčíkl), Šulc - Mutinský  -  Bureš, Vančura, Hříbal, Linc P.,  Slabý (60. Richter) 
Trenér : Petr Kovařík 
Branky: 44. M. Hříbal
ŽK : J. Bureš 

Napsal Petr Brabec


6.kolo 18.9.2016 TJ Roztoky – So. Sýkořice 3:2 np (2:2)
    Těsně před utkáním dorazila početná skupina hostujících fanoušků vlakem, tak utkání v deštivém počasí mohlo začít. Bohužel jsme se na hřišti zase ani nestačili pořádně rozkoukat a už ve 2. minutě  to bylo po centru Matěje Pudila a hlavičce kapitána domácího M. Vrábíka 1:0 pro domácí. Roztokům patřilo opravdu prvních 10 minut, kde jsme se vlastně hlavně jen bránili. Naštěstí se domácímu celku nepodařilo dát druhý gól. První šanci měl po pěkné přihrávce M. Hříbala Petr Linc, ale bohužel přestřelil nejen vybíhajícího domácí brankaře tak i branku domácích. Jak říkal trenér před začátkem utkání, musel udělat tři změny, dvě vynucené a jednu proto, že to minule slíbil, tak i když budeme prohrávat, tak musíme bojovat a čekat na vhodnou situaci a pokusit se vyrovnat.
   
Po centru J. Mutinského pak přistrčil  M. Vančura balón P. Brabcovi, který se podíval a vedle vybíhajícího brankaře střelou k tyči vyrovnal na 1-1. Po tomto vyrovnání převzalo naše družstvo s věkovým průměrem 38 let iniciativu a bylo na hřišti lepším týmem. Bohužel však ve 39. minutě po přímém kopu zahrávaným pět metrů za půlicí čarou Masarovičem letěl míč tak dlouho, že si ho z našich hráčů nikdo nevšímal, až spadl na hlavu Krůty a najednou byl v síti .... 2-1 pro Roztoky .....
   
Naštěstí jsme díky Petru Lincovi našli rychle odpověď. Vybojoval sám míč, pláchl domácímu obránci Kosovi a nedal brankařovi domácích prudkou střelou k pravé tyči šanci. Brankař domácích čekal asi nahrávku na nabíhajícího útočníka nebo lob, jelikož na střelu vůbec nezareagoval. Pak se ještě dostal do šance Vančura, ale jeho střela šla hodně mimo. První poločas zakončil faulem Míra Šnobl, za který dostal první kartu v utkání.
   
Do druhého poločasu nastoupilo naše družstvo beze změn  s cílem nedostat v úvodu gól a v průběhu poločasu rozhodnout a přidat vítěznou trefu. To první se nám podařilo. Trenér potom poslal do útoku čerstvého Slabého, ale taky pak musel vystřídat bohužel kvůli zranění dosud našeho nejnebezpečnějšího hráče Petra Lince, což byla pro naše družstvo ztráta. I když nakonec Honza Bureš, který ještě loni hrával za Roztoky, se ocitl ve dvou slibných šancích, ale bez gólového efektu. Utkání směřovalo skoro za tmy k remíze, když se v 90 minutě řítil Martin Hříbal sám na branku, ale Horáček ho poslal k zemi a to jen za cenu žluté karty. Z trestného kopu po nahrávce Honzy Mutinského se střele dostal Martin Hříbal, ale jeho nebezpečná prudká střela skončila vedle. Konec zápasu 2-2.
   
Penaltový rozstřel začal pro nás dobře a postupně proměnili naši  první tři střelci Vančura, Mutinský a Hříbal. Bohužel soupeř se taky nemýlil. Pak si míč postavil Míra Šnobl a orazítkoval břevno branky. Roztocký Masarovič vystřelil do stejného místa jako všichni ostatní Roztočtí ale David Růžička jeho střelu vyrazil. Bohužel ani Jirka Šulc v poslední sérii se nechal vychytat Hůlou a mladý Pudil zase k pravé tyči rozhodl penaltový rozstřel. Za bojovnost a předvedený výkon jsme si asi nezasloužili prohrát.......
   
Naštěstí se nám na poslední chvíli zastavit již umytého Petra Lince, který s klíčem od šatem pomalu odjížděl do Tuchlovic.
Sestava : Růžička D. - Karas, Lauber, Šnobl, Šulc - Mutinský  -  Krejčík (92. Voráček) Vančura, Hříbal, Linc P. (59. Bureš), Brabec (57. Slabý)
Trenér : Petr Kovařík
Branky: 17. Brabec P., 40. Linc P.
ŽK : M.  Šnobl, M. Hříbal, L. Karas

Napsal Petr Brabec


5. kolo 25.9.2016 So. Sýkořice – SK Pavlíkov 1:2p (0:0)

V utkání s Pavlíkovem jsme si vytvořili několik slibných šancí. Po brance nejvíce volaly téměř samostatné úprky Richtera, Slabého a Kotchery. S favoritem jsme drželi krok až do 75. minuty. Poté jsme inkasovali z přímého kopu. Zápas byl často kouskován drobnými hereckými etudami hned několika hostujících borců. Zákeřnost soupeře i nekompromisnost sudího vyzkoušel nejvíce Martin Linc. Cenný bod jsme vydřeli v 86. minutě, kdy po přesném centru Hříbala zakončoval Petr Linc. V penaltové loterii nám nestačili 4 úspěšní střelci a tak bereme bod.

Sestava: Růžička – Linc M., Šulc, Šnobl, Karas – Linc P., Mutinský, Hříbal, Bureš, Vančura – Richtera

Střídali: Kotchera, Slabý, Krejčík, Brabec P.

Branka: Linc P.

ŽK: Mutinský, Kotchera, Hříbal

ČK: Linc M.

Trenér: Petr Kovařík

Napsal Míra Šnobl


4.kolo 18.9.2016 TJ Čistá – So. Sýkořice 6:0 (4:0)

Na šance zhruba 11 : 8, na góly jasně pro domácí. Po čtyřgólovém přídělu v první půli přišel pátý zásah ihned po výkopu druhé půle. Korigování výsledku bránil malý velký muž ( nebo opačně ) v domácí brance. Početná skupina hostujících fanoušků, na rozdíl od domácích mentálně vyrovnaná, si tak výjezd na hranici okresu řádně protrpěla.

Sestava : Růžička - Karas ( 52. Krejčík ), Šulc, Śnobl, Lauber - Mutinský, Hříbal -  Vančura ( 60.Brabec ), Bureš ( 46. Slabý ), Linc P., Linc M.

Trenér : Petr Kovařík

ŽK : Vančura

Napsal Honza Mutinský


3.kolo 11.9.2016 So. Sýkořice – So. Pustověty 4:2 (1:1)

Herně i brankově vyrovnaná první půle neodkazovala na nějakou větší přestřelku. Přesto jsme už ve 48. minutě šli do vedení zásluhou chytré akce nováčka Bureše. Pustověty ještě v 67. minutě srovnaly Bauerem, to ovšem bylo vše. Konec utkání patřil nám a po brankách Vančury (C) a Hříbala jsme letos poprvé okusili chuť vítězství.

Sestava: Růžička – Linc M. , Šulc, Šnobl, Karas – Linc P., Bureš, Mutinský, Hříbal, Vančura – Richter.

Střídali: Slabý, Krejčík, Brabec P., Vonášek

Branky: Šulc, Bureš, Vančura, Hříbal

ŽK: Karas, Bureš

Trenér: Petr Kovařík

Napsal Míra Šnobl


2.kolo 4.9.2016 Sp. Řevničov - So. Sýkořice 3:2 (1:1)   

Na vedoucí gól domácích ze 12. minuty odpověděl ve 41. po akci Bureše vyrovnávací brankou Hříbal. 50 minut nadějného výkonu, kdy jsme si připravili 2-3 tutovky, vystřídala po druhém gólu domácích křeč, kterou umocnil v 80. minutě gól na 3 : 1. Přesná trefa Šulce přišla v 1. minutě nastavení a na zázrak už nezbýval čas.      

Sestava : Růžička – Voráček ( 61. Karas ), Šulc, Šnobl, Lauber – Mutinský ( 85. Brabec ), Hříbal – Krejčík ( 46. Vančura ), Bureš, Linc  P. – Richter ( 57. Slabý )

Připraven : Vonášek

Trenér : Petr Kovařík

Góly :41.Hříbal, 91. Šulc

ŽK : Šulc

Napsal Honza Mutinský


1.kolo 28.8.2016 Baník Rynholec – So. Sýkořice 4:3 (1:1)
První kolo oblíbeného fotbalového maratonu jsme odstartovali na plastovém trávníku v Rynholci. Vyrovnaný první poločas vystřelil hlavou Richter. Branková přetahovaná v druhé půli pro nás bohužel měla hořký konec. A tak jsme prohráli o gól.
Sestava: Růžička – Linc M., Šulc, Šnobl, Voráček – Linc M., Mutinský, Hříbal, Vančura, Bureš – Richter
Střídali: Slabý, Karas, Kotchera
Branky: Richter, Slabý, vlastní
Trenér: Kovařík

Napsal Míra Šnobl


!!!POZOR změna časů tréninků!!!
Od 23.8.2016 trénujem každé úterý a pátek od 18:30 na Sýkořici do odvolání.


Příprava

20.8.2016 SK Lhota B - Sokol Sýkořice 1:2 (1:0)

Nastoupili : Růžička, Voráček, Šulc, Lauber, Linc M., Hříbal, Mutinský, Richter, Bureš, Krejčík, Slabý, Brabec, Karas

Trenér : Petr Kovařík

Góly : Šulc, Brabec


Příprava

14. 8. 2016      AFK Svinařov - Sokol Sýkořice    2 : 0  ( 1 : 0 )

Nastoupili : Růžička, Voráček, Šulc, Šnobl, Linc M.,Vančura, Mutinský, Bureš, Janovský, Linc P. ml., Slabý, Richter, Brabec, Vonášek, Linc P. st.

Trenér : Petr Kovařík


Turnaj Bratronice  6.-7. 8. 2016   

 

Sobota :  SK Běleč - So. Sýkořice     2 : 3 ( 2 : 1 )

Nastoupili :  Růžička, Voráček,  Procházka, Linc M., Hříbal, Mutinský, Janovský, Kotchera, Bureš,  Linc P., Slabý, Kovařík, Vonášek

Góly : Mutinský, Slabý, Procházka

Trenér : Petr Kovařík  

 

Neděle, finále :  SK Chyňava – So. Sýkořice    3 : 2  (2 : 0 )

Nastoupili :  Růžička, Linc M., Šnobl, Lauber, Bureš, Brabec, Vančura, Hříbal, Mutinský, Linc P., Janovský

Góly : Mutinský, Linc P.

Trenér : Petr Kovařík  


Příprava podzim 2016

2.8.  trénink /hřiště/ 18.30 hod.
4.8.  trénink /kurty/  18.30 hod.
6.8.  zápas v Bratronicích /soupeř Běleč/ 15.00 hod.
7.8.  zápas v Bratronicích /soupeř a výkop bude známý po sobotě/
9.8.  trénink /hřiště/ 18.30 hod.
11.8. trénink /kurty/ 18.30 hod.
13.8. bude upřesněno
16.8. trénink /hřiště/ 18.30 hod.
18.8. trénink /hřiště/ 18.30 hod.
20.8. zápas ve Lhotě 17.00 hod.
23.8. trénink /hřiště/ 18.30 hod.
25.8. trénink /hřiště/ 18.30 hod.
28.8. mistrák v Rynholci 17.00 hod.


Sýkořice 25. 6. 2016  - Turnaj „O pohár obecního úřadu“

Sobotní gólově dietní program evropského šampionátu ostře kontrastoval s úrodou na sýkořickém turnaji. Pod dohledem arbitrů Sedláčka a Kozáka obhájili v tropickém počasí loňské vítězství domácí před více než zdatným týmem z Pustovět a již tradičním účastníkem turnaje ze Svinařova. Trofejemi týmovými  i individuálními pak účastníky turnaje doslova zahrnula jeho šédá eminence pan Jiří Šletr.

Sýkořici reprezentovali : Růžička, Voráček, Šulc, Lauber, Karas, Vančura, Mutinský, Kotchera, Kudláček, Inneman, Richter, Slabý, Klíč, Brabec

Trenér: Petr Kovařík  

 

Výsledky zápasů :

AFK Svinařov –  So. Pustověty 1:5 (1:3)         

Góly : Červinka – Bůžik 4x, Bařtipán

AFK Svinařov –   So. Sýkořice 1:7 (0:5)   

Góly : Čechovský – Kudláček 2x, Kotchera, Slabý, Růžička, Mutinský, Vančura

So. Sýkořice –  So. Pustověty 3:1 (2:1)

Góly : Inneman 3x - Nerad

                                                                   

Celkové pořadí :

1. TJ Sokol Sýkořice       6b.   10 : 2

2. TJ Sokol Pustověty     3b.     6 : 4       

3  AFK Svinařov             0b.     2 : 12


TJ SOKOL SÝKOŘICE

 

pořádá na sýkořickém hřišti

dne  25. 6. 2016         od  1100 hod.

fotbalový turnaj

 

„O pohár obecního úřadu"

 

11.00   hod. TJ Sokol Pustověty - AFK Svinařov  

13.15   hod. TJ Sokol Sýkořice – poražený ze zápasu č.1

14.50   hod. vítěz zápasu č. 1 – TJ Sokol Sýkořice  

 

Vstupné na celý den : 20,-Kč

Občerstvení na hřišti zajištěno 


22.kolo 18.06.2016 So. Sýkořice – Slavoj Chrášťany 2:2 (1:1), penalty 3:1

Před tradičně početnou diváckou kulisou jsme odehráli poslední zápas sezony 15/16. Úvodní šance zastavila na obou stranách tyčka. První gól tak padl až ve 22. minutě. Po rohovém kopu Hříbala se pod břevno trefil zblízka Richter. Naše radost trvala asi 30 vteřin, protože hned po rozehrání Slavoj skóre srovnal. Podruhé jsme se do vedení dostali v 51. minutě. Přihrávku Kotchery zužitkoval Mutinský. Z následných šancí jsme ovšem pojistku nepřidali a hosté v 75. minutě po rohovém kopu opět dorovnali. Remízou 2:2 nakonec i zápas skončil. Vitězství v penaltách zajistili již naši první tři vyvolení společně s gólmanem Růžičkou, který vyhmátl tři ze čtyř pokusů soupeře.

Povedené jaro nás tak posunulo na konečnou druhou příčku, což je úspěch, který byl následně i důstojně oslaven.     

 

Sestava : Růžička - Voráček, Šulc, Linc M., Karas - Mutinský, Hříbal – Richter ( 78. Krejčík ), Kotchera, Linc  P.  –  Brabec ( 54. Slabý )

Trenér : Petr Kovařík

Góly : Richter, Mutinský

ŽK :  Kotchera

Napsal Honza Mutinský


21. kolo 12.06.2016 TJ Čistá – So. Sýkořice 1:5 (1:1)

Naši úvodní obrovskou herní převahu, množství přesných i nepřesných střel korunovali domácí úvodní brankou. Za čtvrt hodinky bylo vyrovnáno. Poločasový výsledek 1:1

Jako útočné eso do druhé půle nastoupil Slabý a jak je jeho dobrým zvykem, po třech minutách otočil vývoj utkání na naši stranu. Do konce utkání ho napodobil ještě Vančura, Richter a Kotchera.

Sestava: Růžička – Karas, Šulc, Šnobl, Voráček – Linc P., Mutinský, Hříbal, Kotchera, Vančura – Lauber

Střídali: Slabý, Brabec P., Richter.

Napsal Míra Šnobl


20.kolo 04.06.2016 So. Sýkořice – Sparta Řevničov 4:1 (1:0)

Už v 16té minutě uklidnil naše barvy, po spolupráci s Lincem, tradiční střelec Kotchera. I přes pár ošemetných situací ze strany hostů jsme si mírnou převahu udrželi a do konce poločasu neinkasovali. V úvodu druhé části využil chybu gólmana Linc a do prázdné skóroval. Dalšími dvěma zásahy se blýskl Kotchera. Obzvlášť první rána z dálky byla výstavní. Hosté už jen korigovali stav brankou v 86té minutě.

Sestava: Růžička – Voráček, Linc M., Šnobl, Karas – Linc P., Mutinský (75. Krejčík), Hříbal, Kotchera (80. Brabec), Vančura - Richter (46. Slabý)

Branky: 3x Kotchera, Linc P.

Napsal Míra Šnobl


T  J       S  O  K  O  L        S  Ý  K  O  Ř  I  C  E

pořádá   na   místním   fotbalovém  hřišti

v neděli 5. 6. 2016          od 1300 hod.

D Ě T S K Ý   D E N

 

ZVEME všechny DĚTI I JEJICH DOPROVOD do areálu fotbalového hřiště na nedělní odpoledne se soutěžemi, hudbou a závěrečným táboráčkem

Občerstvení v průběhu akce zajištěno


19.kolo 29.05.2016 TJ Šanov - So. Sýkořice 0:2 (0:0)   

S blížícím se koncem soutěžě naše šiky celkem řídnou. Do Šanova jsme dorazili v počtu 13 ks. Avízovaná tuhá defenzíva domácích předčila naše očekávání.  Ne že by se nám jejich rozestavení  8-0-2 nepodařilo překonat, ale koncovka nebyla zcela výstavní. Stále tak existovala možnost, že jeden dlouhých výkopů od domácí branky doskotačí nějakým způsobem do cílové stanice na druhé straně hřiště. Spása přišla až v 80. minutě. Po jednom z mnoha křídelních průniků našel Novotný ve vápně Kotcheru a jeho střelu k tyčí už nikdo zastavit nedokázal. V tu chvíli vyslali domácí na naši polovinu další dva borce. Do šancí se tak dostal ještě Slabý a Brabec. Pojistku ale přidal až v 90. minutě Petr Linc, když hlavou proměnil přesný centr Slabého. Vše ku potěše opět početné výpravy našich příznivců.    

Sestava : Růžička - Voráček, Šulc, Lauber, Karas - Mutinský, Hříbal – Vančura ( 56. Slabý ), Kotchera, Linc  P. ml. – Novotný ( 81. Brabec )

Trenér : Petr Kovařík

Góly : Kotchera, Linc P.

ŽK :  Kotchera

Napsal Honza Mutinský


18.kolo 21.5.2016 So. Sýkořice – TJ Roztoky 1:1 (0:0) p.k. 4:3

Oproti minulému zápasu divák přílíš nad předváděnou hrou neplesal a to zejména v první půli. Prim hrála u obou týmů především obrana. Dvě drobná zaváhání té sýkořické hosté nepotrestali a mezi tyče se na druhé straně nevešla ani křižná střela Kotchery. Druhý poločas byl živější. Podepsalo se na tom jak sřídání, tak i gól roztockého Maršíka z 50. minuty. Zvýšené obrátky nás dovedly v 70. minutě k vyrovnání. Po rohovém kopu Vančury se prosadil hlavou Kotchera.  K otočce ve skóre měl asi nejblíže Novotný, ale svou rybičkou na Hříbalův centr těsně nedosáhl. A když Růžička vytěsnil nad břevno ostrou ránu z přímáku, dospěl zápas k penaltovému rozstřelu. O bod navíc pro naše barvy se zasloužil 2x přesně zasahující Růžička, podpořený chladnokrevnými exekutory Hříbalem, Vančurou, Šnoblem a Lincem M..     

Sestava : Růžička - Voráček, Šulc, Šnobl, Linc M. - Mutinský, Hříbal - Karas ( 46. Novotný ), Kotchera, Linc  P. ml. ( 56. Vančura ) – Lauber ( 50. Slabý )

Připraveni : Richter, Brabec

Trenér : Petr Kovařík

Gól : Kotchera

ŽK : Hříbal, Kotchera

Napsal Honza Mutinský


17. kolo 15.5.2016 So. Pustověty – So. Sýkořice 2:2 (0:0) pen. 4:1

S možností vyšvihnout se do čela tabulky jsme nastoupili k zápasu s celkem Pustovět. Utkání nás nezastihlo v úplně dobré herní pohodě. Taktické pokyny se těžko uváděly v potřebnou praxi. Domácí nás přehrávali. Obrovskou šanci pustovětských zastavila dobře postavená tyč. Poločas 0:0

Deset minut po přestávce jsme Kotcherou zužitkovali dobře rozehraný rohový kop. Po méně než pěti minutách bylo srovnáno. Domácí hbitě využili zmatek v našem obranném pásmu. Za dalších deset minut už jsme byli o gól pozadu. Tuto ztrátu na konci základní hrací doby smazali rozvážně nahrávající Mutinský a přesně střílející Kotchera. Přípravu na penaltový rozstřel jsme nejspíš odflákli a tak jsme bonusový bod přenechali domácím. I tak se aktuálně pyšníme první příčkou.

Sestava: Růžička – Linc P., Šulc, Šnobl, Voráček – Lauber, Mutinský, Vančura, Kotchera, Hříbal – Richter

Střídali: Slabý, Karas L., Brabec P.

Branky: 2x Kotchera

Trenér: Petr Kovařík

Napsal Míra Šnobl


16. kolo 8.5.2016 So. Kroučová – So. Sýkořice 0:4 (0:3)

Svižný nástup do utkání zaskočil domácí borce natolik, že ve dvacáté minutě neměli téměř o co hrát. Z naší dobré kombinační hry vytěžil hned ve 14. minutě branku Kotchera, v 18. minutě se po Kotcherově příhře trefil Petr Linc a v minutě dvacáté mířil přesně Hříbal. Ostřejší průběh utkání hru drobátko kouskoval. A tak, mimo několika šarvátek, zbytek poločasu nic pěkného nepřinesl.

Role žolíka se opět zhostil Slabý, když pár minut po vstupu na hřiště skóroval. Ambice domácích na slušný výsledek tím padly na dno. Bolestivými šrámy odnesl přehnanou péči soupeře Kotchera. Ostatní se prokopali a dohádali až do závěrečného hvizdu.

Sestava: Růžička – Linc M. , Šulc, Šnobl, Voráček – Linc P. ml., Mutinský, Peteřík, Kotchera, Hříbal – Richter

Střídali: Slabý, Brabec, Karas

Branky: Kotchera, Linc P., Hříbal, Slabý

Trenér: Kovařík

Napsal Míra Šnobl


15.kolo 30.4.2016 So. Sýkořice – Baník Lubná 5:0 (0:0)

Duel o druhý flek zahájil lépe Baník a zhruba do půlky půlky si vypracoval několik slibných příležitostí. Ovšem když už se povedlo hostům překonat jistého Růžičku, skončil míč pouze na břevně naší branky. V následujících minutách se hra vyrovnala. Našim pokusům chyběla větší přesnost a tak neudeřilo ani na západním konci areálu. Do kabin se šlo za stavu 0:0.

Záhy po obrátce musel řešit Růžička drobný nesoulad v obranné činnosti a ve 47. minutě pak přišel zlomový okamžik utkání. Po vhazování z pravé strany zahrál lubenský obránce z malého vápna precizně na housle vlastnímu gólmanovi a šli jsme do vedení. To pojistil v 63. minutě po úniku Kotchera, který byl toho večera u všeho gólového. Tedy i u střely Petra Lince ze 67. minuty. Hrálo v podstatě na jednu bránu. Po dvou minutách na hřišti se trefil i střídající Slabý a pátý gól přidal Peteřík 12 minut před koncem zápasu. Podařený poločas i zápas, ve kterém se všichni aktéři věnovali čistě hře.

Sestava : Růžička, Voráček, Šulc, Lauber, Linc M., Kotchera,  Hříbal, Peteřík (83. Karas), Vančura (81. Brabec), Linc P. ml., Richter (67. Slabý)

Trenér : Petr Kovařík

Góly : Kotchera, Linc P. ml.,Slabý, Peteřík, vlastní

ŽK : Richter, Karas

Napsal Honza Mutinský


14.kolo 23.4.2016 So. Srbeč – So. Sýkořice 1:7 (1:3)

Na žádost domácích jsme 14. kolo, za potěšující přízně fanoušků, předehráli již v sobotu. Naše neproměněné šance z úvodu utkání potrestali domácí povedenou střelou z 25 metrů a šli ve 13. minutě do vedení.  Na tento povel jsme gólově zareagovali mezi 24. a 34. minutou, kdy se nám podařilo skóre obrátit. Střelecky se zapsali Slabý, Vančura a Kotchera.

V úvodu druhé půle nejprve zneškodnil Růžička další jedovatý  pokus domácích ze střední vzdálenosti, aby nato navýšili vedení Hříbal ( 55. min. ) a Lauber ( 75. min. ). Po 60. minutě byla hra obohacena i o několik drobných, dá se říct generačních, neshod, které ovšem početní stavy borců na hřišti nijak neovlivnily.  Konečnou sedmičku na účtu Srbče vymaloval univerzál Martin Linc, kterému se povedlo v posledních deseti minutách zatuplovat.

Sestava : Růžička, Voráček, Šnobl, Šulc, Linc P. ml. - Kotchera (70. Linc M. ), Mutinský ( 46. Hříbal ), Peteřík, Vančura - Slabý ( 60. Richter ), Lauber

Trenér : Petr Kovařík

Góly : Linc M. 2x, Slabý, Vančura, Kotchera, Hříbal, Lauber

ŽK : Linc P. ml., Vančura

Napsal Honza Mutinský


13. kolo 16.4.2016 So. Sýkořice – So. Branov 3:0 (1:0)

Osm desítek platících diváků navštívilo první jarní utkání na domácím hřišti. V zápase s Branovem jsme byli, dá se říct, celé utkání herně lepší. V prvním poločase se z minima vyprodukovaných střel ujala jediná. Přesně cílil, z vápna střílející, kapitán Peteřík. V druhé části hry se střelecky prosadil nejprve Mutinský, po něm ještě Hříbal a stanovil tak konečné skóre na 3:0. Tři branky – tři body.

Sestava: Růžička – Linc M., Šulc, Šnobl, Voráček – Vančura, Mutinský, Hříbal, Peteřík, Kothera – Lauber

Střídali: Richter, Slabý, Linc P. ml.

Trenér: Kovařík

Napsal Míra Šnobl


Valná hromada 2016
Zveme všechny členy a členky TJ Sokol Sýkořice na valnou hromadu, která se koná v sobotu 16.4.2016 od 19:30hod v restauraci Hajenka.


12.kolo 10.4.2016 TJ Slabce – So. Sýkořice 2:0 (1:0)

Bez zraněných Jansy, Jirátka, Karase, Klíče a Krejčíka, pracovně zaneprázdněného Laubera a s novým mužem Kotcherou jsme ve Slabcích vstoupili do jarní části soutěže.

Stručné shrnuto: domácí ze čtyřech dobrých příležitostí dvě využili a to ve 12. a 52. minutě zápasu. Náš tým ze sedmi obdobných šancí nevytěžil nic. Nula gólů - nula bodů.

Sestava : Růžička, Voráček (65. Mutinský), Šnobl, Šulc, Linc M., Novotný (55. Linc P. ml.), Hříbal, Peteřík, Vančura (77. Brabec), Kotchera, Richter (46. Slabý)

Trenér : Petr Kovařík

Napsal Honza Mutinský


Příprava 2.4.2016   

SK Kačice - So. Sýkořice 4:6 (3:2)

Nastoupili :  Růžička, Voráček,  Šnobl, Šulc, Karas, Hříbal, Peteřík, Vančura, Kotchera, Lauber,  Richter, Brabec, Mutinský, Linc M. ( střídáno hokejově )

Góly : Lauber 4x, Richter 2x

Trenér : Petr Kovařík  


!!!Pozor změna termínů treninků!!!
Od 29.3.2016 budeme trénovat každé úterý a čtvrtek od 18:00 na Sýkořici.


Příprava 19. 3. 2016 – turnaj Rynholec 

So. Sýkořice – TJ Roztoky 0:0 (0:0), pen. 3:5  - 6. místo

Nastoupili :  Haužvic, Voráček,  Šnobl, Lauber, Linc M., Karas, Klíč, Hříbal, Mutinský, Peteřík, Vančura, Richter, Slabý, Brabec ( střídáno hokejově )

Trenér : Petr Kovařík  


Příprava 13. 3. 2016 – Rynholec 
So. Sýkořice – SK Lhota „B“ 8:1 (3:0)

Góly : Richter 4x, Slabý 2x, Kotchera, Novotný
Nastoupili : Linc P. ml., Voráček, Šnobl, Šulc, Karas, Mutinský, Peteřík, Novotný, Kotchera, Vančura, Richter, Slabý, Brabec, Linc M. ( střídáno hokejově )
Trenér : Petr Kovařík


Zápas o umístění (o 5.místo) sobota 19. 3. 2016 od 18.00 hod. So. Sýkořice - TJ Roztoky.


Příprava 28. 2. 2016 – turnaj Rynholec 

So. Sýkořice – SK Lány 2:2 (1:1) 

Zápas s Lány se nám docela povedl, dobrá hra v novém rozestavení, vcelku dost šancí na vstřelení branky, nadějný hráč pro ofenzívu, jen drobné chyby v obranné fázi a hlavně velké hrubky ve finální fázi. Bohužel nedáme do prázdné branky. Ale s touto herní situací máme problém dlouhodobě. Tolik jen krátce o zápase.

Góly : Hříbal, Klíč

očima trenéra


Příprava 13. 2. 2016 – turnaj Rynholec 

So. Sýkořice – Sl. Zvoleněves 2:6 (1:1) 

Góly : Mutinský, Vančura

Nastoupili : Vonášek, Linc M., Šnobl, Lauber, Karas, Klíč, Mutinský, Peteřík, Vančura, Slabý, Richter, Krejčík, Hříbal, Brabec, Šulc ( střídáno hokejově )

Trenér : Petr Kovařík  


Příprava Jaro 2016
Zimní turnaj v Rynholci:
13.2. od 13.00 hod.  Sokol Sýkořice - Slavoj Zvoleněves
28.2. od 18.00 hod.  Sokol Sýkořice - SK Lány
19.3. zápas o umístění
 
další zápas : 
13.3. od 15.30 hod.  Sokol Sýkořice - SK Lhota /hřiště v Rynholci/

Zbytek přípravy bude ještě upřesněn.


Začíná příprava jaro 2016 ...
První trénink je v úterý 12.1. od 20.00 hod. v Unhošti a další ve čtvrtek 14.1. od 20.00 hod. tamtéž. Umělka v Unhošti je vedle hlavního hřiště, vstup do kabin od hřistě, vedle restaurace.

Soustředění od 20.1. večer do 24.1. v Penzionu "Zvoneček" - Šumava. První výběh ve čtvrtek 21.1. dopoledne. V případě dostatku sněhu běžky s sebou. (Kdyby někdo nevěděl kde to je, tak je to přesně tam kde jsme byli i v loňském roce.)


11.kolo 14.11.2015 Slavoj Chrášťany - So. Sýkořice 2:3 (1:1)

Složitých povětrnostních podmínek sobotního dopoledne využil jako první Hříbal. Ve 31. minutě správně vyhodnotil sílu západního větru a z rohu vápna trefil vzdálenější šibenici – 0 : 1. Domácí srovnali po pár minutách. Zblízka hlavou do protipohybu našeho gólmana. Ještě do půlky měl dobrou možnost Richter, ale jeho dorážku domácí brankář zneškodnil.

O osudu utkání rozhodlo posledních 20 minut zápasu. V 70. minutě Růžičkův výkop prodloužil hlavou Hříbal a Slabý se v sólovém nájezdu nemýlil. Třetí gól přidal z pokutového kopu po faulu na Peteříka Hříbal. To do konce zápasu chybělo asi 10 minut.  V 86. minutě písknul soudce z důvodu vyváženosti penaltu i na druhé straně. Také v tomto případě byl exekutor úspěšný – 2 : 3. V tomto okamžiku nastala drobná přetahovaná o to, kdo donese balon na středový puntík k jeho dalšímu uvedení do hry. Zhruba 12 borců se s pažemi přátelsky ovinutými kolem krků posunovalo naším vápnem asi tři minuty. Vše vyzdobeno skvěle vystřiženým vozembouchem v podání domácího vyznavače akce Movember. Tato vložka byla spravedlivě oceněna párem žlutých karet. V nastavení jsme ještě ustáli poslední rohový kop Slavoje a bereme tak tři body.      

Sestava : Růžička - Karas, Šulc, Lauber, Linc M. - Vančura, Mutinský, Peteřík, Klíč - Richter, Hříbal

Střídal : Slabý

Trenér : Petr Kovařík

Góly : Hříbal 2x, Slabý

ŽK : Růžička

Napsal Honza Mutinský


10.kolo 7.11.2015 So. Sýkořice – TJ Čistá 1:1 (0:1) p.: 3:0

V letošním posledním utkaní na domácí půdě jsme uhráli remízu a další bod jsme utrhli v penaltovém rozstřelu. V první půli se gólově prosadili hosté – hlavou po rohovém kopu. Z naší strany měli ke gólu nejblíže Peteřík a Slabý, ale jejich pokusy vytěsnili dobře postavení obránci.

Ve druhé půli nejprve povedeným zákrokem vytlačil čistecký gólman Vančurovu střelu na břevno.  V 68. minutě pak srovnal na 1 : 1 Peteřík, když z prostoru penaltového puntíku propálil hradbu bránících těl včetně brankáře.  Téměř totožná situace byla vidět i v samotném závěru utkání, ale tentokrát se Peteříkův projektil za přispění gólmana otřel pouze o břevno. A když ani hosté nekorunovali své útočné snažení gólem, šlo se na penalty. Již po třech sériích bylo rozhodnuto, že další bod zůstane doma. Mutinský, Peteřík a Šulc proměnili, Růžička dvakrát spektakulárně lapil a třetí čistecký exekutor mířil nad bránu.

Utkání s naprostým přehledem odřídil rozhodčí Brda.

Sestava : Růžička - Karas, Šulc, Lauber, Krejčík - Vančura, Mutinský, Peteřík, Klíč - Slabý, Hříbal

Střídali : Linc P. ml., Prach, Richter

Trenér : Petr Kovařík

Gól : Peteřík

ŽK : Peteřík

Napsal Honza Mutinský


9.kolo Sparta Řevničov – So. Sýkořice 2:2 (1:0) pen. 3:1

Herně o fous lepší, střelecky aktivnější, přesto o gól pozadu. Pravidlo: „ je-li ruka nastřelena, penalta se píská“ , určilo poločasový výsledek 1:0 pro domácí.

Na obrat utkání nám stačilo úvodních patnáct minut druhé půle, na ztrátu těžce nabytého vedení jsme využili jeho zbytek. O bod navíc z remizového utkání jsme neúspěšně bojovali v penaltovém rozstřelu. Kvalitu prokázal pouze Mutinský.

Sestava: Linc P. - Šulc, Šnobl, Lauber, Linc M. - Vančura, Mutinský, Peteřík, Klíč – Hříbal, Slabý

Střídali: Karas, Růžička

Připraveni: Krejčík, Brabec P.

Branky: Vančura, Hříbal

Trenér: Petr Kovařík

Napsal Míra Šnobl


8.kolo 24.10.2015 Sokol Sýkořice – TJ Šanov 4:0 (0:0)

Šanov nás zaskočil základní sestavou, která čítala pouhých 10 borců. Navíc po půl hodině hry hostům odstoupil další hráč. Poločasový výsledek 0:0 tak o naší hře lecos vypovídá. Až po devíti minutách druhé půle se z 20 metrů trefil absolutně přesně Peteřík. Druhý gól přidal v 61. minutě po průniku z levé strany Richter. Další góly zaznamenali v 75. minutě Mutinský a v 81. minutě Hříbal. Mutinský hlavou po rohovém kopu Pracha a Hříbal povedenou střelou z hranice velkého vápna. Hosté ve druhé půli zredukovali svůj pohyb  přes půlící čáru na minimum ( statistikovi  by na záznamy stačily prsty mojí pravé ruky ). No a ani naše  kombinace neuváděla diváka v úžas, i když vlastně….                                                            
Tak alespoň potěšilo to sluníčko, barevné račické stráně a nakonec snad i tři body.

Sestava : Linc P. ml. – Linc M., Šnobl, Šulc, Karas - Klíč, Mutinský, Peteřík, Vančura – Hříbal, Prach

Střídali :  Lauber, Slabý, Richter

Góly : Peteřík, Richter, Mutinský, Hříbal

Trenér : Petr Kovařík

Napsal Honza Mutinský


7.kolo 18.10.2015 T.J. Roztoky – So. Sýkořice 4:1 (1:0)

Ne zrovna šťastné utkání jsme odehráli v Roztokách. Znalost domácího prostředí a větší nadšení pro hru znamenalo mírnou převahu domácích. Náš zlepšený výkon v druhé části přinesl pouze branku z pokutového kopu a sérii nastřelených brankových konstrukcí.

Sestava: Růžička – Šulc, Šnobl, Lauber, Linc M. - Vančura, Mutinský, Peteřík, Klíč – Hříbal, Richter

Střídali: Slabý, Krejčík, Linc P.

Připraveni: Karas, Brabec P.

Branka: Hříbal

Trenér: Kovařík

Napsal Míra Šnobl


6.kolo 10.10.2015 Sokol Sýkořice – Sokol Pustověty 5:0 (3:0)

Překvapení přinesla pro nedočkavé fanoušky už předzápasová rozcvička. Konkrétně Petr Linc mladší intenzivně se rozcvičující na pozici gólmanské jedničky. Jak se ukázalo po chvíli, náhradního brankáře musela nasadit i pustovětská strana.  Na první gól se čekalo pouze 6 minut. První šanci Richter ještě neproměnil, ale záhy stál na konci povedené akce, kterou rozjeli Hříbal s Klíčem. Ve 24. minutě dohonil Vančura téměř ztracený míč až na brankové čáře a vyzval Richtera k druhému zápisu – 2: 0. Pustověty ale rozhodně nebyly odevzdaným soupeřem a jen díky umu našeho brankářského obojživelníka, dobře postavené brance i rychlé orientaci defenzivní řady nebyl vývoj skóre dramatičtější. Mírné uklidnění přinesl gól do šatny v podání Šulce, který hlavou uklidil Vančurou rozehraný rohový kop. Úpravou rozestavení do druhé půle jsme se snažili otupit očekávanou aktivitu hostí. Tu definitivně zlomila gólová střela Hříbala z 56. minuty. V samotném závěru se ještě do útoku utrhlo 90 let zkušeností v podobě dvojice Slabý – Brabec. Inženýr odtáhl stopera a magistr s přehledem vsítil pátý gól a dal tak výsledku definitivní podobu.       

Sestava : Linc P. ml. – Linc M., Lauber, Šnobl, Šulc  - Klíč, Mutinský, Peteřík, Vančura – Hříbal, Richter

Střídali :  Jirátko, Slabý, Karas, Krejčík, Brabec

Góly : Richter 2x, Šulc, Hříbal, Slabý

ŽK : Šnobl, Klíč, Lauber, Jirátko

Trenér : Petr Kovařík

Napsal Honza Mutinský


5.kolo 3.10.2015 So. Sýkořice – So. Kroučová 0:3 (0:1)

Nepovedené utkání s Kroučovou přineslo první prohru. V první půli nám chyběl pohyb a také klid v rozehrávce, kombinaci i střelbě. Hosté tyto činnosti zvládali lépe a odměnou jim byl gól po rohovém kopu, stalo se tak chvíli před odchodem do kabin. Poločas 0:1

Druhá půle byla z naší strany aktivnější, ze strany hostů efektivnější. Nedlouho po začátku druhé části hry jsme inkasovali podruhé. Do zápasu jsme se mohli vrátit po nařízené penaltě na Slabého. Ta ovšem zůstala  zahrávačem Vančurou také nemproměněna. Hosté poté skórovali potřetí a odvezli si všechny body.

Sestava: Růžička D. - Šulc, Jirátko, Šnobl, Krejčík – Prach, Peteřík, Hříbal, Klíč – Vančura, Slabý

Střídali: Novotný, Mutinský, Richter,

Trenér: Kovařík

Napsal Míra Šnobl


4.kolo 27.9.2015 Baník Lubná - Sokol Sýkořice 1:2p. (0:1, 1:1)

Nedělní sekec mazec na lubenském poli skončil po devadesáti minutách remízou. Bonusový bod po úspěšně zvládnutých penaltách bereme my.

Vyrovnaná první půle hraná ve svižném tempu přinesla, ostatně jako celý zápas, řetězec osobních soubojů na hraně fotbalového zákona. Gól přinesla až 43. minuta. Po uličce Peteříka skóroval Mutinský.

Ve druhé půli měli více ze hry domácí a v 55. minutě se jim podařilo srovnat. Po dalších pár minutách zabránil obratu ve skóre podařeným zákrokem Růžička. Ten si při jednom ze zákroků připsal i zdolání nastavené základní výšky místního zábradlí perfektně provedeným valivým stylem. Remízový stav se nám i přes zvýšenou aktivitu Baníku podařilo uhájit až do konce zápasu.

V penaltovém rozstřelu šel do výhody Baník v první sérii, když domácí gólman vychytal Peteříka. Další čtyři penalty ovšem proměnili Vančura, Hříbal, Šulc a Klíč a díky tomu, že ve čtvrté sérii Růžička lapil a v páté si správně postavil tyče, vezeme z Lubné 2 body.      

Závěrem ještě nutno z pozice hostů vypíchnout férový výkon asistenta rozhodčího z řad domácího oddílu.

Sestava : Růžička – Linc M., Lauber, Šnobl, Šulc - Klíč, Mutinský, Peteřík, Vančura – Hříbal, Novotný

Střídali : Richter, Karas

Připraveni : Krejčík, Voráček

Gól : Mutinský

ŽK : Peteřík

Trenér : Petr Kovařík

Napsal Honza Mutinský


3.kolo So. Sýkořice – So. Srbeč 4:0 (2:0)

Proti aktuálně poslednímu celku tabulky jsme začali svižně. Velká územní převaha přinesla branku už v 6. minutě. Střelou z vápna se prosadil Vančura. Po desetiminutovce, kdy jsme trošku chytali dech po úvodním tlaku měl více ze hry soupeř, branku ale neohrozil. Naopak inkasoval po střele Pracha. Poločas 2:0

Druhá půle pokračovala v rytmu té první. Šancí poměrně dost, využité dvě. Vančura do prázdné zvýšil na rozdíl tří branek. Deset minut před koncem se hlavou nemýlil Jirátko. Více branek jsme nedosáhli ani změnou rozestavení na tři útočníky. Škraloupem divácky zajímavého utkání bylo zranění kapitána hostujícího celku, který provedl zátěžový test našich historických nosítek. Doufejme „jen“ s naraženými žebry.

Sestava: Růžička D. - Šulc, Šnobl, Lauber, Voráček – Vančura, Peteřík, Hříbal, Prach – Novotný, Slabý

Střídali: Krejčík, Mutinský, Linc M., Jirátko, Klíč

Branky: Vančura 2x, Prach, Jirátko

Kouč: Kovařík

---

Posvícenské fotbalové odpoledne načala stará garda Sýkořice utkáním s Dolními Chabry. Naše legendy zvítězily 5:2. Bližší info p. Šletr

Napsal Míra Šnobl


Zveme všechny fanoušky sýkorské kopané na sobotní "posvícenské" fotbalové odpoledne konané dne 19.9.2015 kdy od 13:30 přivítá:

Stará Garda "50" TJ Sokol Sýkořice - Stará Garda SK Dolní Chabry

Následuje mistrovské utkání III. třídy od 16:30

TJ Sokol Sýkořice - Sokol Srbeč

.:občerstvení po celou dobu zajištěno:.
 


2.kolo 13.9.2015 So. Branov – So. Sýkořice 1:3 (1:1)

Do druhého letošního utkání jsme v branovském fotbalovém stánku vstoupili poněkud vlažně. Brzy jsme prohrávali. Celý poločas vázla kombinace a střel na branku bylo pomálu. Naštěstí se podařilo do poločasu srovnat. Svoji druhou velkou šanci v utkání proměnil po rohovém kopu Šulc. Poločas 1:1

Druhý poločas už byl více méně v naší režii. Kombinace několikrát potěšila naše příznivce. Nebezpečných akcí přibylo. Druhou branku přidal z pokutového kopu Hříbal. Potřetí za naše barvy skóroval hlavou Slabý.

Sestava: Růžička – Linc M., Šulc, Šnobl, Voráček – Klíč, Mutinský, Peteřík, Prach – Hříbal, Vančura

Střídali: Novotný, Slabý, Karas, Krejčík, Richter

Branky: Šulc, Hříbal, Slabý

Trenér: Petr Kovařík

Napsal Míra Šnobl


1.kolo 5.9.2015 Sokol Sýkořice – TJ Slabce 6:0 (3:0)

Vyrovnaný úvod utkání utnul svým gólem v 9. minutě Hříbal, kterého ke skórování vybídl hostující stoper. Na druhé straně zůstala stejná nabídka díky zákroku Růžičky nevyužita. Druhý gól přidal ve 35.minutě po svém uvolnění ve vápně Vančura. Před poločasovým hvizdem ( 43. min. ) ještě doběhl Prach u brankové čáry míč, který se zdál slabeckým až příliš dlouhý a nejevili o něj zájem, předložil ho Hříbalovi a ten zvýšil na 3 : 0.

Zkraje druhé půle předvedl další důležitý zákrok Růžička. Na 4 : 0 zvýšil v 58. minutě po rohovém kopu Peteřík.  V závěru utkání  ( 83. min.) zaznamenal 5. gól prodloužením Hříbalova přímáku Mutinský a v 90. minutě pak po akci Peteříka nezbylo hostům než si dát vlastní gól, což byla tečka za prvním podzimním mistrákem.

 

Sestava : Růžička - Voráček, Lauber, Jirátko, Šulc - Prach, Mutinský, Peteřík, Vančura – Hříbal, Slabý

Střídali : Sainer, Krejčík, Richter, Karas

Góly : Hříbal 2x, Vančura, Peteřík, Mutinský, vlastní

ŽK : Vančura, Prach

Trenér : Petr Kovařík

Napsal Honza Mutinský


Příprava 30.8. 2015  

TJ Sokol Sýkořice – SK Mšecké Žehrovice 1:1 (0:0) pen. 4:3

Gól : Šulc

Nastoupili : Růžička, Voráček, Šulc, Linc M., Karas,  Prach, Mutinský, Peteřík, Klíč, Vančura, Jirátko, Krejčík, Hříbal, Brabec, Slabý

Trenér : Petr Kovařík  


Turnaj Rynholec 22.8.2015 – 2.místo

Sýkořici reprezentovali : Růžička D., Voráček, Šulc, Šnobl, Karas, Vančura, Mutinský, Klíč, Slabý, Lauber, Richter, Krejčík, Hříbal, Kovařík, Jirátko, Peteřík, Brabec

Trenér : Petr Kovařík  

TJ Sokol Srbeč – TJ Sokol Sýkořice 2:3 (1:2)     

Góly : Kovařík 3x

TJ Sokol Sýkořice – Baník Rynholec 2:3 (0:2)        

Góly : Jirátko, Kovařík

 


Příprava 15.8. 2015 

TJ Sokol Sýkořice – SK Lhota B 1:4 (1:2)

Gól : Slabý

Tomáš, Voráček, Šulc, Linc M., Šnobl, Karas,  Mutinský, Klíč, Slabý, Lauber, Richter, Krejčík, Hříbal, Kovařík, Jirátko, Peteřík, Prach, Jansa

Trenér : Petr Kovařík  


Turnaj Bratronice   8.-9. 8. 2015   – 3. místo

Sýkořici reprezentovali : Růžička D., Voráček, Šulc, Šnobl,  Vančura, Mutinský, Jansa, Klíč, Slabý, Lauber, Richter, Krejčík, Štrach, Hříbal, Kovařík, Prach, Linc M., Jirátko, Peteřík, Matějovič R., Sainer

Trenér : Petr Kovařík  

TJ Sokol Bratronice – TJ Sokol Sýkořice 4:1 (2:1)     

Gól : Richter                                                                                         

TJ Sokol Sýkořice –  SK Chyňava  1:1 (0:1) penalty 3:2       

Gól : Slabý


III. třída - PODZIM 2015
1. kolo So. Sýkořice - TJ Slabce SO 5.9.2015 17:00  
2. kolo So. Branov - So. Sýkořice NE 13.9.2015 17:00  
3. kolo So. Sýkořice - So. Srbeč SO 19.9.2015 16:30  
4. kolo B. Lubná - So. Sýkořice NE 27.9.2015 14:00  
5. kolo So. Sýkořice - So. Kroučová SO 3.10.2015 16:00  
6. kolo So. Sýkořice - So. Pustověty SO 10.10.2015 16:00  
7. kolo T.J. Roztoky - So. Sýkořice NE 18.10.2015 15:30  
8. kolo So. Sýkořice - TJ Šanov SO 24.10.2015 15:30  
9. kolo Sp. Řevničov - So. Sýkořice SO 31.10.2015 14:00 hř. Mšec
10. kolo So. Sýkořice - TJ Čistá SO 7.11.2015 14:00  
11. kolo Sj. Chrášťany - So. Sýkořice NE 15.11.2015 13:30  

Letní příprava 2015:
6.8.  v 18:00  hřiště Sýkořice "trénink a pohovor"
8.8.  v 16:00  Bratronice-turnaj "začátek utkání od 17:00"
9.8.               Bratronice-turnaj "čas itkání bude určen"
13.8. v 18:30 hřiště Sýkořice
15.8. v 16:00 hřiště Sýkořice "Sýkořice-Lhota začátek utkání 17:00"
18.8. v 18:30 hřiště Sýkořice
20.8. v 18:30 hřiště Sýkořice
22.8. v 10:00 přípravný zápas Rynholec - Sýkořice "začátek utkání v 11:00 v Rynholci, druhý zápas v 14:00, nebo v 16:00"
25.8. v 18:30 hřiště Sýkořice
27.8. v 18:30 hřiště Sýkořice
28.8. v 18:30 kurty Sýkořice "sportovní obuv(antukový povrch), ne kopačky"
30.8. v 16:00 přípravný zápas Sýkořice - Mšecké Žehrovice začátek utkání v 17:00 na Sýkořici

úterý - individuální technika
čtvrtek - herní situace


Sýkořice 20. 6. 2015  - Turnaj „O pohár obecního úřadu“ 

Sýkořici reprezentovali : Růžička D., Voráček, Šulc, Šnobl,  Peteřík, Vančura, Mutinský, Jansa, Klíč, Slabý, Lauber, Richter, Bureš, Pudil, Matějovič, Minas  

Výsledky zápasů :

TJ Sokol Sýkořice – TJ Hraničář Borová Lada    9:1 (3:0)     

Góly : Bureš 3x, Vančura 2x, Šulc, Slabý, Peteřík, Klíč - Židlický                                                                                         

AFK Svinařov –  Baník Rynholec    3:0 (2:0)         

Góly : Číž 2x, Čechovský

 

zápas o třetí místo:

TJ Hraničář Borová Lada – Baník Rynholec    3:4 (0:2) 

Góly : Hovorka 2x, Miko – Hrbek, Beran, Petrus, Kropík

zápas o první místo :

AFK Svinařov – TJ Sokol Sýkořice    0:5 (0:4)   

Góly : Klíč, Slabý, Minas, Vančura, Jansa

 

Celkové pořadí :

1. Sokol Sýkořice

2. AFK Svinařov                  

3  Baník Rynholec

4. Hraničář Borová Lada


26.kolo 13.6.2015 TJ So. Sýkořice – FK Hředle 1:10 (1:6)

Bez komentáře 

Sestava : Růžička, Karas, Šulc, Šnobl, Voráček, Vančura, Mutinský, Lauber, Klíč, Linc P. ml., Krejčík

Střídali : Brabec, Richter, Linc M., Hříbal, Jansa

Trenér : Petr Kovařík

Gól : Vančura


Turnaj „O pohár obecního úřadu“ 

TJ Sokol Sýkořice pořádá v sobotu 20. 6. 2015 tradiční fotbalový turnaj „O pohár obecního úřadu“.

Na sýkořickém hřišti se kromě domácího týmu představí mužstva: AFK Svinařov,  TJ Hraničář Borová Lada a Baník Rynholec.

Start turnaje je naplánován na 930 hod.  Putovní pohár bude předán bezprostředně po skončení posledního zápasu cca v 1620 hod.. Vstupné na celý den činí pouhých 20 Kč.

Občerstvení jako vždy zajištěno.

 

Program :

1. kolo :

09.30 hod.         TJ Sokol Sýkořice – TJ Hraničář Borová Lada

11.00 hod.         AFK Svinařov – Baník Rynholec

                                

2. kolo :

13.30  hod.        zápas o třetí místo

15.00  hod.        zápas o první místo


Zveme všechny příznivce a fanoušky naší kopané na "DOKOPNOU", která se koná v sobotu 13.6.2015 od 17:00 v restauraci Hájenka.


25.kolo 6.6.2015 Sparta Lužná – So. Sýkořice 1:2 (1:1)

Za úmorného horka šla na vzorovém zeleném pažitu do vedení ve 20. minutě domácí Sparta. Vyrovnání jsme se dočkali po dalších 10 minutách. Na rohový kop kapitána Vančury nedosáhl hlavou Šulc, ale Krejčík byl na správném místě a halfvolejem trefil z hranice malého vápna přesně. Přes pár dalších šancí na obou stranách ( z naší strany můžu jmenovat Vančuru a Richtera ) svítily v půli na ukazateli skóre dál dvě jedničky. Změna skóre nepřicházela ani v průběhu druhého dějství. I když třeba pokus Jansy byl nadějný. Penaltový rozstřel začínal nabývat konkrétnějších rozměrů. Domácím byla případná bodová ztráta v posledním domácím zápase této sezony zjevně proti srsti. Při jejich posledním ataku v 92. minutě ale pravý bek přišel 10 metrů před naším vápnem o míč. Ten okamžitě mířil na půlící čáru na Hříbala, který se cestou k brance párkrát zavlnil a z 20m trefil přesně ke vzdálenější tyči. Následovala už jen rozehrávka, závěrečný hvizd, děkovačka věrným fanouškům, návrat pro Petra Lince, kterého jsme ve víru oslav raněného a ležícího zapomněli u domácí branky a konečně přesun k důkladnému doplnění poztrácených minerálů.       

Sestava : Růžička - Karas, Šulc, Šnobl, Voráček –  Klíč, Mutinský, Jansa Vančura – Krejčík -  Richter

Střídali : Hříbal, Linc P. st.

Góly : Krejčík, Hříbal

ŽK : Richter

Trenér  :  Petr Kovařík

Napsal Honza Mutinský


24.kolo 30.5.2015 So. Sýkořice – SK Senomaty 2:5 (2:2)

Ani skvělý úvod první půle na body nestačil. Aktivitu úvodních třiceti minut jsme přetavili ve dvoubrankové vedení po trefách Martina Lince a Petra Štracha. Další slibné situace jsme zazdili. Soupeř ale do poločasu srovnal skóre. Dostatečně tragická druhá půle pak dostala Senomaty na koně a hráči soupeře třemi brankami pohodlně skóre otočili.

Sestava: Růžička D. - Voráček, Šnobl, Šulc, Linc M. – Vančura, Mutinský, Hříbal, Jansa – Lauber, Štrach

Střídali: Karas, Krejčík, Richter

Trenér: Petr Kovařík

Branky: Linc M., Štrach

Napsal Míra Šnobl


T  J       S  O  K  O  L        S  Ý  K  O  Ř  I  C  E 

pořádá   na   místním   fotbalovém  hřišti 

v neděli 31. 5. 2015          od 1400 hod.

D Ě T S K Ý   D E N
 

ZVEME všechny DĚTI I JEJICH DOPROVOD do areálu fotbalového hřiště na nedělní odpoledne se soutěžemi, hudbou a závěrečným táboráčkem

Občerstvení v průběhu akce zajištěno!


23.kolo 24.5.2015 FC 05 Zavidov B – So. Sýkořice 9:0 (3:0)

Tak přece se nám to podařilo a v Zavidově jsme zejména ve 2. půli naplnili obecné představy o beznadějně posledním celku, který je smířený se svým sestupem.    

Sestava : Růžička - Karas, Šulc, Šnobl, Voráček –  Klíč, Mutinský, Linc M., Vančura – Hříbal -  Linc P. ml.

Střídali : Jansa, Krejčík, Richter

Trenér  :  Petr Kovařík

Napsal Honza Mutinský


V pátek 22.5.2015 od 17:30 se koná brigáda za účelem zkrácení délky vzrostlé vegetace v okolí hřiště. Kosy a srpy s sebou!!!

22.kolo 16.5.2015 So. Sýkořice – ČL Kolešovice 2:3 (0:2)

Utkání dvou rozdílných poločasů jsme odehráli v sobotu s Kolešovicemi. V prvním poločase se příliš nedařilo kombinovat, natož skórovat. Bohužel se nepovedlo ani neinkasovat. Hosté se prosadili, v podstatě zdarma,  hned dvakrát. Poločas 0:2

Druhá půle byla z naší strany svižnější. Ovšem smolné situaci a vlastního gólu jsme se neubránili. Od té chvíle jsme byli lepším celkem. První branku vsítil střelou z voleje Vančura, kontaktního gólu dosáhl hlavou z vápna Jansa. Více z našeho tlaku nevyplynulo. A tak jsme prohráli letos oblíbeným výsledkem 2:3.

Sestava: Růžička D. - Voráček, Šnobl, Lauber, Jansa – Vančura, Mutinský, Hříbal, Klíč – Linc P. ml. - Richter

Střídali: Karas, Krejčík, Brabec P.

Trenér: Petr Kovařík

Branky: Vančura, Jansa

Napsal Míra šnobl


21.kolo 9.5.2015 So. Janov – So. Sýkořice 2:0 (0:0) 

Sestava : Růžička - Karas, Šulc, Linc M., Voráček –  Klíč, Mutinský, Krejčík, Hříbal, Jansa  –  Linc P. ml.

Střídal : Vančura

Připraven : Richter

Trenér  :  Petr Kovařík

ŽK : Karas

Napsal Honza Mutinský


20.kolo 3.5.2015 SK Lány – So. Sýkořice 0:1 (0:1)    

Sestava : Růžička - Karas, Šulc, Linc M., Voráček –  Klíč, Jansa, Lauber, Hříbal, Vančura –  Linc P. ml.

Střídali : Mutinský, Krejčík, Richter

Trenér  :  Petr Kovařík

Gól : Linc P. ml.

ŽK : Linc M., Hříbal

Napsal Honza Mutinský


16.kolo (dohrávka) 29.4.2015 FC Jesenice – So. Sýkořice 4:0 (3:0)    

Na širých lánech jesenického hřiště jsme téměř půlhodinu drželi bezgólový stav. Ve zbývajících 15 minutách prvního poločasu nám ale domácí zasadili tři těžké údery. My jsme se k ohrožení branky soupeře prakticky nedostali.

Po přestávce došlo v tomto směru k mírnému zlepšení. Nicméně jsme naše dvě dobré příležitosti neproměnili a případná zápletka tak nebyla na programu tohoto utkání. Naopak domácí FC pět minut před závěrečným hvizdem jednu z řady svých příležitostí přece jen dotáhl do zdárného konce a stanovil konečný účet dohrávaného zápasu.       

Sestava : Růžička - Karas, Šulc, Linc M., Voráček –  Linc P. ml. - Klíč, Hříbal, Mutinský, Vančura –  Jansa

Střídali : Brabec, Krejčík

Trenér  :  Petr Kovařík

ŽK : Vančura, Hříbal

Napsal Honza Mutinský


19. kolo 25.4.2015 So. Sýkořice – PO Olešná 0:2 (0:1)

Bezzubý výkon na průměrně hrající Olešnou nestačil. Přesto, že jsme byli po většinu zápasu aktivnější a drželi balon více na svých kopačkách, kloudnou akci jsme nevytvořili. Teoretická příprava se nepodařila převést do praxe. Hra byla často kouskována svéráznými výroky sudího Kaválka, kterého bohužel nebo možná naštěstí, neusměrnil ani hrubián Václav S. Hosté šli do vedení koncem první půle po nedorozumění v naší obranné činnosti. Změna rozestavení do druhé půle podpořila aktivní hru, branku ovšem nepřinesla. Hosté pojistili výhru z penalty po smolné ruce Hříbala. 

Sestava: Růžička D. - Voráček, Linc M., Šnobl, Karas – Vančura, Hříbal, Šulc, Klíč – Richter, Jirátko

Střídali: Jansa, Linc P. ml.

Přirpaveni: Mutinský, Brabec P.

ŽK: Vančura, Jansa

Trenér: Petr Kovařík 

Napsal Míra Šnobl


18.kolo 18.4.2015 Ohnivec Městečko – So. Sýkořice 3:2 (0:1)    

Na hřišti prvního celku soutěže jsme se radovali jako první my. Přihrávku za obranu využil po půlhodině hry Vančura. Stísněnější prostor zdejšího sympatického plácku přinášel množství osobních soubojů. Tohoto faktu využil k seberealizaci i hlavní arbitr, který se vůbec nezdráhal pozdvihnout ruku se žlutým kartonkem - celkem 8x v poměru 3:5. Na Štracha se dostalo hned dvakrát ( i díky nezištné nápovědě od AR2 směrem ku hlavnímu). V nastavení první půle jsme tak šli do desíti.

Na začátku druhého dějství domácí skóre srovnali a po další čtvrthodině šli do vedení 2:1. Střelec jara Šulc ovšem po rohovém kopu Hříbala v 75. min dorovnal na 2:2. Další posun ve skóre přišel vzápětí a Městečko si vzalo vedení zpět. I přes snahu o vyrovnání, kdy gólman Růžička nezřídka operoval až na půlící čáře, se nám alespoň na bod dosáhnout nepodařilo. 

Velký dík patří fanouškům včele s novým kotelníkem Čápem. Pod vlivem (nejen) vytrvalého rytmického výkonu šamana Lince a jeho afrického bubínku byli naším skutečným dvanáctým a posléze jedenáctým hráčem. K ligovým parametrům chyběl snad jen doprovod těžkooděnců při jejich odchodu na Hlavní vlakové nádraží v Městečku.   

Sestava : Růžička - Karas, Šulc, Šnobl, Voráček –  Linc M. - Klíč, Hříbal, Lauber, Vančura –  Štrach

Střídali : Mutinský, Linc P. ml.,

Připraveni : Krejčík, Richter

Trenér  :  Petr Kovařík

Góly : Vančura, Šulc

ŽK : Linc M., Vančura, Hříbal, Štrach

ČK : Štrach

Napsal Honza Mutinský


17.kolo 11.4.2015 So. Sýkořice – SK Lišany 2:3 (1:1)

Dalším soupeřem na domácím plácku byl celek Lišan. První šanci hned v úvodu utkání nevyužili hosté, po té jsme z malého vápna nebyli úspěšní ani my. Za naše barvy se prosadil ve vápně Vančura, po dobrém prostrčení balonu od Jirátka. Do poločasu hosté srovnali.

V druhé části hry jsme opět nevyužili svoje dobré šance. Inkasovali jsme, jak se s oblibou používá, po individuálních chybách ještě dvakrát. Zvýšený tlak na konci utkání přinesl jen snížení na 2:3. Gólmana propálil zblízka Šulc.

Sestava: Růžička D. - Voráček, Šnobl, Šulc, Linc M. -  Vančura, Mutinský, Lauber, Klíč – Linc P. ml., Jirátko

Střídali: Štrach, Hříbal, Karas, Jansa

Připraveni: Brabec P., Richter

Branky: Vančura, Šulc

Trenér : Kovařík

Napsal Míra Šnobl


Příprava :

4.4.2015 So. Sýkořice – So. Bratronice 4:1 (1:0)

Zahajovací sestava : Růžička – Linc M., Šulc, Šnobl, Voráček –  Klíč, Lauber, Mutinský, Jansa –  Štrach. Linc P. ml.

Střídali ( hokejově ) : Jirátko, Krejčík

Trenér  :  Petr Kovařík

Góly : Lauber, Mutinský, Linc P. ml., Štrach  (p)


15.kolo 28.3.2015 So. Sýkořice – SK Pavlíkov 1:0 (0:0)

Kaznějovským pískem řádně přiostřený povrch našeho plácku přivítal v 15. kole OP hosty z Pavlíkova. Důležité kroky za potřebným vítězstvím jsme mohli učinit již v průběhu prvního poločasu. Ovšem ani ze vzduchu ani ze země jsme se nedokázali v koncovce prosadit. Nejblíže měl ke gólu Štrach, který trefil spojnici tyče a břevna. Jedinou zásadnější šanci hostí uhasil svým zákrokem na poslední chvíli Voráček.

Průběh druhé půle se nesl v podobném duchu. Rozuzlení přinesly až poslední minuty. V 89. minutě  sebral pavlíkovskému útočníkovi míč z nohy ve vyložené šanci Růžička. V první minutě nastavení pak našel z přímého kopu od půlící čáry Mutinský u pravé lajny Hříbala, ten centrem na hranici velkého vápna vyzval k souboji Krejčíka jak se stoperem, tak překvapivě i s vyběhnutým gólmanem. Resultátem tohoto setkání ve třech byl míč na noze zcela osamoceného Martina Lince, který už neměl problém skórovat do opuštěné branky. Po dalších 30 vteřinách se první plnotučné vítězství v sezoně stalo skutečností.  

Sestava : Růžička - Karas, Šulc, Šnobl, Voráček –  Klíč, Hříbal, Mutinský, Vančura –  Richter, Štrach

Střídali : Linc P. ml., Linc M., Linc P. st., Krejčík

Připraven : Jansa

Trenér  :  Petr Kovařík

Gól : Linc M.

ŽK : Šulc, Šnobl, Linc P. ml.

Napsal Honza Mutinský


14.kolo 21.3.2015 FK Kněževes – So. Sýkořice 3:2 (1:1)

K prvnímu duelu na cestě za záchranou okresního přeboru jsme vyrazili na hřiště Kněževse. Domácí byli od začátku aktivnější. My se snažili pozorně bránit a protiútočit. Poločasový stav 1:1 zařídil pro naše barvy Šulc, který osamocen ve vápně hlavou skóroval. A také výborný Růžička, který kryl mnoho nebezpečných pokusů.

V druhé půli nám soupeř odskočil o dvě branky, změnili jsme hru na tři útočníky a odměnou nám byla kontaktní branka Petra Lince staršího. Do konce utkání se nám ale další přidat nepovedla a tak jsme potřebné body nezískali. 

Sestava: Růžička D. - Voráček, Šulc, Šnobl, Karas – Vančura, Mutinský, Hříbal, Klíč – Linc P. ml., Jirátko.

Střídali: Jansa, Linc M., Lauber, Linc P. st.

Branky: Šulc, Linc P. st.

Trenér: Kovařík

Napsal Míra Šnobl


Příprava : 

14.3.2015 So. Sýkořice – AFK Svinařov 3:2 (2:0)

Zahajovací sestava : Růžička - Karas, Šulc, Šnobl, Voráček –  Klíč, Hříbal, Mutinský, Vančura –  Brabec, Linc P. st..

Střídali ( hokejově ) : Linc M., Richter

Trenér  :  Petr Kovařík

Góly : Hříbal(p), Linc M., Vančura


Příprava : 

8.3.2015 TJ Karlštejn  –  So. Sýkořice 4:0 (3:0)

Zahajovací sestava : Růžička - Karas, Šulc, Šnobl, Linc M. –  Klíč, Hříbal, Mutinský, Jansa –  Jirátko, Štrach.

Střídali ( hokejově ) : Vančura, Lauber, Linc P. st., Brabec, Richter

Trenér  :  Petr Kovařík

Hráno v Berouně

 

Následující přípravná utkání :

SO 14.3.2015; 14:30 hod. So. Sýkořice – AFK Svinařov (Sýkořice)


Příprava :

1.3.2015 So. Bratronice  –  So. Sýkořice 0:1 (0:0)

Zahajovací sestava : Růžička - Karas, Šulc, Šnobl, Jansa –  Klíč, Hříbal, Mutinský, Vančura –  Jirátko, Richter.

Střídali ( hokejově ) : Linc P. ml., Linc P. st., Linc M.,Voráček, Brabec

Trenér  :  Petr Kovařík

Gól :  65. min. – Jirátko

Hráno v Rynholci

 

Následující přípravná utkání :

NE 8.3.2015; 14:30hod. TJ Karlštejn – So. Sýkořice (Beroun – Máchovna)

SO 14.3.2015; 14:30 hod. So. Sýkořice – AFK Svinařov (Sýkořice)


Příprava :

15.2.2015 TJ Roztoky Dorost – So. Sýkořice 0:1 (0:0)    

Zahajovací sestava : Růžička - Karas, Šulc, Šnobl, Voráček –  Klíč, Hříbal, Mutinský, Vančura –  Štrach, Linc M.

Střídali ( hokejově ) : Linc P. ml., Linc P. st., Jansa, Brabec

Trenér  :  Petr Kovařík

Gól :  85. min. – Štrach

Hráno v Rynholci

 

Následující přípravná utkání :

NE 1.3.2015; 15:30hod. So. Bratronice – So. Sýkořice (Rynholec)

NE 8.3.2015; 14:30hod. TJ Karlštejn – So. Sýkořice (Beroun – Máchovna)

SO 14.3.2015; 14:30 hod. So. Sýkořice – AFK Svinařov (Sýkořice)


Zimní soutředění od 22.1.-25.1.2015.
www.sumava-zvonecek.cz 


13.kolo 15.11.2014 FK Hředle – So. Sýkořice 3:0 (1:0)

Ani poslední podzimní zápas naše bodové konto neobohatil.

Přestože jsme si několik šancí připravili ( do zajímavých pozic se dostali například Vančura a Jansa ) a co do počtu rohů jsme podle statistiků na lavičce Hředle dokonce trumfli, góly dávali jenom domácí. A to ještě Růžička chytil v první půli svou pravou tyčí penaltu a v dalším průběhu zápasu obdobně ještě dva pokusy ze hry.

Závěrem jedna pozitivní zpráva. Vypozoroval jsem, že všichni aktéři podzimní jízdy ( do hry zasáhlo 20 borců ) rozhodně odsouhlasili myšlenku na pozvednutí tréninkové morálky. S výhledem na jaro jsem tedy natěšen (… alespoň do 10. ledna).

Sestava : Růžička – Karas ( Šnobl ), Linc M., Voráček, Šulc –  Krejčík (Richter), Hříbal, Mutinský, Vančura –  Jansa, Klíč.

Připraven  :  Dvořák

Trenér : Klouček

ŽK : Vančura, Linc M.

Napsal Honza Mutinský


Zveme všechny členy a fanoušky TJ Sokol Sýkořice na "Dokopnou", která se uskuteční 15.11.2014 cca od 16:30 (okamžitě po dojezdu ze zápasu s Hředlemi) v restauraci Hájenka na Sýkořici.


12. kolo 8.11.2014 So. Sýkořice – Sparta Lužná 1:2 (1:1)

Letošní poslední učinkování na domácím trávníku jsme zakončili těsnou prohrou s Lužnou. Hosté se prosadili hlavou po rohovém kopu. Inkasovat jako první jsme ovšem zvyklí a tak jsme se nadále pečlivě snažili skóre srovnat. To se nám, po několika šancích na obou stranách, povedlo. Z pravého rohu malého vápna vystřelil na vzdálenější tyč Hříbal, jeho pokus dopravil do branky Vančura. Poločas 1:1.

V druhé půli jsme byli pasivnější. Opět jsme se přiliš mazlili s míčem, kdy jsme neměli a naopak se zbrkle zbavovali balonů v době, kdy byl čas na lepší rozehru. Smolně jsme inkasovali druhou branku z přímého kopu. Proti nepříjemnému slunci jsme balón zaregistrovali příliš pozdě na to, aby nám nezapadl k tyči. V druhé půli jsme si vypracovali jen dvě nebezpečné šance, které jsme k naší smůle promarnili.

Sestava: Růžička D., Šulc, Lauber, Linc M., Voráček – Vančura, Hříbal, Mutinský, Šnobl – Jansa, Klíč

Střídali: Karas L., Slabý, Prach, Krejčík

Připraveni: Richter, Dvořák

Trenér: Klouček

Branka: Vančura

Napsal Míra Šnobl


11.kolo 1.11.2014 SK Senomaty – So. Sýkořice 2:1 (1:1)

Díky vyhranému losu jsme jako naší výchozí pozici zvolili tu nestabilnější polovinu hrací plochy a v první jsme útočili směrem ke břehu. Už po pár minutách se po rohovém kopu Klíče trefil Jansa a stal se tak hlavním aspirantem na podzimního krále střelců v našich řadách. Obranná taktika za výrazného přispění Růžičky a snaha o brejky se nezdála úplně marná. Blízko druhému zásahu byli Jansa s Vančurou. Výčet nebezpečnějších akcí ale hovořil pro domácí. Ti srovnali zblízka po půlhodině hry a do půle nás ještě jednou zachránila tyč.

Ve druhém dějství byl tlak domácích ještě výraznější a v 60. minutě otočili skóre po dorážce tečovaného přímého kopu. Další šance likvidoval Růžička i senomatští zakončovatelé. Zápletku tak mohla přinést 85. minuta, kdy domácí bek nesmyslně zahodil ve vápně útočícího Richtera. Hlavní rozhodčí asi usoudil, že dramatizace utkání by byla vzhledem k průběhu druhé půle nespravedlivá a nechal pokračovat ve hře. V jednu chvíli, nejspíš pro větší spád hry, i se dvojicí balónů zároveň.

Bodík  tentokrát nevisel tak vysoko ( stejně jako nějaká ta červená karta ).          

Sestava : Růžička – Voráček (Karas) , Linc M., Lauber, Šulc –  Šnobl (Brabec), Hříbal, Mutinský (Slabý), Vančura –  Jansa (Richter), Klíč.

Zastupující trenéři  :  Dvořák, Linc P.

Gól :  Jansa

ŽK : Hříbal, Vančura, Karas, Šnobl, Linc M., Růžička

Napsal Honza Mutinský


10.kolo 25.10.2014 So. Sýkořice – FC 05 Zavidov B 0:4 (0:2)

Stejně jako většina předchozích soupeřů, tak i rezerva Zavidova byla nad naše aktuální herní možnosti. Z top managementu klubu byl do brány, za zraněného Růžičku, povolán Dvořák a odchytal dobré utkání. Branku jsme ale nevstřelili žádnou, neb naše, ze všech pozic vzduchem nakopnuté, balony nebyly k dosažení branky dosti efektivní. Hosté sice nepředvedli nic navíc, ale branku trefili čtyřikrát. 

Sestava: Dvořák – Šulc, Linc M., Lauber, Voráček -  Klíč, Šnobl, Mutinský, Slabý – Vančura, Brabec P.

Střídali: Jansa, Jirátko, Krejčík, Richter

Trenér: Klouček

Napsal Míra Šnobl


9.kolo 18.10.2014 ČL Kolešovice - So. Sýkořice 6:1 (3:1)

Další body jsme distribuovali na hlubokém terénu v Kolešovicích.

Průběh zápasu byl podobný tomu pavlíkovskému. Po třech chybách během 25 minut to bylo 3:0 pro domácí. Do půlky snížil po rozehrání přímého kopu povedenou střelou Klíč. Zkraje druhého poločasu byl blízko zdramatizování utkání Vančura, ale gólman s pomoci na čáře stojícího beka odvrátili na roh. No a pak se Levové trefili asi ze 35m přímo do šibenice – 4:1. Při zákroku si navíc Růžička doupravil už tak dost upravené rameno a do brány se postavil Šnobl. Přestože poukázal na svoje kvality, inkasoval ještě dvakrát ( jednou z penalty).  Dalších slov netřeba. Výsledek 6:1 hovoří za vše a celkem trefně vypovídá o našem předvedeném výkonu. 

Sestava : Růžička, Karas, Linc M., Šnobl, Šulc, Lauber, Slabý, Mutinský, Vančura, Klíč, Jansa

Střídali : Krejčík, Linc P., Richter

Gól : Klíč

ŽK : Linc M.

Napsal Honza Mutinský


!!!Pozor změna času tréninku na Sýkořici ve čtvrtek od 18:00!!!


8.kolo 11.10.2014 So. Sýkořice – So. Janov 0:2 (0:2)

Naprosto nefotbalová první půle nás možná připravila o nějaký ten bodík z utkání s Janovem.

Nesoulad mezi všemi řadami hráčů, nepřesné příhry a cirka nula střel na bránu. Většina času věnována bránění pokusů soupeře. Poločas 0:2

Druhá půle prooko lepší. Posílení útoku vytvořilo větší tlak na soupeře, lepší souhra přinesla dokonce šance. Ovšem bez brankového efektu.  

Sestava: Růžička D. - Šnobl, Šulc, Voráček, Karas – Klíč, Mutinský, Hříbal, Vančura - Jirátko, Brabec P.

Střídání: Prach, Richter, Slabý

Trenér: Klouček

Napsal Míra Šnobl


7.kolo 04.10.2014 So. Sýkořice – SK Lány 3:3 (1:1) pen.: 5:4 

Duel týmů z úplného chvostu tabulky rozhodly až penalty.

Měřeno naší účastí na posledních dvou zápasech, dorazilo k tomu sobotnímu neuvěřitelných 17 borců, takže lavička byla skutečně silná. Úvodní neurovnanou dvacetiminutovku ukončily gólem Lány. Sérii neúspěšných odkopů završil přesnou hlavičkou osamocený hostující záložník ( 0:1). Srovnat se povedlo Jansovi po další čtvrthodině hry povedenou křížnou střelou z vápna (1:1). Další šance zůstaly v prvním poločase nevyužity.

Hned na úvod druhé půle byl ve vápně faulován Slabý a penaltu proměnil Hříbal (2:1). Vyrovnání přišlo opět ze vzduchu. Zády k brance prodloužil lánský útočník hlavou míč přesně (2:2). V 80. minutě se do pokutového území prosmýkl zleva Šnobl a jeho nabídku využil Jirátko (3:2). Nabídku Vančury k udělení červené karty naopak nevyužil hlavní rozhodčí. Pět minut před koncem dokázaly Lány srovnat i podruhé na konečný stav 3:3.

O bonusovém bodíku musely podle nového nařízení rozhodnout penalty. Hned tu první Růžička chytil, ve čtvrté sérii trefil Linc pouze tyč a tak rozuzlení přinesla až série šestá. Hostující exekutor minul zařízení, zatímco Voráček trefil dokonale. Získali jsme tedy první dva body a dál zůstáváme na posledním místě.          

Sestava : Růžička – Voráček, Linc M., Lauber, Jansa –  Slabý (Prach), Hříbal, Mutinský (Šnobl), Vančura (Krejčík) –  Klíč, Brabec (Jirátko)

Připraveni : Karas, Richter

Trenér  :  Klouček

Góly :  Jansa, Hříbal, Jirátko

ŽK : Vančura

Napsal Honza Mutinský


6.kolo 27.9.2014 PO Olešná – So. Sýkořice 3:1 (1:0)

Personální nouze postihla náš tým při utkání s Olešnou. Nakonec ve standartních jedenácti jsme od začátku utkání celkem spolehlivě bránili aktivnějšího soupeře. Domácí se dostali do vedení z pokutového kopu. Naši největší šanci neproměnil Mutinský, když z první neusměrnil centr zprava.

V druhé půli jsme opět inkasovali zbytečné branky. První po špatné orientaci ve vápně a štěstí soupeře, druhou pro nedostatek hráčů v obranné fázi. Snahy o vstřelení branky či dokonce zdramatizování utkání byly vyslyšeny až v závěru. Po kolizi domácích hráčů ve vlastním vápně prostřelil Šulc nekompromisně vše, co stálo v cestě.

Sestava: Růžička D. - Šulc, Linc M., Voráček, Karas L. - Šnobl, Mutinský, Hříbal, Klíč – Krejčík, Brabec P.

Střídání: Vančura

Trenér: Klouček

Branka: Šulc

Napsal Míra Šnobl


V úterý 30.9.2014 od 17:00 se uskuteční brigáda "Velké sekání hřiště a jeho okolí". Brigádníci s kosami a srpy vítání, účást žádoucí.


20.9.2014 TJ Sokol Sýkořice - Ohnivec Městečko 1:4 (1:1)
Na posvícení nám los přidělil těžkého soupeře v podobě mužstva z Městečka. Taktika byla jasná "Nebudeme se pouštět do žádných velkých akcí a počkáme co soupeř předvede". Soupeř toho, ale v prvním poločase moc nepředvedl a za delší konec provazu jsme začali tahat my.
Hra se odehrávala spíše ve středu pole a na šance jsme byli více nebezpeční my, jenže bez pořádného zakončení. Ojedinělí protiútok soupeř dokázal využít, a tak zhurba od 25minuty to bylo 0:1. Krátce na to po příkladném presinku, hostující obránce odkopával míč tak nešťastně, že nastřelil Jardu Slabého a od něj míč obloučkem zapadnul za záda hostujícího gólmana. První půle 1:1.
Do druhé půle jsme nastoupili, s vidinou, že bychom snad letos mohli dosáhnout na první bodíky. Ale už od prvních minut na nás byla vidět přílišná nervozita a chos ve hře, který vyústil ve žluté napomenutí, hanlivým výrazi do vlastních řad, ale především 3 góly soupeře. Městečko si tak odvezlo pohodlné vítězství 1:4 a my musíme stále čekat na první podzimní bodíky.
Sestava: Růžička - Karas, Voráček, Lauber, Šulc, - Slabý, Hříbal, Mutinský, Krejčík, - Vančura, Prach
Střídali: Linc P. st.
Trenér: Klouček

Napsal Lukáš Karas


13.9.2014 Sk Lišany - TJ Sokol Sýkořice 2:0 (1:0)
Na zápas 4. kola jsme zavítali na hřiště nováčka okresního přeboru SK Lišany. Postavení v tabulce napovídalo, že by se měla střetnout mužstva podobných kvalit. Na začátku utkání nás domací mírně přehrávali, ale po úvodním tlaku jsme dokázali hru vyrovnat a kdyby se počítali šance z kategorie ložené tak jsme soupeře přehrávali. Bohužel na to se fotbal nehraje a hosté v závěru první půle udeřili gólem do šaten. Takže první poločas 1:0.
V druhé půli jsme již tak aktivní nebyli a hosté nás začali přehrávat z čehož vyplynula i druhá branka. Do konce zápasu se již nic mimořádného nestalo a tak jsme odjížděli z Lišan bez bodu.
Sestava: Růžička - Šulc, Linc M., Voráček, Klíč, - Slabý, Hříbal, Mutinský, Jansa, - Vančura, Jirátko
Střídali: Brabec, Karas, Krejčík
Trenér: Klouček

Napsal Lukáš Karas


3.kolo 06.09.2014 So. Sýkořice – FC Jesenice 1:3 (1:2) 

Hosté utekli v průběhu první půle do dvougólového vedení, když využili zhruba polovinu svých příležitostí. Náskok snížil ve 45. minutě po akci Hříbala a Klíče z voleje střílející Vančura. Zlepšený výkon ve druhém poločase dával teoretickou naději na první bodík.  Ale tuto smělou myšlenku jsme úspěšně zaplašili deset minut před koncem vlastním gólem.

Sestava : Růžička – Karas, Linc M., Lauber, Voráček –  Klíč, Hříbal, Jansa, Vančura –  Slabý, Jirátko

Střídali : Prach, Mutinský, Brabec, Krejčík

Trenér  :  Klouček

Gól :  Vančura

Napsal Honza Mutinský


2.kolo 30.8.2014 SK Pavlíkov – So. Sýkořice 4:1 (3:0)

Tři góly během osmi minut a po čtvrthodině hry bylo vymalováno. Na Jansovo snížení z první minuty druhé půle domácí odpověděli další brankou a bezpečný náskok kontrolovali do konce utkání.      

Sestava : Růžička – Voráček, Linc M., Brabec, Šulc –  Šnobl, Hříbal, Mutinský ( Jansa ), Vančura –  Slabý ( Krejčík ), Klíč.

Trenér  :  Klouček

Gól :  Jansa

Napsal Honza Mutinský


1.kolo 23.8.2014 TJ Sokol Sýkořice – FK Kněževes 1:3 (1:2)

Na úvod letošního ročníku soutěže dorazil soupeř z Kněževse. Od úvodu utkání měli hosté herní převahu, kterou zužitkovali po trestném kopu z velkého vápna. Prudká střela prošla Růžičkovi, i přes zásah, do sítě. Za naše barvy odpověděl Mutinský po rohovém kopu. Nejlépe se zorientoval v pokutovém území a chytrou střelou z otočky k tyči srovnal. Stejně jako v loňských utkáních nás i nadále zdobí soucit se soupeřem. Netrvalo snad ani pět minut a hosté po nedůslednosti v naší obraně opět vedli. Do poločasu nastřelil Vančura z nulového úhlu břevno.

Ve druhé části hry se hosté prosadili po rohovém kopu. Vzhledem k nebezpečnosti a četnosti našich protiakcí zůstal až do konce zápasu výsledek neměnný. 1:3.

Sestava: Růžička D. - Šulc, Linc M., Lauber, Voráček, Vančura, Hříbal, Mutinský, Klíč – Jirátko, Slabý

Střídali : Karas L., Brabec P., Šnobl, Krejčík

Kouč: Klouček

Branka: Mutinský

Napsal Míra Šnobl


Příprava :

 

3. 8. 2014  

TJ SK Kamenné Žehrovice – So. Sýkořice 5 : 0 ( 1 : 0 )

Nastoupili :

Růžička, Voráček, Šulc, Šnobl, Mutinský, Klíč, Hříbal, Slabý, Vančura , Karas, Krejčík, Bureš, Pudil, Ejem, Jirátko, Jelínek, Linc M.

Trenér  :  Klouček 

 

9. 8. 2014  -  Turnaj Borová Lada

TJ Sokol Stachy – So. Sýkořice             4 : 1  ( 2 : 1 )

Gól : Slabý

Hraničář Borová Lada – So. Sýkořice  1 : 1 ( 0 : 1 )

Gól : Klíč

Sparta Mratín – So. Sýkořice                2 : 1 ( 1 : 0 )

Gól : Vančura

 

Nastoupili :

Růžička, Voráček, Lauber, Šulc, Šnobl, Mutinský, Klíč, Hříbal, Slabý, Vančura, Dvořák, Krejčík, Ondráček, Linc P. st.,

Realizační tým : Jarmil, Fanda, Venca, Zdeněk, Roman, Jirka, Jirka, Honza, Honza, Petr a Kofr

Napsal Honza Mutinský


 

Sýkořice 21. 6. 2014  - Turnaj „O pohár obecního úřadu“ 

 

Sýkořici reprezentovali : Růžička D., Šulc, Karas L., Vančura, Prach, Mutinský, Jansa,   Ondráček, Hříbal, Bureš, Pudil, Šnobl, Voráček, Klíč, Kos

 

Výsledky zápasů :

TJ Sokol Sýkořice – TJ Sokol Bratronice        0 : 2     

AFK Svinařov –  FC Čechie Velká  Dobrá       2 : 1

 

zápas o třetí místo:

TJ Sokol Sýkořice - FC Čechie Velká  Dobrá   1 : 2  ( Jansa )

zápas o první místo :

AFK Svinařov – TJ Sokol Bratronice               5 : 3

 

Celkové pořadí :

1. AFK Svinařov                  

2. Sokol Bratronice

3  FC Čechie Velká Dobrá

4. Sokol Sýkořice


Turnaj „O pohár obecního úřadu“

TJ Sokol Sýkořice pořádá v sobotu 21. 6. 2014 tradiční fotbalový turnaj „O pohár obecního úřadu“.

Na sýkořickém hřišti se kromě domácího týmu představí mužstva AFK Svinařov,  So. Bratronice a FC Čechie Velká Dobrá.

Start turnaje je naplánován na 930 hod.  Putovní pohár bude předán bezprostředně po skončení posledního zápasu cca v 1620 hod.. Vstupné na celý den činí pouhých 20 Kč.

Občerstvení jako vždy zajištěno.

 

Program : 

1. kolo :

09.30 hod.         TJ Sokol Sýkořice – Sokol Bratronice

11.00 hod.         AFK Svinařov – FC Čechie Velká Dobrá

 

2. kolo :

13.30  hod.        zápas o třetí místo

15.00  hod.        zápas o první místo


26.kolo 14.6.2014 TJ Sokol Sýkořice – FK Kněževes 2:1 (0:1) 

Lákavý příslib posledního zápasu sezóny naplnil, snad poprvé na jaře, naší mobilní střídačkovou budku.

Už v páté minutě vyletělo z úst jednoho z protivníků směrem na Zbečno nepříliš adresné ovšem o to víc nelichotivé oslovení, které se rozhodl vzít za své arbitr zápasu a hostující FK šel do desíti. Přesto se v první půli ujal vedení, když mu na přečíslení našeho pětičleného obranného valu stačili dva lidi (0:1). Po jednom z řady rohů jsme snad i vyrovnali, ale nastavení pěti vysokorychlostních kamer v konstrukci branky bude potřeba jěšte vychytat.

O vyrovnávacím gólu z kraje druhého poločasu pochyb nebylo. Nejdřív hostující gólman vytáhl na břevno pokus Pracha. Z následujícího rohu trefil Mutinský tyč, dorážku vytěsnil opět brankář, ale na Vačurovu hlavičku už byl krátký (1:1). V dalším průběhu se nabízely šance na dokonání obratu. Ten ale zajistil až pět minut před koncem milimetrově přesnou placírkou druhý nejzkušenější muž týmu a první na place Petr Brabec. (Petr Linc st. byl tou dobou podle zpráv renomovaného deníku Gazzetta dello Sport na testech v milánském AC).

Sestava : Růžička – Voráček, Linc M., Lauber, Šulc –  Vančura, Hříbal, Mutinský, Klíč –  Slabý, Linc P. ml.

Střídali : Prach, Brabec, Karas, Šnobl, Jansa

Trenér  :  Klouček

Góly :   Vančura, Brabec

Napsal Honza Mutinský


25.kolo 7.6.2014 FC Jesenice – Sokol Sýkořice 2:1 (1:0)

Předposlední zápas před letní pauzičkou, krásně upravený pažit, parné letní počasí. Zprvu vázlo obsazování hráčů, dále kombinace a tedy i střelba. Soupeř vystřelil několikrát a proto po půli vedl.

Druhá půle vyrovnaná herně i výsledkově. Branku vstřelil Jirátko.

Sestava: Růžička D. - Šulc, Voráček, Brabec P., Karas – Šnobl, Mutinský, Hříbal, Vančura – Linc P. ml., Jirátko

střídání: Linc P. st.

Trenér: Klouček

Branka : Jirátko

Napsal Míra Šnobl


24.kolo 31.5.2014 TJ Sokol Sýkořice – ČL Kolešovice 3:2 (2:2) 

Naše produkce v úvodních 20 minutách rozhodně nevybízela k extra optimistickým úvahám o konečném rozdělení sobotní bodové nabídky. Do vedení tak šel celkem logicky Lev. Tato situace nám v letošní sezóně není cizí a proto nebyl důvod propadat přehnané panice. V další dvacítce se nám povedlo skóre otočit. Po přistrčení nového hroťáka Šulce se trefil z vápna pod břevno Hříbal a následně, po podobné akci, dorazil do sítě předchozí tyčkový pokus Mutinský. Pocit štěstí nás hřál zhruba 30 vteřin, po kterých hosté srovnali na 2 : 2.

Hra v druhém poločasu zvolna plynula k remíze. K posílení nadějí na bodový zisk byla do hry zapojena celá zkušenostmi vyzbrojená lavička. A právě nejvybavenější článek tohoto dohromady 134-letého trojlístku Petr Linc st., vyznávající italskou školu hry, po další Šulcově přihrávce zkušeně rozvlnil síť potřetí. Nejbližších kritických 30 vteřin jsme přečkali a posledních pár minut už tři body uhlídali. Nic neřešila ani závěrečná drobná hráčská výměna názorů nad výkladem pojmů tvrdost a záludnost.

Ve víru pozápasových oslav jsme pak ke třem bodům přičetli ještě 5 štichů v obličejové části nejmenované hlavy. Do položky ztrát jsme naopak připsali část dvojky vpravo nahoře stejné hlavy a jeden pár střeleckých kopaček hlavy blízké.  

Sestava : Růžička – Karas, Linc M., Lauber, Voráček –  Vančura, Hříbal, Mutinský, Šnobl –  Slabý, Šulc

Střídali : Linc p. st., Prach, Brabec

Trenér  :  Klouček

Góly :   Hříbal, Mutinský, Linc P. st.

Napsal Honza Mutinský 


TJ   S  O  K  O  L   S  Ý  K  O  Ř  I  C  E 
pořádá   na   místním  
fotbalovém  hřišti

v neděli 1. 6. 2014          od 1400 hod.
D Ě T S K Ý   D E N
ZVEME všechny DĚTI I JEJICH DOPROVOD
do areálu fotbalového hřiště na nedělní odpoledne se soutěžemi, hudbou a závěrečným táboráčkem
Občerstvení v průběhu akce zajištěno


23.kolo 24.5.2014 SK Senomaty – TJ Sokol Sýkořice 4:1 (1:1)

Nefotbalové podmínky připravilo sobotní počasí v Senomatech. Louže, bahno a nepředvídatelný balon, to byl první poločas. Domácí udeřili hlavou po rohovém koupu. My jsme udeřili nohou Petra Lince po centru zprava.

V druhé půli šlo o nefotbal jen z naší strany, domácí si vytvořili dostatek příležitostí na  to, aby přidali další branky a zvítězili.

Sestava: Růžička – Šulc, Linc M., Voráček, Karas – Šnobl, Mutinský, Hříbal, Vančura – Linc P. ml., Slabý

Střídali: Klíč, Linc P. st.

Trenér: Klouček

Gól: Linc P. ml.

Napsal Míra Šnobl


22.kolo 17.5.2014 TJ Sokol Sýkořice – SK Oráčov 3:2 (1:1)

V roli papírového favorita vstupujeme do utkání s Oráčovem. Před brankou soupeře jsme poměrně často, ovšem bez kloudného zakončení. První rozvlňuje síť Slabý, když doráží za gólmana centr z pravé strany. Na vyrovnání nečekáme příliš dlouho, po závaru ve vápně a důrazné dorážce inkasujeme. Další mnohoprocentní šanci odmítá proměnit Slabý, v jeho konání ho následuje Petr Linc ml. a míří o „trošku výš“ než je odkrytá soupeřova branka. Poločas 1:1.

Druhá půle zábavnější té první. Stále pěkně prší, drobné šance se střídají na obou stranách. Na rohový kop jde do vápna čerstvě vystřídaný Brabec, hlavičkuje, skóruje. 2:1.  Soupeř rozehrává, během několika nanosekund je u našeho velkého vápna, střela kolem slavícího Brabce 2:2. Soupeř se snaží o tlak, několik závarů rutinně řešíme. Zbytek dráždí nervíky všech zúčastněných. Dostáváme se k rohovému kopu, ve vápně už pohybem hýří nově nastoupivší Vančura, stejně jako Brabec skáče nejvýš, hlavičkuje a?  3:2. Do konce utkání zbývá pár minut, soupeř už moc nevzdoruje a i proto vyhráváme. Vzpomínáme, co se tak běžně dělá po vyhraném utkání, někteří zapomínají na děkovačku vděčným kritikům, pokřik v kabině už je ale vítězně dokonalý.

Sestava: Růžička – Šnobl, Voráček, Jirátko, Klíč – Linc P. ml., Mutinský, Lauber, Prach – Slabý, Hříbal

Střídání: Brabec P., Vančura, Šulc

Připraveni: Karas L, Jansa

Trenér: Klouček

Branky: Slabý, Brabec P., Vančura

ŽK: Linc P., ml. , Vančura

Napsal Míra Šnobl


Změna času tréninku
Trénink je ve čtvrtek 15.5.2014 od 18:30


21.kolo 11.5.2014 SK Lány - TJ Sokol Sýkořice 2:1 (0:0) 

Již tradičně početná skupina našich příznivců si společně s námi  v neděli vychutnala další z řady jednogólových  proher.

V první půli zůstaly šance nevyužity a to i přesto, že na obou stranách upalovalo osamoceně na gólmana po jednom útočníkovi a za Růžičkou zazvonilo i břevno. Jako první zrušil nulu na světelné tabuli cca v 60. min. Vančura, když hlavou  prodloužil do sítě Hříbalův rohový kop   ( 0 : 1). Další povedený pokus našeho kapitána vytěsnil domácí brankář na tyč. V 76. a 79. minutě SK Lány bez většího varování skóre otočil na 2 : 1. Tříčku nepřidal jen díky zákroku Růžičky, který vytáhl střelu z 20m na spojnici tyčí.  V závěrečném tlaku, což je, přiznávám, lehce nadnesené označení tří rohových kopů v řadě, napálil míč z vápna do břevna Voráček. A tak se naše bodové konto navýšilo o další nulu.

Závěrem ještě poznámku, kterou činíme tak max. 2x za 10 let – rozhodčí se nám zdál výbornej.    

Sestava : Růžička – Voráček, Linc M., Brabec,  Šulc –  Prach, Hříbal, Mutinský, Linc P. ml. –  Slabý ( Vančura ), Jirátko ( Klíč )

Připraven : Karas

Trenér  :  Klouček

Gól :   Vančura

Napsal Honza Mutinský 


20.kolo 3.5.2014 SK Ohnivec Městečko - TJ Sokol Sýkořice 3:1 (1:1)

Od samotného začátku utkání pálil Ohnivec ze všech pozic, zvonil o konstrukci branky, ale gól dal na druhé straně po spolupráci se Štrachem Slabý. Do půle se přeci jedna ze střel domácích ujala a tak v pauze svítilo na tabuli 1 : 1.

Hned po změně stran mohl místní arénu šokovat tentokrát Petr Linc, ovšem městecký gólman byl proti. V dalším průběhu zápasu dál držel naši naději zejména Růžička. Maximální snahu šlo ale vypozorovat u každého modrobílého kusa. V 84. minutě se unavilo štěstí a domácí odstřelovač přidal svůj druhý gól. Z následující rozehrávky trefil přímo z kruhu břevno Štrach a v 89. minutě dalo z penalty Městečko výsledku definitivní podobu.      

Sestava : Růžička – Karas ( Vančura ), Voráček, Linc M.,  Šulc –  Prach, Hříbal, Mutinský, Linc P. ml. –  Slabý ( Klíč ), Štrach

Připraven : Brabec

Trenér  :  Klouček

Gól :   Slabý

ŽK  :  Karas, Linc P. ml.

Napsal Honza Mutinský


19.kolo 26.4.2014 TJ Sokol Sýkořice – FC PO Olešná 3:5 (0:1) 

Tradičně rychle inkasovaný gól neměl tentokrát tak devastující účinky jako v předchozích zápasech.  Fotbalovější hosté si v první půli vypracovali větší počet příležitostí ke skórování, ale zajímavé okamžiky byly k vidění i na druhé straně hřiště. Ovšem bez dalšího gólového efektu. Ten se dostavil v druhém dějství.

Skóre otočil dvěma góly Štrach. Nejdřív proměnil samostatný únik po Vančurově vysunutí a během pár minut dorazil za záda hostujícího gólmana Hříbalovu střelu do tyče. ( 2 : 1 ).  Stejný kousek se povedl i Olešné a v 70. minutě to bylo 2 : 3. V 75. minutě dorovnal po akci Šnobla a Slabého opět Štrach  ( 3 : 3 ). Poslední slovo ale měli v této přestřelce hosté, kteří přihodili na 3 : 4 a krátce na to jistili na konečných 3: 5.  

Sestava : Růžička – Šnobl, Voráček, Jirátko,  Šulc –  Prach, Hříbal, Vančura, Klíč –  Slabý, Štrach

Střídali : Karas, Brabec

Připraven : Jansa

Trenér  :  Klouček

Góly :   Štrach 3x

ŽK  :  Vančura

Napsal Honza Mutinský


18. kolo 19.4.2014 Sparta Lužná - Sokol Sýkořice 6:0 (4:0)

Herní krizi jsme neprolomili ani v utkání s Lužnou. Od začátku zápasu jsme tahali za kratší konec a v poločase prohrávali o čtyři branky. V největší šanci se objevil Prach a trefil tyč.

sestava: Růžička D. - Jansa, Šulc, Voráček, Linc M., Karas L. - Šnobl, Klíč, Vančura, Prach - Linc P. ml.

střídání: Brabec P., Dvořák

trenér: Klouček

Napsal Míra Šnobl


17.kolo 12.4.2014 TJ Sokol Janov – TJ Sokol Sýkořice 8:1 (6:1) 

Po osmi minutách 3 : 0. V polovině zápasu 6 : 1. Konečný součet 8 : 1. Velikonoční koleda s týdenním předstihem. Pro přímé účastníky zájezdu napříč okresem nemá cenu zacházet do detailu. Ostatním nabízím možnost, na podkladě výše uvedené krátké osnovy, vytvořit si svůj vlastní obrázek o utkání.        

Sestava : Růžička – Jansa, Voráček, Linc P. st., Linc P. ml. ( Šulc ) –  Vančura, Hříbal, Mutinský ( Šnobl ), Klíč ( Karas ) –  Slabý, Štrach

Trenér  :  Klouček

Gól :   Štrach

Napsal Honza Mutinský


16.kolo 5.4.2014  SK Pavlíkov - TJ Sokol Sýkořice 2:1 (1:0)

Pouhou kopanou pod dohledem zmatených sudích nabídlo utkání v Pavlíkově. Promáchnutý odkop po rohovém kopu přinesl brzský gól v naší síti. Špatná kombinace brzdila snahu o vyrovnání. Druhý gól jsme inkasovali před koncem zápasu do otevřené obrany. V tu chvíli se už většina našich hráčů snažila překonat nepřekonatelnou ofsajdovou past domácích. Jediná dobrá, možná vůbec jediná, naše akce přinesla snížení. Centr zprava brankář domácích neudržel a následně skóroval Petr Linc junior. Závěrem, nepsanou soutěž o nejvymr....jší fanoušky vedou od soboty, odérem prasečáku posilnění, pavlíkovští burGáni.

Sestava: Růžička D. - Šulc, Voráček, Lauber, Jansa – Šnobl, Mutinský, Hříbal, Klíč – Štrach, Jirátko

Střídali: Vančura, Linc P. ml., Karas L.

Trenér: Klouček

Gól: Linc P. ml.

Karty: jen žluté

Napsal Míra Šnobl


15.kolo 29.3.2014 TJ Sokol Sýkořice – FK Hředle 1:2 (1:2) 

Další z řady těsných proher jsme si vychutnali s aktuálně druhým týmem tabulky.

Hosté měli od začátku utkání navrch a po čtvrthodině šli do vedení. Série neúspěšných odkopů z vlastní šestnáctky byla ukončena přesnou ranou naprosto opačným směrem ( 0 : 1 ). Zhruba ve 25. minutě se celkem slušně zaplněné ochozy dočkaly vyrovnání, pod kterým se podepsali Hříbal s Mutinským ( 1 : 1). Tím odstartovala z naší strany jediná nadějnější ale  gólově nezúročená část utkání. Tato poměrně krátká etapa byla ukončena ve 40. min. gólem „Traverzy“ z přísně nařízeného přímého kopu ( 1 : 2 ).

Do druhé půle trenér pootočil sestavou a na hrotu doplnil Štracha Jirátko. Skóre se už ovšem nezměnilo. V náš prospěch ani nemohlo, protože jsme se nedostali snad do jediného kloudného zakončení a hostům v tom zabránil Růžička nebo na čáře zasahující Vančura.       

Sestava : Růžička – Jansa, Voráček, Jirátko, Šulc –  Slabý ( Vančura ), Hříbal, Mutinský, Klíč –  Linc P. ml. ( Karas ), Štrach ( Brabec )

Trenér  :  Klouček

ŽK :   Vančura, Jansa, Štrach, Karas

Gól :   Mutinský

Napsal Honza Mutinský


14.kolo 29.3.2014 Sokol Mšec - TJ Sokol Sýkořice 3:1 (0:1) 


!!! ZMĚNA ČASŮ TRÉNINKŮ !!!
Od 25.3.2014 budou nově tréninky každé úterý a pátek vždy od 18:00 na Sýkořici.


V Sobotu 22.3.2014 od 18:00 v Restauraci Hájenka proběhne valná hromada TJ Sokol Sýkořice. Srdečně zveme všechny členy a členky oddílu.


15.3.2014 SK Slaný B – TJ Sokol Sýkořice 5:2 (2:0) 

V sobotu v rámci přípravy zavál vítr náš spolek až do Slaného.

Především díky Růžičkovi jsme v první půli obdrželi pouze dva góly. Směrem na domácí branku jsem nevyprodukovali jedinou střelu. To vyplývalo z toho, že ve větším počtu jsme se za půlící čáru dostali až díky poločasové výměně stran.       

Po obrátce začali domácí přidávat gólové zásahy v pětiminutovém intervalu. Zasekli se na skóre 5:0. Několik zákroků musel přece jen předvést i slánský gólman a v závěru utkání se nám podařilo dokonce výsledek „kosmeticky“ upravit. 

Sestava : Růžička – Karas, Voráček, Šulc, Šnobl –  Klíč, Mutinský, Hříbal,  Slabý –  Linc P. ml., Jirátko

Střídali : Brabec P., Jansa, Vančura

Góly : Mutinský, Jirátko

Trenér  :  Klouček

Napsal Honza Mutinský


TJ Sokol Sýkořice – SK Lhota 3:2 (1:1)

Druhé přípravné utkání, tentokrát na domácí zeleni, jsme sehráli s celkem Lhoty. První šli do vedení hosté proměněným pokutovým kopem poté, co naše obrana špatně komunikovala. Na nepříliš rovném terénu byly k vidění i sympatické akce na jeden, dva doteky. Po jedné takové jsme po ose Mutinský – Klíč – Slabý vyrovnali. V druhé půli si zalaškoval hostující gólman s útočníkem Slabým a byla z toho penalta pro domácí. Petr Linc mladší ji proměnil s přehledem. Pár minut na to jsme po nedůrazu v malém vápně o vedení přišli. Konečnou podobu výsledku dal po centru Slabého hlavou Jansa. 

Nastoupili: Růžička D. , Šulc, Linc P. st., Voráček, Karas (C), Šnobl, Brabec P. , Jansa, Klíč, Mutinský, Linc P. ml., Slabý, Bureš J. a jeho kámoš Radim

Napsal Míra Šnobl


1.3.2014 SK Dolní Chabry – TJ Sokol Sýkořice 5:1 (1:0) 

Úvodní přípravné utkání jsme odehráli na radotínské umělce. Díky kontaktům našeho trenéra se nám poštěstilo proběhnout se s výše uvedeným soupeřem, v jehož kádru nechyběl ani Vladimír Šmicer.

První půle slušná, v průběhu druhé ještě snižujeme Hříbalem na 2 : 1. Po zhruba 65 minutách a třetím gólu naše koncentrace na dosažení co nejpříznivějšího výsledku lehce opadla. Přesto byl výkon ( s přihlédnutím ke kvalitě soupeře ) v určitých pasážích utkání „mírně povzbuzující“. Dodávám, že v první i druhé půli jsme trefili břevno chaberské branky. Ani soupeř ovšem všechny svoje šance neproměnil.      

Sestava : Růžička – Karas, Voráček, Lauber, Šulc –  Klíč, Mutinský, Hříbal,  Vančura –  Linc P. ml., Slabý

Střídali : Brabec P., Linc P. st., hostující Jirka

Gól : Hříbal

Trenér  :  Klouček

Napsal Honza Mutinský


V Sobotu 1.3.2014 od 15:30 odehrajeme přípravné utkání s Dolními Chabry na hřišti v Radotíně. Sraz nejpozději v 15:00 na hřišti v Radotíně. Účast skoro povinná!!!


1.trénink v novém roce 2014 se uskuteční v sobotu 4.1.2014 od 14:00 na Sýkořici.


Zveme všechny na Silevstrovský fotbálek 31.12.2013 od 13:15 na Sýkořici.


Na sobotu 23.11.2013 od 10:00 je vyhlášená brigáda za účelem zazimování kabin a hřiště na Sýkořici.


13.kolo 16.11.2013 FK Kněževes – So. Sýkořice 1:0 (1:0)

Také poslední zápas byl z naší strany poznamenán střeleckou impotencí. Největší šanci neproměnil Petr Linc ml. poté, co z vápna místo odkryté branky trefil brankářovy nohy. Domácí se prosadili v závěru poločasu. Přesný centr zleva proměnil hlavou domácí hráč. I v druhé půli jsme všechny naše šance spolehlivě zahazovali. Netrefil se Linc, Mutinský ani Slabý. Domácí sice překypovali sebevědomím a některé verbální projevy byli téměř ligové, jejich hra ale zůstávala pouze na úrovni okresu. A tak ubránili výsledek 1:0

sestava: Růžička D. - Jansa, Voráček, Lauber, Karas L., Vančura, Hříbal, Mutinský, Klíč – Linc P. ml., Slabý

střídali: Šulc, Brabec P., Šnobl

trenér: Klouček

Napsal Míra Šnobl


Zveme všechny naše fanoušky a příznivce na "Dokopnou", která se bude konat po sobotním zápase 16.11.2013 cca od 16:00 v Restauraci Hájenka - Sýkořice.


12.kolo 9.11.2013 TJ Sokol Sýkořice – FC Jesenice 3:4 (1:2)

V posledním letošním domácím klání jsme výsledkově navázali na dva předchozí zápasy.

Za půl hodiny vedli hosté 2 : 0, když Růžička další minimálně dvě tutovky zlikvidoval. Velkou šanci dostat nás zpět do hry měl Šulc, ale jesenického gólmana neprostřelil. To se povedlo až těsně před přestávkou Hříbalovi z penalty, kterou vybojoval Slabý. Ve druhé půli ovšem hosté využili několika z našich dalších chyb a odskočili na 4 : 1. Zápletku vykřesal gólem v 75. minutě Slabý a snížil na 2 : 4.  5 minut před sirénou dokonce stejný hráč, jištěn natěsno Hříbalem, zaznamenal kontaktní branku. V následujících cca 12. minutách ( tzv. klouzavý extratime ) už ale k ohrožení jesenické branky nedošlo. Na druhou stranu závěrečný hvizd alespoň včas ukončil spekulace o tom, zda červenou kartu obdrží Vančura k svátku nebo Karas k narozeninám.   

Sestava : Růžička – Karas, Voráček, Lauber, Šulc –  Šnobl, Hříbal, Vančura, Jansa –  Linc P. ml., Slabý

Střídali : Klíč, Brabec P.

Trenér  :  Klouček

Góly : Slabý 2x, Hříbal

Napsal Honza Mutinský


11.kolo 02.11.2013 ČL Kolešovice – So. Sýkořice 2:1 (1:1)

O tom, že na jeden, maximálně dva vstřelené góly se vyhrávat nedá, jsme se přesvědčili také v Kolešovicích. Úvod utkání byl z naší strany slibný. Petr Linc junior dokonce, krátce po začátku utkání, vsítil branku, ale lajnový odborník byl proti. Domácí hrozili střelami zpoza vápna. Další velké šance nezakončil Linc a Jirátko. Kombinace mezi Mutinským a Slabým, kdy první vysunul do vápna druhého jmenovaného a ten zakončil k bližší tyči byla krásná, fotbalová. V podstatě to nejlepší z naší strany v celém utkání. Domácí srovnali stav ke konci poločasu po rohovém kopu.

Další branka do naší sítě přišla z kraje druhé půle. Svoji šanci neproměnil ani hlavičkující Vančura. Závary před brankami, kterých nebylo málo, řešili kvalitně oba gólmani a tak už skóre zůstalo v náš neprospěch.

Sestava: Růžička D. - Jansa, Voráček, Lauber, Klíč – Slabý, Mutinský, Hříbal, Vančura – Linc P. ml., Jirátko

Střídali: Šulc, Šnobl, Karas L.

Trenér : Klouček

Branka: Slabý

Napsal Míra Šnobl


10.kolo 26.10.2013 TJ Sokol Sýkořice – SK Senomaty 2:3 (0:0) 

V první půli se skóre i přes pár náznaků šancí ( Linc, Vančura ) nepohnulo. Ve druhé části jsme šli dvakrát do vedení. První gól zařídil Hříbal z přímého kopu, druhý po rychlé křídelní akci hlavou Šulc. Hosté ovšem vždy dokázali srovnat a navíc v samotném závěru přidat i třetí gól. K tomu už z naší strany nebylo co dodat. 

Sestava : Růžička – Jansa, Voráček, Lauber, Šulc –  Vančura, Hříbal, Mutinský, Klíč –  Linc P. ml., Jirátko

Střídali : Brabec P., Karas, Šnobl, Prach

Trenér  :  Klouček

Góly : Hříbal, Šulc

Napsal Honza Mutinský


9.kolo 19.10.2013 SK Oráčov - So. Sýkořice 2:2 (1:1)

V 9.kole jsme přijeli na půdu poslední celku okresní soutěže do Oráčova (Sýkořice toho času předposlední, pozn. red.). Přivítal nás pěkně střižený trávník, slunečné počasí, vítr mírný.

Již od začátku utkání bylo jisté, že v Oračově se pohledný fotbal hrát nebude, spousta nepřesností byla vidět na obou stranách.

První poločas nabídnul vyrovnanou hru obou celků, kde se do vedení dostali domácí zásluhou stopera Jeníčka, který se dokázal nejlépe zorientovat v tlačenici na velkém vápně a tvrdou střelou otevřel skóre 1:0. Za Sýkořici do poločasu vyrovnal Jirátko, který skóroval hlavou po rozehrání standardní situace. Takže poločas 1:1.

V druhém poločase jsme byli aktivnějším mužstvem a podařilo se nám i skórovat, kde přesný pas Vančury přetavil v gól Petr Linc ml.  Ale i v druhém poločase jsme se nevyvarovali standardní desetiminutovce (né však písemného prověření znalostí, jak by si mnozí mohli vykládat), ale nedůslednou hrou, kterou využili hosté a v tu dobu opět Jeníček, který se již pohyboval v útoku nakonec srovnal na konečných 2:2.

Suma sumárum z Oračova si vezeme bod, který nás posunul o dvě místa v tabulce.

Sestava: Růžička - Karas, Šulc, Lauber, Jansa - Klíč, Brabec, Vančura, Linc P.ml. - Jirátko, Linc P.st.

Trenér:  Klouček

Góly:  Jirátko, Linc P.ml.

Napsal Lukáš Karas


8.kolo 12.10.2013 So. Sýkořice – SK Lány 1:5 (0:2)

Družina z království kruhových objezdů nás, po euforii z vítězství nad Městečkem, postavila nohama zase pevně na zem. Po celý zápas jsme byli horším týmem, i přesto, že některým akcim nechybělo moc ke zdárnému zakončení. Někteří fotbaloví odborníci tvrdí, že nepěkná předvedená hra byla zásluhou obrany. Probuďte se pánové ! Je to průšvih celého mužstva.

Jedničku s hvězdičkou nebo sochu za vsí zaslouží Růžička, který předvedl nespočet geniálních zákroků. Dávno pryč jsou časy plácání po ramenou ve třetí třídě, další šance na body je v Oráčově.

Sestava: Růžička D. - Šulc, Voráček, Hříbal, Jansa – Klíč, Vančura, Mutinský, Slabý – Linc P. ml., Prach

Střídali: Šnobl, Karas L., Brabec P.

Trenér: Klouček

Branka: Linc P. ml.

ŽK: Hříbal, Šnobl

Napsal Míra Šnobl


7.kolo 5.10.2013 TJ Sokol Sýkořice – SK Ohnivec Městečko 2:1 (1:1) 

Tuším, že poslední vzájemný zápas jsme odehráli  v sezóně 96/97. Přesto nám před zápasem Petr Brabec dokázal popsat většinu tehdejších důrazných zákroků proti jeho osobě.

Čas trochu pokročil a nás čekal herně zdatný soupeř, se kterým jsme v podstatě neměli co ztratit.

Během první půle se nám celkem dařilo narušovat kombinaci hostů. Pravda občas ji musel narušit až spolehlivý zákrok gólmana Růžičky. První větší chybu hostí potrestal Jirátko.  Po našem napadání šel brankář ven z vápna, neodehrál míč do bezpečí a naše podzimní posila lobovala do opuštěné branky – 1 : 0. Dál jsme spoléhali hlavně na brejky, tu a tam proložené pokusem přečůrat městeckého brankáře technickým pokusem z větší vzdálenosti. Míč u nohou ale drželi i nadále více hosté a v 35. min. po centru na zadní tyč a přesné hlavičce srovnali skóre – 1 : 1. Druhá půle probíhala obdobně. V době, kdy to vypadalo, že tři body by mohl nakonec přece jen utrhnout soupeř, si Slabý píchnul balon nejdřív kolem beka, hned na to i podle gólmana a z úhlu zakončil do prázdné branky – 2 : 1. To do konce zápasu zbývalo 8 minut. Podařilo se je přestát bez úhony. Navíc třetí gól mohl do otevřené obrany přidat Jirátko, kterému soupeř na poslední chvíli střelu zablokoval a v 88. minutě ještě Brabec. Ten byl ve svém úprku zastaven jen za cenu červené karty a tím jen doložil svůj předzápasový exkurz do historie o statisticky nejfaulovanějším muži vzájemných zápasů.   

Sestava : Růžička – Jansa, Voráček, Lauber, Šulc –  Slabý, Hříbal, Mutinský, Klíč –  Linc P. ml., Jirátko

Střídali : Brabec P., Karas

Trenér  :  Klouček

Góly : Jirátko, Slabý

Tentokrát bez karet

Napsal Honza Mutinský


6.kolo 28.9.2013 FC PO Olešná – TJ Sokol Sýkořice 4:0 (1:0) 

Po minulých zápasech nám leckdo podsouval myšlenku, že „…než prohrát o gól, to je lepší dostat šišku…“. Tak jsme si to vyzkoušeli a úleva kupodivu nikde. Když k tomu připočteme ještě dvě červené karty i problém s hloubkově poškozeným lakem vstupních dveří do nám propůjčené kabiny, můžeme konstatovat, že už jsme zažili lepší soboty.

Domácí nás načali gólem do šatny. Druhá branka a první červená po zhruba hodině hry pak daly vývoji utkání jasný směr. Další nulu na kontě vstřelených branek neumazaly ani nadějné pokusy Jirátka, Lince, Hříbala či Klíče. Výkonu rozhodně nepomohla ani od dubna přetrvávající názorová nejednotnost nad výkladem některých pravidel mezi námi a hlavním arbitrem.     

Sestava : Růžička – Karas, Voráček, Hříbal, Šnobl –  Slabý, Vančura, Mutinský, Klíč –  Linc P. ml., Jirátko

Střídali : Řemínek, Brabec P.

Trenér  :  Klouček

ŽK :   Šnobl, Vančura, Růžička, Jirátko

ČK :   Vančura, Šnobl

Napsal Honza Mutinský


5.kolo 21.9.2013 So. Sýkořice – Sparta Lužná 0:1 (0:0)

V utkání s  jedním z favoritů soutěže jsme dlouho sahali po bodu. Mimo střely z vápna, kterou vytěsnil Růžička, luženští mnoho nebezpečného v první půli nepředvedli. My na tom se střeleckou aktivitou nebyli lépe. Nejnebezpečněji zakončoval Mutinský po rohu Hříbala. Hlavička „okem“ však branku nepřinesla. V druhé půli jsme byli o trochu aktivnější než soupeř, ale inkasovali jsme. Osudný byl přímý kop po odpískané ruce. Na konci utkání se neujala ani hlavička Laubera a tak jsme z utkání opět nevytěžili ani bod.

Sestava: Růžička D. - Šulc, Voráček, Lauber, Šnobl – Vančura, Hříbal, Mutinský, Prach – Linc P. ml., Klíč

Střídali: Jansa, Karas L., Jirátko, Řemínek

Trenér: Klouček

Napsal Míra Šnobl


4.kolo 14.9.2013 So. Sýkořice – So. Janov 1:2 (0:1)

V rámci dobrých mravů jsme také hostům z  Janova dopřáli brzské vedení. Na střelu či teč z malého vápna byla naše defenziva krátká. Srovnání stavu zařídil Mutinský taktéž téměř z malého vápna, když přesně vystihl přihrávku zprava. V nastaveném čase jsme po nedůrazu při autovém vhazování inkasovali, zřejmě životní trefou hostujícího hráče.  

Sestava: Růžička D. - Šulc, Voráček, Lauber, Jansa – Klíč, Mutinský, Hříbal, Prach – Vančura, Slabý

Střídali: Šnobl, Jirátko, Linc P. ml., Karas L., Brabec P.

Trenér: Klouček

Branka: Mutinský

Napsal Míra Šnobl


3.kolo 7.9.2013 So. Sýkořice – SK Pavlíkov 1:3 (1:2)

Sérii tří domácích utkání v řadě jsme odstartovali soubojem s Pavlíkovem. S prvním přesným zásahem doběhli hosté do naší rozhozené obrany už ve 13. minutě. Na razantní střelu, téměř z malého vápna, byl Růžička krátký. První povedenou akci jsme proměnili také my. Centr zleva, zakončovaný Mutinským, brankář vystihl, dorážka Slabého do der Winkelu znamenala vyrovnání. V 25. minutě tedy 1:1. Druhá branka pavlíkovských byla výstavní, ovšem neregulérní. Střele z (v)oleje přímo pod břevno předcházela ruka, kterou vidělo celé široké okolí jen rozhodčí a Stevie Wonder ne. Poločas 1:2

Naše myšlenky na vyrovnání utnul hostující útočník hned v úvodu druhé části hry. Střelou z vápna trefil odkrytý horní roh naší branky. 1:3. Do konce utkání obě mužstva vytvořila ještě pár slibných šancí, výsledek se ale nezměnil.

Sestava: Růžička D. - Šulc, Lauber, Voráček, Jansa - Klíč, Mutinský, Hříbal, Prach – Linc P. ml., Slabý

Střídání: Řemínek, Šnobl, Karas L., Brabec P.

Trenér: Klouček

Branka: Slabý

ŽK: Prach

Napsal Míra Šnobl


2. kolo 31.8.2013 FK Hředle – TJ Sokol Sýkořice 2:0 (1:0)

Už ve 3. minutě po průniku od rohového praporku a přihrávce na hranici malého vápna neměl domácí útočník problém trefit odkrytou část branky – 1 : 0.  V dalších patnácti minutách se fotbalově vybavení domácí vehementně snažili přidat další kousek. Kadence střel byla slušná, ale buď jim chyběla přesnost nebo byl na místě Růžička. Díky přidanému důrazu jsme se do hry částečně dostávali i my. Několik slibných křídelních akcí se však kloudného zakončení nedočkalo.

I ve druhé půli byla hra v režii hředelských. Stále však existovala naděje na povedený kontr.

Rozhodnutí přinesla 65. minuta. Tvrdý střet Petra Lince st. a domácího útočníka v pokutovém území vyústil v pokutový kop. Strohý komentář tohoto rozhodnutí vynesl našemu stoperovi červenou katru a samotný střet, jak se v neděli ukázalo, i zlomená žebra. Přesná střela z bílého puntíku znamenala zvýšení náskoku na  2 : 0. Minus jeden muž a dosavadní obraz hry dával tušit, že o nějakém zvratu už mohli přemýšlet jen ti největší fantasti. Na druhou stranu je třeba poznamenat, že tým nerezignoval. Tradičně výborný Růžička, podpořený zodpovědným výkonem obranného uskupení pod vedením zejména Hříbala a Voráčka, nedovolil Hředlím do konce zápasu rozdíl ve skóre zvýraznit.     

Sestava : Růžička – Jansa, Linc P. st.., Voráček, Šulc –  Prach, Vančura, Hříbal, Klíč ( 75. min. Karas L. ) –  Linc P. ml. ( 70. min. Šnobl ), Slabý

Trenér  :  Klouček

ŽK :   Šnobl

ČK :   Linc P. st.

Napsal Honza Mutinský


1. kolo 24.8.2013 So. Sýkořice – So. Mšec 3:2 (2:1)

V prvním kole soutěže jsme na domácím hřišti přivítali soubor Sokola Mšec. Jako nováček sezony jsme do utkání vstoupili opatrněji, naopak soupeř několikrát předvedl svoji kvalitu. Do vedení nás poslal tečovanou střelou z otočky Vančura, přihrávku servíroval Prach. Dvoubrankové vedení vystřelil Prach. V závěru poločasu se prosadili i hosté. 2:1.

Po změně stran oba týmy přidaly po jedné brance, tu naši Slabý po zaváhaní hostujícího beka. Hosté skórovali po rychlém rozehrání autu.

Sestava: Růžička D. - Šnobl, Voráček, Lauber, Jansa – Klíč, Hříbal, Mutinský, Prach – Vančura, Slabý

střídali: Zelenka R., Šulc, Karas L.

Trenér: Klouček

Góly: Vančura, Prach, Slabý

Napsal Míra Šnobl


Příprava : 

10. 8. 2013  -  Turnaj Borová Lada

Hraničář Borová Lada – So. Sýkořice  2 : 1 ( 2 : 0 )

Gól : Vančura

Sparta Mratín – So. Sýkořice                6 : 5 ( 2 : 4 )

Góly : Klíč 2x, Mutinský 2x, Brabec

Nastoupili :

Růžička, Voráček, Lauber, Šulc, Karas, Mutinský, Klíč, Slabý, Zelenka R., Vančura , Brabec, Dvořák

Trenér  :  Klouček

 

16. 8. 2013  

SK Lhota B – So. Sýkořice                  7 : 3 ( 3 : 1 )

Góly :  Brabec, Mutinský, Slabý

Nastoupili :

Růžička, Voráček, Šulc, Šnobl, Jansa, Linc P. st., Mutinský, Klíč, Prach, Hříbal, Slabý, Vančura , Brabec, Linc P. ml.

Trenér  :  Klouček 

17. 8. 2013

So. Sýkořice – Sparta Dřetovice        3 : 3  ( 1 : 1 )

Góly : Linc P. ml. 3x

Nastoupili :

Růžička, Voráček, Jansa, Linc P. st., Jirátko, Mutinský, Klíč, Hříbal, Slabý, Vančura , Linc P. ml., Dvořák

Trenér  :  Klouček

Napsal Honza Mutinský


Sýkořice 29. 6. 2013  - Turnaj „O pohár obecního úřadu“ 

Náš postup do finále turnaje přes Sokol Bratronice zajistili svými góly ve druhé půli Slabý a Prach.

Soupeře nám určil až penaltový rozstřel, který musel rozhodnout druhé utkání. V základní době remizoval AFK Svinařov s T.J. Roztoky 3 :3. Penalty posunuly dál Svinařov.

Zápas o třetí místo přinesl radost bratronickým, kteří zdolali Roztoky 3 : 0.

Rozuzlení finálového zápasu pak přinesla až poslední minuta. Za stavu 1 :1 neproměnil Martin Linc penaltu a z následného útoku rozhodl o vítězství Svinařova nejlepší střelec turnaje Červinka.

Sýkořici reprezentovali : Růžička D., Linc M., Lauber, Šulc, Karas L., Vančura, Prach, Mutinský, Jansa, Slabý, Zelenka R., Řemínek, Ondráček, Krejčík, Brabec P. a Alfons.

 

Výsledky zápasů :

TJ Sokol Sýkořice – TJ Sokol Bratronice  2 : 0 ( 0 : 0 )    góly :   Slabý, Prach

AFK Svinařov – T.J. Roztoky                    3 : 3 ( 2 : 1 )    penalty  7 : 6

zápas o třetí místo:

TJ Sokol Bratronice – T.J. Roztoky           3 : 0 ( 1: 0 )

zápas o první místo :

AFK Svinařov – TJ Sokol Sýkořice           2 : 1 ( 1 : 1)     gól : vlastní

 

Celkové pořadí :

1. AFK Svinařov                   .

2. Sokol Sýkořice

3  Sokol Bratronice

4. T.J. Roztoky

Napsal Honza Mutinský


Turnaj „O pohár obecního úřadu“ 

TJ Sokol Sýkořice pořádá v sobotu 29. 6. 2013 tradiční fotbalový turnaj „O pohár obecního úřadu“.

Na sýkořickém hřišti se kromě domácího týmu představí mužstva AFK Svinařov,  So. Bratronice a TJ Roztoky.

Start turnaje je naplánován na 930 hod.. Putovní pohár bude předán bezprostředně po skončení posledního zápasu cca v 1620 hod.. Vstupné na celý den činí pouhých 20 Kč.

Občerstvení jako vždy zajištěno.

 

Program :

 1. kolo :

    09.30 hod.         TJ Sokol Sýkořice – Sokol Bratronice

    11.00 hod.         AFK Svinařov – T.J. Roztoky

                                

2. kolo :

    13.30  hod.        zápas o třetí místo

    15.00  hod.        zápas o první místo


14. kolo 22.6.2013 TJ Sokol Sýkořice – TJ Sokol Srbeč 1:3 (1:2)

Kdo by to byl řekl, že už před utkáním prvního jarního kola budeme mít titul v kapse. I tento fakt se promítl do našeho sobotního nepřesvědčivého výkonu. Soupeř po zásluze zvítězil. A to je rozdíl ve skóre pro nás ještě docela lichotivý.

Hned po závěrečném hvizdu tak bylo při přebírání poháru možné vysledovat v modrobílých řadách drobnou rozpačitost. Ta se ovšem začala záhy rozpouštět…..

A s dalším průběhem slavnostního večírku bylo stále zřetelnější ( samozřejmě s ohledem na průběh celé sezóny i na kvalitu místních fanoušků ), že pohár skončil v té jediné správné vitríně.   

Sestava : Růžička – Voráček ( 80. min. Linc P. st. ), Linc M., Lauber, Šulc –  Prach, Mutinský, Jansa, Klíč – Zelenka R. ( 20. min. Linc P. ml. ), Vančura ( 60. min. Šnobl )

Trenér  :  Klouček

Gól :   Linc P. ml.

Napsal Honza Mutinský


24.kolo 19.6.2013 So. Kroučová – So. Sýkořice 1:1 (1:1)

V tropickém vedru středečního podvečera jsme přijeli dohrát soutěž do Kroučové. Zcela nestandartně poskládaná sestava se ujala vedení na konci prvního poločasu. Z vápna se k tyči trefil Martin Linc. Na svém vyfňukaném postu tak dokonale využil důvěru trenéra. Neshod v naší hře záhy využili domácí, když taktéž střelou z vápna srovnali krok.

Sestava: Růžička D. - Vančura, Hříbal, Lauber, Voráček – Klíč, Mutinský, Prach – Zelenka R., Linc M., Slabý

Střídal: Šnobl

Trenér: Klouček

Branka: Linc M.

Napsal Míra šnobl


26.kolo 16.6.2013 TJ Čistá – TJ Sokol Sýkořice 0:2 (0:0)

Do zápasu jsme vstoupili zřejmě lehce unaveni sluncem. Domácí, navíc podpořeni znatelným větrem, tak během prvního poločasu mohli jít do minimálně dvoubrankového vedení. Zásluhou Růžičky i vlastní nepřesnosti však nabízené šance nevyužili. Naše snažení vyústilo tak ve dva až tři pokusy, které by se nechaly hrdě označit „akcí“. Zařízení jsme ovšem netrefili.

Druhá půle už byla o něco veselejší. Čtvrt hodiny před koncem byl ale stav stále 0 : 0. Pak se trefil přímo z rohového kopu Petr Linc a v 87. minutě přidal po povedené akci a přesné přihrávce Pracha druhý gól do prázdně brány. K dovršení čisteckého neštěstí mohl ještě v nastavení zkompletovat svůj druhý letošní hattrick. Zákrok utkání ovšem předvedl také domácí gólman. Bez ohledu na význam utkání létala opět v celém jeho průběhu od kopaček spousta jisker a z úst diváků i fůra perel.

Z Čisté tak vezeme 3 body a 20 litrů nafty, čestně vrácených po podzimním nezištném nakrmení soupeřova nenasytného autokaru.

Mistrovská sestava : Růžička – Voráček, Linc M., Lauber, Šulc – Šnobl ( 46. min. Prach ), Mutinský, Hříbal, Klíč – Zelenka R. ( 46. min Linc P. ml. ), Vančura ( 80. min. Jansa )

Trenér  :  Klouček

Góly :   Linc P. 2x

ŽK :   Šulc

Napsal Honza Mutinský


25. kolo 9.6.2013 So.Sýkořice - FC 05 Zavidov B  2:0 (2:0)

Po čtrnácti dnech fotbalové nečinnosti, způsobené všudypřítomnou vodou, jsme na svém hřišti přivítali rezervu Zavidova. Úvod utkání byl z naší strany vlažný a tak se hosté dostali k páru za řeč nestojících příležitostí. Hosté dokonce skórovali, ovšem z ofsajdu a to je, jak všichni dobře víme, prostor odkud se branky dávat nesmí. Branka tak padla na druhé straně, když Prachovo přistrčení patou zužitkoval z vápna Vančura. Zanedlouho trefil Vančura břevno. Zavidovští kontrovali střelou do tyče a další loženkou zakončenou kamsi do stratosféry. Ostrýma naopak pálil Vančura a tak i jeho lob přes gólmana skončil brankou. Poločas 2:0.

Druhá půle byla o mnoho nudnější. Hosté pálili ze všech pozic. Co prošlo přes bránící hráče se zastavilo u jistého Růžičky. Až po vápno soupeře jsme celkem slušně kombinovali, ale mnoho šancí pro navýšení skóre už jsme nevytvořili. Utkání jsme tedy vyhráli 2:0 a po prohře rakovnické Olympie s celkem Pustovět je jasné, že příští rok budeme rozdávat fotbalovou radost o soutěž výš.

Sestava: Růžička D. - Šulc, Linc M., Voráček, Šnobl – Jansa, Hříbal, Mutinský, Klíč – Prach, Vančura

Střídali: Zelenka R. , Slabý

Branky: Vančura 2x

Trenér: Klouček

Napsal Míra Šnobl


Dnešní trénink 5.6.2013 se ruší.


23.kolo 26. 5. 2013 TJ Sokol Sýkořice – Slavoj Chrášťany 1:0 (1:0) 

Uplynulý víkend měli členové našeho zájmového sdružení celkem napilno. Ovšem zdaleka ne všichni. Na páteční trénink, se snad nejslabší jarní účastí, navazovala oslava Vítání Janka. Tam už byla účast daleko početnější. Bohužel dobrá polovina stoupenců FAČRU si tam přivodila těžkou virózu. Sobotní zvelebování sportovního areálu tak musela zvládnout skupina sedmi držáků. Zde je potřeba vypíchnout rodinu Zelenků se 100% účastí. No a v neděli vše gradovalo utkáním se Slavojem Chrášťany, v té době čtvrtým týmem soutěže. Tedy žádná procházka. Vytrvalým deštěm poznamenaná hrací plocha a mentalita některých aktérů přizdobila utkání lehkým jižanským nádechem. Už po 20 minutách opustil hřiště po dvou žlutých kartách hostující zadák. Do té doby stačil gólman Slavoje vytáhnout nad břevno střelu Mutinského a centr Petra Lince. Nebezpečně se jevily všechny naše rohové kopy i přímák Petra Lince, ten minul tyč o pověstný vous. Ve 25. minutě se skóre poprvé a naposledy pohnulo. Díky výše zmíněné tréninkové morálce tomu pomohl teoreticky nacvičený signál. Rohový kop Hříbala poslal hlavou do sítě Mutinský - 1 : 0. V další výhodné pozici se objevil Prach, ale hledal ještě lépe postaveného spoluhráče. Hosté se v první půli objevili v jediné tutovce. Prudký centr zleva usměrnil nabíhající hráč hrudí z malého vápna těsně vedle tyče.

Ani v druhém poločase nebyla početní výhoda jednoho muže výrazně znatelná. Pokud se povedlo zkrotit míč, hrozili jsme zejména po pravé straně. Chrášťany byly nejblíže ke srovnání zhruba 15 minut před koncem. Z přímého kopu skončil balón na spojnici tyče a břevna. Hubený náskok mohl v samotném závěru navýšit Prach, kterému v tom zabránil mimo vápno rukou zasahující gólman a následně Mutinský. Jeho střelu nakonec na čáře brankář zpacifikoval i díky tomu, že Dorážkový Kenny nebyl v tu chvíli v epicentru dění.

Náskok osmi bodů držíme dál.        

Sestava : Růžička – Šnobl, Linc M., Voráček, Šulc - Klíč, Mutinský, Hříbal, Jansa ( 70. min Vančura) - Linc P. ml., Prach ( 87. min. Zelenka R. )

Bez dalších připravených hráčů

Trenér  :  Klouček

Gól :   Mutinský

ŽK :   Hříbal, Mutinský

Napsal Honza Mutinský


22.kolo 19.5.2013 Baník Rynholec – So. Sýkořice 0:2 (0:2)

Tráva umělá, pařák přírodní, soupeř nevyzpytatelný. To byly atributy nedělního utkání.

Úvodní branku zařídil Mutinský po centru Hříbala. Z vápna, zcela osamocen, přesně trefil cíl. Velké šance zahodil Vančura a Prach. Druhou branku přidal chvíli před půlí Linc. Na středu hřiště si vzorově vyměnil přihrávky s Prachem a následně zakončil samostatný únik. Poločas 2:0

Druhá půle patřila domácím. Naše překopávání celé zálohy až na útočníky opět neslavilo úspěch a tak měli rynholečtí spoustu pokusů k založení nebezpečné akce. Za celý poločas se tak ovšem nestalo a tak jsme se v klidu probránili ke třem bodům.

Sestava: Růžička D. - Šulc, Linc M., Lauber, Voráček – Vančura, Hříbal, Mutinský, Klíč – Linc P. ml., Prach

Střídal: Šnobl

Připraveni: Jansa, Zelenka R.

Trenér: Klouček

Branky: Mutinský, Linc P.

Napsal Míra Šnobl


21.kolo 12.5.2013 TJ Sokol Sýkořice – SK Lišany 3:0 (2:0) 

Současného počasí dokonale využili naši trávníkáři a opět vytvořili plochu, po které je radost se proběhnout. A tak jsme i učinili. Tentokrát jsme si šli zaběhat s naším jediným podzimním přemožitelem - mužstvem SK Lišany.

Hosté předvedli vzorovou předzápasovou rozcvičku a během první půlhodinky byli v koncovce určitě nebezpečnější. Svědčí o tom jak nastřelená tyč ve 20. minutě, tak i další čistá šance o pět minut déle, kterou bravurně zlikvidoval Růžička. My jsme se dílem silného větru v zádech a zejména naší nepřesností do loženky nepropracovali. Zbylá část poločasu však byla v naší režii. Ve 38. minutě to potvrdil Hříbal a přízemní střelou z 20 metrů otevřel skóre – 1:0. Ve 44. minutě se na hranici vápna nedohodli lišanský stoper s gólmanem a Prach nabídku postupu na prázdnou bránu využil – 2:0.

Pro hosty nebyl zápas ztracený a po většinu druhé části zápasu se snažili manko smazat. Naše sázka na rychlé kontry se tříštila často už v zárodku. A tak musel Růžička přidat minimálně dva další důležité zákroky, případně zaskočil na brankové čáře Šnobl. V 75 . minutě se přece jen povedlo Mutinskému prohodit míč za obranu na Petra Lince. Ten sice nastřelil gólmana, ale dorážkový specialista Vančura dostal balon za brankovou čáru – 3:0. Zbytek utkání už přinesl jen minimum vzruchu.

Náročný týden je za námi. Příště snad přidáme ke zmiňovanému proběhnutí i více té fotbalovosti ( samozřejmě v mezích našich omezených možností ).     

Sestava : Růžička – Šnobl, Linc M., Voráček, Šulc - Prach, Mutinský, Hříbal, Vančura  - Linc P. ml., Klíč

Střídal : Zelenka R.

Připraveni :  Jansa, Linc P. st.

Trenér  :  Klouček

Góly : Hříbal, Prach, Vančura

ŽK :   Linc M.

Napsal Honza Mutinský


15.kolo 8.5.2013 So. Sýkořice – Olympie Rakovník 1:2 (0:1)

Pracovně volná, fotbalově však nabitá středa nabídla dohrávku odloženého 15.kola. Na svém hřišti jsme přivítali rakovnickou Olympii. Souboj prvního s druhým přilákal do čerstvě sečených ochozů pěkný počet diváků.

Rakovničtí zkušení borci měli od úvodu mírnou převahu. Jejich taktika kratších míčů při zemi byla efektivnější než naše delší míče, které na mokrém povrchu rychle mizeli za hranicemi hřiště. Vyložených šancí bylo pramálo, ale branka přesto padla. Po rozehrání standartní situace z levé strany se prosadili ve vápně hosté. Poločas 0:1

Do druhé půle se spustil vydatný deštík, kolem se možná i blýskalo, na hřišti dokonce červenalo. A to poté, co si jeden z rakovnických profesorů opakovaně nepohlídal ústa směrem k hlavnímu sudímu. Mimo tuto divácky oblíbenou situaci se nám také podařilo vyrovnat. Úspěšně zamířil Vančura, když vrátil do branky střelu odraženou od tyče. Remíza by nám moc slušela, ale tolik štěstí jako v jiných zápasech jsme neměli. Po skrumáži v malém vápně šli hosté opět do vedení a všechny body si nakonec také odvezli.

Sestava: Růžička D. - Šnobl, Linc M., Lauber, Voráček – Klíč, Mutinský, Hříbal, Vančura – Linc P. ml., Prach

Připraveni: Dvořák, Zelenka R.

Trenér: Klouček

Gól: Vančura

Napsal Míra Šnobl


20.kolo 5.5.2013 TJ Sokol Pustověty - TJ Sokol Sýkořice 0:3 (0:1) 

Bez úplně zraněných Karase a Pracha a s načatým Jansou jsme v neděli vyrazili na hřiště třetího mužstva soutěže.

V prvních 20 minutách zápasu domácí jasně dominovali, leč bez gólového efektu. Po vyřešení závaru v 25. minutě, kdy na hranici malého vápna bránili míč vlastním tělem v poloze vleže Šulc a Růžička a to za soustavného okopávání od protihráčů i spoluhráčů ( i o ruku se míč občas otřel ), jsme se ke slovu začali dostávat i my. Z pravé stany hrozil hlavně zběsile rychlý Klíč. Gól ale zaznamenal Petr Linc. Ve 37. minutě se trefil přímo z rohového kopu. První půle 0:1.

Ve druhé půli jsme docela zabrali a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Po pěti minutách vystřelil z vápna levačkou Hříbal, brankář míč neudržel a Petr Linc dorazil do sítě - 0 : 2. V dalších šancích se objevili po vysunutí od Mutinského znovu Petr Linc a Hříbal. Do 70. minuty jsme měli ze hry rozhodně víc než soupeř. Ve zbylém čase se domácí snažili utkání přece jen zdramatizovat, ale co nepohltil obranný val, to zneškodnil bezchybný Růžička. V 87. minutě navíc vypálil z 20 metrů z levé strany Vančura, gólman znovu míč jen vyrazil před Petra Lince a ten zkompletoval další dorážkou do prázdné klece svůj hattrick – 0 : 3.

Start anglického týdne se tak vydařil a tradičně početná skupina našich příznivců snad odjížděla k domovu patřičně odměněna.    

Sestava : Růžička – Voráček, Linc M., Lauber, Šulc - Klíč, Mutinský, Hříbal, Šnobl – Slabý ( 70.. min Vančura ), Linc P. ml.( 88. min. Zelenka R. )

Připraveni :  Jansa

Trenér  :  Klouček

Gól : Linc P. 3x

ŽK :   Hříbal

Napsal Honza Mutinský


Pozor!!! Změna času tréninku 1.5.2013 již od 14:00.


19.kolo 28.4.2013 So. Sýkořice – TJ Roztoky 1:0 (0:0)

I tuto, teplotně nesympatickou, neděli vyzbyl čas věnovat se kopané. Na programu bylo mikroregionální derby s celkem TJ Roztoky. Pozornému divákovi neunikl fakt, že k jsme k utkání nastoupili ve fungl nových dresech. Pozorné divačce možná zase to, že několik kusů trenýrek bylo dodáno ve střihu „slim“

Od úvodu jsme byli aktivnější, kombinací po zemi jsme několikrát ohrozili hostujícího brankáře. Závěr poločasu patřil naopak hostům, kteří to zkoušeli vrchem a často se dostali až ke střele. Také karetní bilance byla vyrovnaná, my jsme možná více faulovali, ale hosté byli zase mnohem drzejší na pána s píšťalou. Poločas 0:0

Úvod druhé části byl pro naše barvy úspěšný, Hříbalem rozehraný roh do branky stihl hlavou usměrnit Šulc. Skrývanou mrštnost předvedl Růžička, když vyškrábl balon ze šibenice po přímém kopu hostů. Další ošemetné situace na obou stranách zůstaly nevyužity.

Sestava: Růžička – Šulc, Linc M., Voráček, Karas – Vančura, Hříbal, Mutinský, Prach – Linc P. ml. , Prach

Střídání : Jansa, Šnobl, Slabý

Trenér : Klouček

Branka : Šulc

Napsal Míra Šnobl


18.kolo 21.4.2013 Sparta Řevničov - TJ Sokol Sýkořice 1:1 (0:0)

Nevím jaké kursy vypsal na zápas sýkořický bookmaker František, ale sada výsledků ze vzájemných zápasů za posledních pár let vybízela políčit na kříž. 

Úvodní počáteční tlak domácích vyústil ve dva až tři závary středního kalibru v bahýnku před naší brankou a v jednu opravdu nebezpečnou hlavičku, která ovšem mířila těsně mimo tyče. Z naší strany se jako první osmělil Prach. Po pravé straně přeběhl celé hřiště a na jeho centr Petr Linc jen těsně nedosáhl. V dalším průběhu střílel těsně vedle tyče zády k bráně postavený Jansa. Střelu Klíče ztečoval obránce nad břevno a do stejného prostoru vytěsnil reflexivně domácí gólman i hlavičku Šulce. Sparta také nazanedbávala útočnou složku svého projevu a tak se zajímavé okamžiky celkem spravedlivě střídaly na obou koncích hřiště. Ke gólu měl v první půli nejblíže Petr Linc, když od tyče odraženou tečovanou střelu dorážel z těžkého úhlu znovu jen do tyče.

Začátek druhého dějství se nesl v podobném duchu jako konec prvního. Jediným rozdílem bylo, že se pohnulo skóre. V 50. minutě Klíč zacentroval z pravé strany do vápna a Petr Linc přetlačil domácího beka a hlavou zavěsil – 0 : 1.  Řevničov se s novou situací deset minut srovnával a pak začal tlačit na pilu. Po celý zbytek utkání jsme se tak v defenzivě měli co ohánět . Domácí si vytvořili řadu dobrých pozic, ale i s nadstandardní pomocí našeho gólmana jsme odolávali. Jejich hra na hraně rizika logicky nabídla možnost i nám. Dva nadějné  rychlé kontry se nám ovšem nepovedlo gólově vyřešit. Sparta se zaslouženého vyrovnání přece jen dočkala. V 87. minutě, po jednom z mnoha rohových kopů, se hlavou trefil střídající hráč. 

Vzhledem ke kvalitám soupeře není uhraný bod určitě k zahození.

Sestava : Dvořák – Karas L., Voráček, Lauber, Šulc - Prach, Mutinský, Hříbal, Jansa ( 75. min. Vančura ) - Klíč, Linc P. ml.( 85. min. Zelenka R. )

Trenér  :  Klouček

Gól : Linc P.

ŽK :   Hříbal, Vančura

Napsal Honza Mutinský


17.kolo 14.4.2013 TJ Sokol Sýkořice  –  SK Lány B 2:1 (0:1) 

Že přijeli odřídit nedělní utkání nekompromisní sudí, jsme poznali už při nástupu. Trika v trenkách jsme měli zastrčena vzorově, ovšem provinili jsme se použitím různobarevných lepících pásek na dolních končetinách. A nad tím nelze hmouřit oko. Po nutné úpravě jsme vstoupili do zápasu s jasným úmyslem přihodit do sbírky další výhru. To nám vydrželo asi 5 minut.  Pak se jasnost z původního záměru začala vytrácet. První šanci zahodili hosté - střela z osmi metrů mířila mimo tyče. Cca ve 20. min. při dalším pokusu o střelu se lánský útočník zavěsil do vzduchu, míč netrefil a při dopadu na zem zapomenul vysunout podvozek – penalta. Pro nadějného gólmana Dvořáka dost překvapivá výzva předvést v podstatě první ostrý zákrok v utkání ( a jak sám později prohlásil, tak zřejmě i poslední ). Soupeřův exekutor ho vyniknout nenechal -  0 : 1.  Vyrovnání měl na noze ve 40 min. Mutinský, z výhodné pozice ale přestřelil. V té době už míč bez řádu létal ze strany na stranu. Nic k pokoukání. Při jednom z přeletů se zastavil až o ruku Martina Lince - druhá žlutá - první červená a v 60. minutě jsme šli do desíti.  Pak na sebe strhl pozornost Karas. Nejprve vyslal uličkou do šance Klíče a při zpáteční cestě si stopnul soupeře a zavěšen na jeho dresu se nechal odvézt před vlastní vápno – oceněno žlutým kartonkem.  Čtvrt hodiny před koncem mohly Lány vedení pojistit. Střelu z přímého kopu ale zastavila tyč a gólová dorážka nemohla být pro postavení mimo hru uznána. Kouskovaná hra plná nepřesností spěla k závěru s výhledem na trapnou prohru. I nezdolní optimisté z řad fanoušků mohli těžko věřit v bod, natož pak ve tři.  Přesto v 87. min. Hříbal rychle rozehrál ze 40m přímý kop a Vančura za přispění lánských zadáků doslova přetavil centr ve vyrovnávací gól – 1 : 1.  V 90. minutě nám SK nabídl ještě jednu šanci v podobě přímáku z 25m. Hosté vystavěli početnou zeď, vedle které nechali bez povšimnutí stát Pracha. Mutinský tak místo střely volil přihrávku a Prach po pěti krocích vstříc osamocenému gólmanovi zaznamenal vítěznou branku – 2 : 1. Nastavené 2 minuty už jsme ukočírovali.     

Sestava : Dvořák – Karas L., Voráček, Linc M., Šulc - Prach, Mutinský, Hříbal, Šnobl ( 80. min. Vančura ) - Klíč, Slabý ( 46. min. Linc P. ml. )

Připraveni :  Zelenka R., Linc P. st.

Trenér  :  Klouček

Góly : Vančura, Prach

ŽK :   Voráček, Hříbal, Karas, Linc M.

ČK :    Linc M. 

Napsal Honza Mutinský


6.4.2013 So. Ruda – So. Sýkořice 1:5 ( 1:1)

Dlouho očekávané, nejen fotbalové, jaro jsme přivítali utkáním na hřišti v Rudě. Vlhkým povrchem nezaskočeni jsme se snažili rychle kombinovat a často zakončovat. V úvodních třiceti minutách však soupeř odolával. Naopak naše zaváhání bylo okamžitě potrestáno, když z rychlého brejku skórovali domácí. Těsně před přestávkou centroval zprava přesně Klíč a Šnobl z vápna hlavou srovnal. Poločas 1:1

Ve druhé půli jsme byli aktivnější než domácí a přibývající šance jsme také gólově vyjádřili. Po nepřesném odkopu domácích skóroval Mutinský. Z dálky zkušeně přehodil brankáře. Další branku přidal Slabý. Zhodnotil přihrávku ze středu hřiště. Kombinaci z levé strany využil kolem vybíhajícího gólmana Šnobl. Nevyužity zůstaly pokusy Pracha a Klíče. Brankový účet dovršil do prázdné branky Vančura.

Z Rudy tak máme cenné body a na první příčce stále klid. 

Sestava: Růžička D. - Šulc, Linc M., Lauber, Voráček – Šnobl, Mutinský, Hříbal, Prach – Klíč, Slabý

Střídání: Vančura, Karas L.

Trenér: Klouček

Branky: Šnobl 2x, Mutinský, Slabý, Vančura

Napsal Míra Šnobl


Celé 15.kolo III.třídy bylo zrušeno. Další trénink bude v středu 3.4.2013 od 18:00 na Sýkořici.

24.3.2013 FK Středokluky - So. Sýkořice 2:0 (0:0)
Místo prvního mistráku jsme odehráli v neděli na UMT v Rynholci další přípravné utkání.
S vyloženě nechutnou zimou a větrem se lépe vypořádal náš soupeř, i když o svém vítězství rozhodl dvěma góly až v posledních pěti minutách utkání. Z naší strany byli nejblíže ke gólu po centrech Vančury hlavičkující Slabý a Šnobl. Z hranice vápna zamířil do tyče ještě Prach.
Shrnuto do jedné věty :
Spolu s pocitem radosti ze hry se včera nedostavila ani zasloužená žízeň (téměř).
Sestava : Růžička D., Voráček, Linc M., Lauber, Šnobl, Jansa (55. min. Zelenka R.), Klíč, Mutinský (10.min. Šulc), Prach, Vančura, Slabý
Trenér : Klouček

Napsal Honza Mutinský


Celé 14.kolo III.třídy bylo zrušeno. Namísto toho sehrajeme přípravné utkání v neděli 24.3.2013 od 15:30 na UMT v Rynholci proti Středoklukám.

So. Sýkořice – So. Braškov B  8:2

Druhé a zároveň poslední přípravné utkání na umělém pažitu v Rynholci jsme odehráli proti celku Braškova B.

Od úvodního hvizdu jsme se v hojném počtu tlačili před soupeřovu branku. Netrvalo příliš dlouho a některé zajímavé kombinace skončily v brance. Karas nastřelil z vápna tyč. Výborné čtení hry předváděl Voráček. Nejefektivnějšími střelci byli Slabý a Mutinský, kteří si připsali po dvou zásazích. Druhá branka Mutinského, dalekonosná střela, jistě potěšila oko nejednoho přihlížejícího. Svou šanci zužitkoval také Hříbal, samostatný náběh proměnil Jansa, kličkovanou zakončil Šnobl, zařízení trefil také Klíč. Hosté se prosadili dvakrát, krátce potom, co jsme kádr zúžili na deset hráčů a obranu na tři. Oba dresy si vyzkoušel Petr Linc ml. poté, co byl soupeři bezúplatně zapůjčen na druhou půli utkání. 

Sestava: Růžička D. - Šulc, Voráček, Linc P. st., Karas – Jansa, Mutinský, Hříbal, Prach - Linc P. ml, Slabý

od 46.minuty : Vančura, Zelenka R., Klíč, Šnobl

trenér : Klouček

branky : Slabý 2x, Mutinský 2x, Hříbal, Jansa, Šnobl, Klíč

Napsal Míra Šnobl


10.3.2013 SK Lhota „B“ - So. Sýkořice 3:2 (1:0)
První přípravné utkání proběhlo v neděli na UMT v Rynholci.
Po naší prvopoločasové odkopávané jsme prohrávali díky Růžičkovi pouze 1:0. I přes naše zlepšení ve druhém dějství šla Lhota do třígólového vedení. Snížení přišlo v poslední desetiminutovce, kdy se dvakrát trefil Prach. V úplném závěru ještě Vančura nastřelil břevno. Nutno podotknout, že vzhledem k celkovému poměru šancí by remíza v tomto utkání nebyla zcela spravedlivým resultátem.
Sestava : Růžička D., Voráček, Linc M., Lauber, Šulc, Šnobl, Klíč, Mutinský, Vančura, Linc P. ml., Zelenka R.
ve 46. min. naskočili : Karas L., Hříbal, Prach, Jansa, Zelenka L.
Trenér : Klouček
AR2 : Sýkora Václav
Góly : Prach 2x
Hráno bez karet v atmosféře vzájemného porozumění.

Napsal Honza Mutinský


Přípravné utkání Středokluky - Sýkořice zrušeno pro nevhodný terén. Místo toho bude trénink od 14:00 na Sýkořici.


2.3.2013 od 17:00 se koná valná hromada TJ Sokol Sýkořice v restauraci Sýkorák


Následující přípravná utkání:
2.3.2013 Středokluky - Sýkořice 14:00
10.3.2013 Lhota "B" - Sýkořice 15:30 (hřiště Rynholec UMT)
17.3.2013 Braškov - Sýkořice 13:00 (hřiště Rynholec UMT)


Začátek zimní přípravy
5.1.2013 Sobota 14:00 - hřiště Sýkořice (oboje obutí)
9.1.2013 Středa 20:00 - UT Družec
12.1.2013 Sobota 14:00 - hřiště Sýkořice (oboje obutí)
17.1.2013 (sraz do 10:00) - 20.1.2013 - soustředění na Šumavě,  


10.kolo 25.11.2012 Sj. Chrášťany – So. Sýkořice 2:4 (1:3) 

Na odložený zápas 10. kola do Chrášťan nás doprovodily desítky (téměř tři) věrných fanoušků. Čili jsme se jim museli odvděčit. Byli jsme s tím hotovi docela brzo. Ve dvanácté minutě už totiž ukazatel skóre vyzařoval  těžko uvěřitelnou zprávu - D : H  0 : 3. Domácí načal ve 3. minutě Jansa, který zakončil útok vedený po pravé straně Klíčem a Prachem. V 6. minutě zvýšil Hříbal s přispěním domácího beka a to přímo z rohového kopu. Ve 12. minutě další Hříbalův přímák poslal hlavou do sítě Mutinský. Mezitím stačil ještě domácí gólman zlikvidovat dobrou Jansovu šanci.  Z naší strany přitom nešlo o žádný drtivý tlak a hra se přelévala ze strany na stranu. Od 25. minuty se začalo přelévat výrazněji k naší brance. Domácí toho ve 44. minutě využili ke snížení stavu (1:3). Úkol pro druhou půli byl jasný. Neinkasovat. Chybička se vloudila už po 8 minutách (2:3).  Bylo jasné, že nás čekají napínavé okamžiky. Snaha  Slavoje se ovšem tříštila na našich defenzivních pilířích nebo končila v jistých rukách Růžičky. Ani naše asi tři „měřitelné“ pokusy o zakončení (Hříbal, Prach, Jansa) uklidnění nepřinesly. S přibývajícím časem gradovala i soutěž o povedenější nedovolený zákrok. Vítězem se stal Zelenka, který dokázal nasbírat absolutní počet karet. To do konce zápasu chybělo 5 minut. Domácí vrhli do útoku i brankáře a v nastaveni inkasovali do prázdné brány počtvrté. Prach svůj sólový nájezd tentokrát proměnil střelou k tyči (2:4). Pak ještě jeden roh domácích a konec. A zasloužený odpočinek.

Ale jenom měsíc. Už se všichni jistě těšíme na 5. ledna, kdy začneme obnovovat naše fyzické síly.
Sestava : Růžička D., Karas, Linc M., Lauber, Šulc, Klíč, Mutinský, Hříbal, Voráček, Jansa, Prach
Střídali : Vančura, Zelenka R., Linc P. st.
Trenér : Klouček
Góly : Jansa, Hříbal, Mutinský, Prach
ŽK : Linc M., Jansa, Zelenka R.
ČK : Zelenka R.

 

Napsal Honza Mutinský


13. kolo 18.11.2012 So. Sýkořice – TJ Čistá 3:0 (1:0) 

Poslední letošní domácí zápas měl dát odpovědi na dvě otázky.

Uhrajeme doma všech 18 podzimních bodů ? Přezimujeme na čele tabulky? Obojí se povedlo. I když si fotbaloví labužníci tentokrát asi tolik nepochutnali. Hosté měli problémy s dopravou k utkání a tak první minuty odehráli pouze v devíti mužích.  Rozhodilo to ale daleko víc nás a proto jsme poskytnuté výhody „férově“ nevyužili. Kompletaci čistecké jedenáctky jsme přivítali téměř s úlevou. Vážnější ohrožení branky se nekonalo ani na jedné straně a to  poměrně dost dlouho. Připomenout si můžeme snad jen střelu Pracha, která zaplavala vedle vinglu a u druhé brány milimetrově přesnou obrannou spolupráci Lauber – Růžička. Až po půlhodině hry odzbrojil Karas u lajny dva soupeře, vyslal do úniku Pracha a pak společně s ostatními sledoval jeho přesné zakončení – 1 : 0.  Ve 45. minutě mohlo být srovnáno, ale Růžička předpisově zmenšil zakončujícímu hráči střelecký úhel a donutil ho přestřelit. Obrátky zápasu se zvýšily až v posledních 20 minutách. Podařilo se nám lehce zrychlit kombinaci a dostavily se i šance. Ta třetí v řadě byla gólová. Šnobl zpracoval pas za obranu, poradil si se stoperem a ve spolupráci s gólmanem vybídl ke skórování Klíče – 2 : 0. Klíč si připsal i poslední třetí gól. V závěru zápasu byl vyslán do sólového úniku z půlící čáry a střelou podél vybíhajícího brankáře uzamkl pro letošní rok naše hřiště.

Problémy s dopravou nakonec zaskočily hosty i na cestě opačným směrem. Jejich bus se ocitl zcela bez pohonných hmot. Návrat se jim podařilo uskutečnit až díky pomoci od místní firmy ŠULC Oil.

Sestava : Růžička D.,  Karas (Voráček), Linc M., Lauber, Šulc, Prach (Zelenka R.), Mutinský, Hříbal, Jansa, Klíč, Vančura ( Šnobl )

Trenér  :  Klouček

Góly :   Klíč 2x, Prach

ŽK   : Lauber, Mutinský,Šnobl

Napsal Honza Mutinský


12.kolo 11.11.2012 FC 05 Zavidov B – So. Sýkořice 0:2 (0:1)

Do Zavidova jezdíme za fotbalem poměrně často, ovšem často se také z místního plácku vracíme bez bodů. Proto jistě bylo „martinské“ vítězství zděšením pro nejednoho okresního experta.

Úvod utkání byl poměrně svižný.  Mokré hřiště však fotbalové kráse příliš nenahrávalo. Domácí se tlačili před branku více v úvodu poločasu, sýkořičtí pro změnu v jeho závěru. To se vyplatilo a po oblíbeném nenatrénovaném signálu jsme vedli. Po centru Martina Hříbala si balon do branky srazil domácí hráč. Poločas 0:1

Mokro, zima, mlha a opět snaha domácích borců dostat balon do branky, to nás provázelo celou druhou půlí. Branku se podařilo vsítit po dobré práci Klíče, který si došel před vápno pro faul. Centr Hříbala pak zužitkoval hlavou/ stehnem/ kolenem Martin Vančura. Domácí zahrozili hlavičkou do břevna. S myšlenkami na červenou kartu si pohrával Martin Linc, vše ale dobře dopadlo a tak už máme k prohospodaření šestibodový náskok.

Sestava: Růžička D. - Šulc, Linc P. st., Linc M., Karas L. - Jansa, Hříbal, Mutinský, Klíč – Vančura, Prach

střídali: Šnobl, Voráček

nepřipraven: Zelenka R.

trenér: Klouček

ŽK: Linc M., Hříbal

 

11.kolo 4.11.2012 So. Sýkořice – So. Kroučová  3:0 - kontumace

Hráči z Kroučové se k utkání nesešli ani v minimálním počtu sedmi hráčů a tak byl pro pár příchozích diváků k vidění pouze trénink domácích.

Napsal Míra Šnobl


9.kolo 21.10.2012 So. Sýkořice – Baník Rynholec 2:0 (1:0) 

Oproti minulému týdnu byla lavička zaplněna do posledního místa. A to ještě rozcvička před zápasem odhalila, že zranění, které si přivodil Petr Linc ml., jako jediný účastník nočního cyklokritéria „Kolem Lánské obory“, bude vážnějšího charakteru a nepustí ho do hry.

Aktivní nástup do utkání přinesl brzy své ovoce. V 10. min. přehodil Prach vybíhajícího gólmana a šli jsme do vedení ( 1: 0 ). V dalším průběhu prvního poločasu jsme několikrát měli na dosah zvýšení náskoku, ale hlavičky Vančury a Laubera mířili těsně vedle a Šulcovu střelu z otočky vyškrábl hostující brankář na roh. Neujalo se ani pár rychlých kontrů, při kterých jsme pohořeli na finální přihrávce. Baník se propracoval k jediné opravdu vážné šanci. Zakončení ovšem postrádalo přesnost.

Prvních 20 min. druhé půle bylo poněkud vlažnějších. Do zápasu vtáhl všechny aktéry znovu až Prach. Ten dokázal, že „nic není nemožné“ a po chybě gólmana svůj sólový nájezd na prázdnou branku neproměnil.  Hosté šli ve snaze o vyrovnání do mírného risku a vybízeli nás k pojištění bodového zisku. Bohužel tváří v tvář rynholeckému strážci klece postupně neuspěli Prach, Vančura i Pavlis. Lehké znepokojení tedy bylo namístě. Naštěstí se 5 minut před koncem částečně rehabilitoval Prach a po přistrčení od Hříbala trefil pod břevno konečné vítězství ( 2 : 0 ). Jeho úplné rehabilitace bylo docíleno krátce po zápase, když týmu poskytl obvyklý metr piv.

Sestava : Růžička D., Voráček( Karas ), Linc M., Lauber, Šulc, Klíč( Šnobl ), Mutinský, Hříbal, Jansa, Prach, Vančura( Pavlis )

Připraven : Zelenka R.

Trenér  :  Klouček

Góly :   Prach 2x

ŽK   : Šnobl

Napsal Honza Mutinský


8.kolo 14.10.2012 SK Lišany – So. Sýkořice 4:1 (0:1)
Bez špílmachra Mutinského, otce na plný úvazek Pracha, dostihového milovníka Karase a mladých pušek Pavlise a Zelenky jsme dorazili na hřiště Lišan. I přesto, že tabulkové postavení tomu nenapovídalo, čekal nás silný soupeř.
Do úvodu jsme vstoupili úspěšně, zhruba po třech minutách jsme vedli. Dobrou nahrávku Petra Lince juniora skrz malé vápno zužitkoval Slabý poté, co vzorově dobíhal k brance. Další velkou šanci měli hosté, naštěstí mají lišanské branky široká břevna. Domácí byli výrazně aktivnější, dobře kombinovali ve středu pole, my zálohu téměř nevyužívali, i přesto měl šanci ke skórování Klíč a Šulc. Lišanští hodně stříleli, většina pokusů skončila na naší obraně, mnoho střel pochytal pozorný Růžička. Poločas 0:1
V druhé půli už jsme tolik štěstí neměli, domácí srovnali hned v úvodu krok, o několik minut později nešťastně tečoval přízemní střelu Linc Petr starší a Růžička nestačil reagovat. Nám se i nadále nedařila kombinace a tak jsme neustále řešili komplikace před vlastní brankou. Třetí a čtvrtý gól domácích byl spíš příčinou neurovnanosti naší hry a nechutí pokusit se o nějakou korekci skóre. První letošní porážka nás aktuálně řadí na druhou příčku tabulky.
Sestava: Růžička D. - Šulc, Linc P. st., Voráček, Šnobl – Jansa, Linc M., Hříbal, Klíč – Linc P. ml. ( Vančura ), Slabý.
Trenér: Klouček
Gól: Slabý

Napsal Míra Šnobl


7. kolo 7.10.2012 So. Sýkořice – So. Pustověty 1:0 (0:0)
Tradiční a těžký soupeř dorazil v neděli do vzorně připraveného sýkořického areálu, kde designér místního greenu Zelenka zvolil při střihu místo fádních podélných pruhů odvážné soustředné kružnice.
První půlka nepřinesla žádný gól a v podstatě ani žádnou vyloženou šanci. Hra se odvíjela převážně mezi vápny. V držení míče měli hosté určitě převahu a Růžičku prověřili několika pokusy ze střední vzdálenosti. Z naší strany podobně opověděl Hříbal i Jansa. Zajímavá byla i nabídka Klíče, na jehož přihrávku napříč vápnem nedokázali bránící hráči zareagovat, bohužel naše reakce byla podobná.
Druhou půli jsme zahájili až nečekaným tlakem, který trval dobrých 20-25min.. Během tohoto úseku jsme zasypali soupeřovu bránu i blízké okolí řadou nebezpečných střel. Zasloužená odměna přišla zhruba v 55. min.. Mutinský zachytil na půlící čáře špatnou pustovětskou rozehrávku a našel na pravé straně Klíče. Ten zamířil z vápna přesně ke vzdálenější tyči. Po gólu volaly mimo jiné i dva přímé kopy s typovým označením „kočičí hřbet“ v podání Hříbala. Naši soustavnou aktivitu ukončila až šance hostů. Situaci zachránil Růžička, když navázal na šňůru lapených sólových nájezdů z pátečního tréninku. S blížícím se koncem hosté přidali, ale gólu dosáhli jen z odmávaného postavení mimo hru.
Takže souhrnem : sedmý zápas – sedmé vítězství. Něco jako Bayern.
A samozřejmě bych s dovolením udělil 1 ( Pulcova škála ) divákům a Zdeňkovi Karasovi za pozápasový gastronomický festival.
Sestava : Růžička D., Voráček, Linc M., Lauber, Šulc ( Karas ), Prach, Mutinský, Hříbal, Jansa, Klíč ( Zelenka R. ), Slabý ( Vančura )
Připraven : Pavlis
Trenér : Klouček
Gól : Klíč

Napsal Honza Mutinský


6.kolo 29.9.2012 TJ Roztoky – So. Sýkořice 2:3 (1:1)
Už minulý týden při zápase s Řevničovem vyslovil jeden z přítomných studiových expertů svou domněnku o tom, že v Roztokách dostaneme „čtyřku“. V rámci přípravy jsme tedy zredukovali počet tréninků. Předzápasovou rozcvičku tentokrát okořenil Karas, který se jako jediný šel místo rozběhání rozplavat do Berounky. Domácí od začátku testovali naši obranu převážně dlouhými nákopy. To se jim po čtvrthodině hry vyplatilo. Po nepovedeném odkopu sólový nájezd ještě Růžička zlikvidoval, ale vyražený míč vrátil do branky z 30m další neobsazený domácí záložník ( 1 : 0 ). Obraz hry změnila první červené karta, kterou si vysloužil domácí borec skokem pod nohy Laubera. Přece jenom jsme získali víc prostoru. V závěru poločasu přišly i šance. Nejdřív po dlouhém vhazování Pracha zastavil hlavičku Mutinského na brankové čáře domácí gólman a Šulcova dorážka letěla jen podél branky. Ve 43. min. byl na konci akce Slabého a Hříbala Petr Linc ml. a zblízka srovnal skóre ( 1: 1 ).
Ve druhé půli zahrozili jako první domácí, ale nabíhající záložník na centr za naši obranu nedosáhl. Lépe si vedl na druhé straně Hříbal, který trefil hlavou břevno a dorážku poslal s přehledem nad Mutinský. V 55. min se po zaváhání obránce s brankářem prosadil Slabý a jištěn Petrem Lincem otočil skóre ( 1 : 2). V 75. min pak podobný kiks potrestal i Petr Linc a zvýšil na 1 : 3. Navíc byl po dialogu s rozhodčím vyloučen domácí brankař. Do té doby ohrožovali naši branku domácí jen z větší vzdálenosti, převážně z řady přímých kopů. Růžičku ovšem nepřekvapili. Zápas mohl v 80. min. rozlousknout Vančura. V dobré pozici hledal ( podle jeho verze ) ještě Petra Lince a nedopadlo to dobře. Když byl po dvou žlutých Petr Linc v 85 min. vyloučen, roztočtí to ještě zkusili a v 87. min snížili na 2 : 3. Do vápna pak létal jeden balon za druhým, Růžička si stačil připsat ještě jeden vítězný zákrok, ale stav už se nezměnil.
Návrat z Roztok tedy bez „čtyřky“, navíc s bodíkama v kapse.
Sestava : Růžička D., Šnobl ( Karas ), Voráček, Lauber, Šulc, Prach, Mutinský, Hříbal, Klíč, Linc P. ml., Slabý ( Vančura )
Připraven : Zelenka R.
Trenér : Klouček
Góly : Linc P. ml. 2x, Slabý
ŽK : Linc P. ml.
ČK : Linc P. ml.

Napsal Honza Mutinský


5.kolo 23.9.2012 So. Sýkořice – Sparta Řevničov 1:0 (0:0)
Po zápase „staré gardy“ Sokola Sýkořice pokračovalo posvícenské fotbalové odpoledne soubojem s houževnatým soupeřem Spartou Řevničov. Oproti minulým zápasům s tímto soupeřem tentokrát jak z konve nelilo. Naopak dobrou atmosféru podporovalo slunné počasí, krátce střižený trávník a dostatek natěšených fanoušků. V prvním poločase se mocně bojovalo, fotbalová krása šla spíše stranou. Pro nemoc nenastoupil Slabý. V útoku proto útočili Klíč a Vančura. Nahrávky těmto borcům však byly prudké a nebo nepřesné. Na straně soupeře zase vítězila individualita některých borců nad kombinací a to nám vyhovovalo. Poločas bez branek. Druhá část hry prakticky kopírovala tu první. Mrštným zákrokem se prezentoval Růžička, když vytáhl přímý kop soupeře na roh. Hra se přelévala ze strany na stranu, akce však končily na hranici vápna. Šnobl vystřídal Vančuru, později Zelenka Klíče. Možná tak v 75. minutě zatáhl do vápna balon Hříbal, narýsoval příčnou nahrávku malým vápnem, u míče byl nejrychleji Šnobl. 1:0. Dvě možnosti z malého vápna měl Zelenka, golman hostí byl však na místě. Na hřišti se objevil také Dvořák, střídající Lince. Okusil tak atmosféru obou nedělních utkání. Výsledek 1:0 a zaváhání konkurentů nás řadí na průběžné první místo !
Sestava: Růžička D. - Voráček, Linc M., Lauber, Karas L. - Prach, Mutinský, Hříbal, Jansa – Vančura, Klíč
Střídali: Šnobl, Zelenka R., Dvořák
Trenér: Klouček
Branka: Šnobl
ŽK: Karas L. , Hříbal

Napsal Míra Šnobl


4.kolo 16.9.2012 SK Lány B - So.Sýkořice 0:3(0:2)
Sestava : Růžička D., Karas, Lauber ( Voráček ), Linc M., Šulc, Prach ( Štrach ), Hříbal, Klíč ( Vančura ), Jansa, Linc P. ml., Slabý
Připraven : Zelenka R.
Trenér : Klouček
Góly : Hříbal, Linc P. ml., Šulc

Napsal Honza Mutinský


3.kolo 9.9.2012 So. Sýkořice – So. Ruda 2:1 (1:1)
S mírným hendikepem v podobě rozestavení 4-3-3 jsme nastoupili k prvnímu domácímu utkání proti Sokolu Ruda. Naši zmatenost při obsazování protihráčů využili hosté hned v úvodu utkání. Z pravé strany vápna překonal gólmana říznou střelou záložník Rudy. Poté jsme se už prosazovali také my. Na stranách zálohy dobře pracovali Hříbal s Prachem. V útoku se zastřeloval nováček sestavy Štrach. Po několika náznacích šancí se po Hříbalově centru z levé strany prosadil z blízka Štrach. Poločas 1:1 Od úvodu druhé půle jsme byli fotbalovější. Z dálky pálil Hříbal. Mutinského střelu ze dvou metrů lapil brankář. Z ofsajdu skórovali Štrach a Slabý. Mnoho dalších akcí skončilo jen těsně mimo. Hosté zazvonili na břevno naší branky. To ovšem bylo celé a tak po centru zprava, zhruba 15 minut před koncem, rozhodl hlavou opět Štrach. Utrápené vítězství 2:1 na další tři bodíky stačilo a už se neporaženi hřejeme na druhém místě tabulky.
Sestava: Růžička D. - Šnobl (Vančura) , Linc M., Lauber, Voráček – Hříbal, Mutinský, Prach - Klíč (Jansa), Štrach, Zelenka R. (Slabý)
Připraveni: Šulc, Karas L.
Trenér: Klouček
Góly: Štrach 2x
ŽK: Šnobl, Růžička, Linc M.

Napsal Míra Šnobl


2. kolo 1.9.2012 Ol. Rakovník – So. Sýkořice 0:3 (0:1) 

Sotva jsme ukončili regenerační proces po pátečním tréninku, už jsme nastupovali  k dalšímu dopolednímu boji o ligové body. Tradiční velmi brzký vstup do areálu sportoviště, který má protivníky minimálně znejistět, byl tentokrát komplikován zamčenou branou. Naše psychologická výhoda tak zůstala protivníkem opět nepochopena. Na druhou stranu po důkladném rozcvičení nikdo v úvodu utkaní nespal a celkem se dařila kombinace, která ovšem k ohrožení domácí branky nevedla. Zhruba v době, kdy natěšený Slabý zjistil, že navlékl pouze horní polovinu reprezentačního dresu a za lajnou prováděl úpravu, začala Olympie přebírat iniciativu a udržela ji až do konce prvního poločasu. Nulu jsme udrželi jen díky spolehlivému Růžičkovi a nepřesnosti domácích střelců. Po té co Růžička největší šanci vytáhl na břevno, nápor domácích postupně opadal. Ve 43. min. způsobili chaos v soupeřově vápně Slabý s Petrem Lincem a opakovanou Lincovu střelu zastavil na brankové čáře rukou obránce. Nejdříve se začervenalo a následně Hříbal s přehledem proměnil pokutový kop-0 : 1.

I v deseti lidech se rakovničtí v druhé půli pokusili zatlačit. V 50. minutě ale prodloužil Růžičkův výkop Slabý hlavou na Petra Lince a ten zakončil střelou na vzdálenější tyč – 0 : 2. Od té chvíle jsme měli ze hry víc my. Přesto jsme se nevyvarovali dvou zaváhání. První uhasil odkopem na poslední chvíli Šnobl. Druhou vyloženou šanci zlikvidoval Růžička.

V 70. minutě jsme zaznamenali další úspěch, když se nám podařilo po srážce s domácím gólmanem vzkřísit Petra Lince, který ovšem musel střídat. 7 minut před koncem přidal po vyšachování domácí obrany třetí gól Šnobl. V samotném závěru pak ještě zahodili svoje šance Slabý a Mutinský. Na zisku dalších 3 bodů to ale nemohlo nic změnit.      

Sestava : Růžička D., Šnobl, Voráček, Linc M., Šulc, Prach, Mutinský, Hříbal, Klíč ( Vančura ), Linc P. ml. ( Karas L. ), Slabý

Připraven : Jansa

Trenér  :  Klouček

Góly : Hříbal, Linc P. ml., Šnobl

ŽK :   Voráček, Hříbal, Šnobl, Klíč

Napsal Honza Mutinský


1.kolo 25.8.2012 So. Srbeč – So. Sýkořice  3:4 (0:2)

Před čtyřmi věrnými přiznivci Sýkořice a podobným počtem fanoušků domácích jsme v sobotu dopoledne vstoupili do podzimní části soutěže. Na srbečské hřiště jsme dorazili s příjemnou vzpomínkou na poslední výhru s tímto soupeřem v poměru tří ku čtyřem.Na první kolo dorazilo 15 nažhavených hráčů, jeden hlavní trenér a párek funkcionářů, doufejme, že tato účast vydrží.

Od úvodu jsme se více tlačili do útoku, jen nahrávky byly nedopilované a dosti razantní. První branku zaznamenal Hříbal, proměnil penaltu po dobré práci Petra Lince, který ve vápně zamotal domácího obránce. Domácí stříleli především z dálky, dost prudce, naštěstí nepřesně. Druhý gól přidal mladý Linc, když levačkou z vápna vyzkoušel brankáře a ten na střelu nezareagoval. Poločas jsme s přehledem vyhráli 2:0.

V druhé části se přehled poněkud vytratil, vytratila se i souhra a soupeř snížil. Po centru zprava se zblízka prosadil domácí útočník, možná hostující obránce. S vyrovnáním domácí také dlouho neotáleli a po rychle rozehraném rohovém kopu se z prostoru velkého vápna prosadili prudkou střelou, kterou Růžička sice tečoval, ale to nestačilo. 2:2. Jak už je naším dobrým zvykem, dali jsme soupeři čuchnout ještě víc a cca 15 minut před koncem jsme inkasovali potřetí. Opět bombou z vápna. Těch posledních 15 minut naštěstí na obrat stačilo. Nejprve po centru zprava snížil hlavou Mutinský, několik minut po něm vystřelil z velkého vápna béčkovou nohou Hříbal a domácí golman má jistě ještě teď červené tvářičky, jak se za svůj zákrok stydí. My se za první letošní tříbodový zisk rozhodně nestydíme.

Sestava: Růžička D. - Šulc, Linc M., Lauber, Voráček – Jansa, Hříbal, Mutinský, Klíč – Linc P. ml., Slabý

střídali: Prach, Šnobl, Karas L.

Trenér: Klouček

žlutá karta: Jansa

 Napsal Míra Šnobl


Příprava na sezónu 2012/2013

11. 8. 2012 -  Turnaj Borová Lada

1. semifinále :

Hraničář Borová Lada - So. Sýkořice  2 : 2 ( 1 : 0 ) ( penalty 4 : 3 )

Góly : Hříbal, Mutinský

2. semifinále :

Sparta Mratín – So. Doubravice   4 : 2

O 3. místo :

So. Sýkořice – So. Doubravice   4 : 2 ( 3 : 1 )

Góly : Klíč, Slabý, Mutinský, Vančura

Finále :

Hraničář Borová Lada - Sparta Mratín   3 : 1   

Pod vedením hlavního trenéra Kloučka, asistentů Falty a Sýkory, vedoucího týmu Dvořáka, dietologa Karase Z., mykologa Čečrdleho, tlumočníka Urbana a tiskového mluvčího Zusky na poli sportovně-kulturním dále reprezentovali :

Růžička D., Lauber, Šulc, Vančura, Mutinský, Hříbal, Jansa, Klíč, Zelenka R., Slabý, Karas L., Linc P. st., Kalný.

To vše za podpory početné skupiny fanoušků jak z domova, tak z Anglie. 

 

19. 8. 2012   So. Sýkořice – SK Lhota „B“   7 : 2  ( 4 : 2 )

Tápání v první třetině zápasu nenasvědčovalo, že by hosté mohli odjet bez „bodu“, natož se sedmičkou. Dva slepené góly před půlí nás ale nasměrovali ke gólově vydařenému závěru přípravy.

Góly : Linc P. ml. 2x, Mutinský 2x, Slabý 2x, vlastní

Zahráli si : Růžička D., Šnobl, Šulc, Voráček, Linc P. st., Vančura, Karas L., Prach, Mutinský, Hříbal, Jansa, Klíč, Slabý, Linc P. ml. Zelenka R.

Trenér  :  Klouček

 Napsal Honza Mutinský


4.8.2012 - zahájení sezóny, 1. trenink na Sýkořici od 14:00
9.8.2012 - 12.8.2012 - Borová Lada, letní soustředění
od 1.7.2012 má trenér nové tel. číslo 603 985 608


Sýkořice 23. 6. 2012  - Turnaj „O pohár obecního úřadu“ 

K druhému místu v tradičním turnaji posunuli náš tým svými zásahy Hříbal 3x, Valenta 2x, Prach, Vančura a Šulc. Cenu pro nejlepšího hráče domácího týmu zaslouženě získal Zdeněk Dvořák na postu gólmana. Vítězství urvali borci z TJ Roztoky.

Do zápasů naskočili : Dvořák, Voráček, Linc P. st., Linc M., Lauber, Šulc, Karas L., Vančura, Prach, Mutinský, Hříbal, Jansa, Klíč, Slabý, Trousil, Valenta.  

Výsledky zápasů : 

              So. Bratronice – So. Sýkořice            0 : 3

              TJ Roztoky – Kings Praha                  4 : 3  ( po pokutových kopech )

              So. Sýkořice – Kings Praha               3 : 1

              So. Bratronice - TJ Roztoky               2 : 3  ( p.p.k. )

              TJ Roztoky – So. Sýkořice                 4 : 3  ( p.p.k. ) 

              Kings Praha – So. Bratronice             5 : 3 

 

Celkové pořadí : 

               1. TJ Roztoky                   9 b.

               2. Sokol Sýkořice             6 b.

               3  Kings Praha.                 3 b.

               4. Sokol Bratronice           0 b. 


Turnaj „O pohár obecního úřadu“ 

TJ Sokol Sýkořice pořádá v sobotu 23. 6. 2010 tradiční fotbalový turnaj „O pohár obecního úřadu“.

Na sýkořickém hřišti se kromě domácího týmu představí mužstva Kings Praha,  So. Bratronice a TJ Roztoky.

Start turnaje je naplánován na 900 hod.. Putovní pohár bude předán bezprostředně po skončení posledního zápasu cca v 1700 hod.. Vstupné na celý den činí pouhých 20 Kč.

Občerstvení jako vždy zajištěno. 

Program : 

1.    0900 -  1000                   So. Bratronice – So. Sýkořice

2.    1010 -  1110                   TJ Roztoky – Kings Praha Florbal

3.    1120 -  1220                   So. Sýkořice – Kings Praha 

       1220 – 1330                    Přestávka    

4.    1330 – 1430                    So. Bratronice –TJ Roztoky

5.    1440 – 1540                    TJ Roztoky – So. Sýkořice

6.    1550 -  1650                    Kings Praha – So. Bratronice


26.kolo 17.6.2012 So. Sýkořice – ČL Kolešovice 0:2 (0:1)

Stručně závěrem :

Ačkoliv nám ani postupujícím Kolešovicím už o nic nešlo, snaha zakončit soutěž vítězstvím byla patrná na obou stranách. Úspěšnější byli nakonec hosté, kteří dvě šance proměnili. Za náš soubor víkendových sportovců se do koncovky dostával především Petr Linc ml.. Tentokrát však bez gólového efektu.

Smutek se ovšem nekonal. U většiny se po poslední minutě tohoto ročníku soutěže dostavil hřejivý pocit na duši, vyvolaný výstupem z podzimního 9. místa na konečné místo 3.. 

Jsme na bedně.          

Sestava : Růžička D., Voráček, Linc M., Lauber, Šulc, Vančura ( Pavlis ), Mutinský, Hříbal, Jansa, Klíč, Linc P. ml. ( Zelenka R.)

Nepřipraveni : ostatní

Trenér  :  Klouček

Napsal Honza Mutinský


25.kolo 9.6.2012 So. Srbeč - So. Sýkořice  3:4 (1:3) 

Soutěžní kolotoč pomalu zastavuje. Předposlední jízda se uskutečnila v Srbči.

Zájezd byl ozvláštněn tím, že už ráno vyjela část fotbalistů, která se převléká i za hasiče          ( případně naopak ), na svou soutěž. Imaginární ohýnek uhasila opět nejlépe a nadopována pozitivní energií dorazila do Srbče včas.

Průběh prvního dějství byl celkem uspokojivý. Skóre otevřel po centru z levé strany hlavou Slabý. Domácí sice křižnou střelou brzo vyrovnali, ale Petr Linc dal  tentokrát po centru z pravé strany a opět hlavou na 1 : 2. Srbečský kapitán odpověděl střelou pouze do břevna.

Ve  30. min. po rohovém kopu přizvedl Klíč balon, který skončil na  zadní tyči. Tam se nejlépe orientoval Slabý a doslova zasunul třetí gól. V závěru poločasu ještě nabil Slabý na vápno Hříbalovi, ale jeho volejovku vytáhl domácí gólman na roh.

Přestávková rozvaha o tom, jak co nejlépe dovést zápas do vítězného konce, doznala trhlin už po 10 minutách druhé půle, během kterých domácí hravě srovnali skóre. Zbytek zápasu byl pak v našem podání poněkud neučesaný ( očití svědkové z řad příznivců oddílu hovoří o totálním chaosu ). Téměř každá útočná akce domácích zaváněla gólem. Hrubým odhadem 6-7 z nich úplně smrdělo. Našim zachráncem se stal David Růžička, který sice není jedním ze stoupenců výše zmíněného SDH, ale vše uhasil dokonale.

I přes nastíněný mírný nesoulad v organizaci naší hry, jsme se i my dostali k nebezpečnému zakončení ( Slabý opět hlavou, Petr Linc, Hříbal z přímého kopu ). A 9 minut před koncem jsme dokonce vsítili. Míč  po trase Klíč, Mutinský, Slabý, Petr Linc, uklidil posledně jmenovaný do prázdné branky.  Nestranný ( natož pak domácí ) divák viděl patrně nezasloužené vítězství, ale, jak říká náš hospodář, na to se historie ptát nebude. Tři získané body spolu s  ostatními výsledky nám zaručily definitivní 3. místo v tomto ročníku soutěže.

Závěrečná pozápasová beseda s vybranými domácími fanoušky pak patří k návštěvě Srbče téměř neodmyslitelně.  

Sestava : Růžička D., Vančura (Šnobl), Linc M., Voráček, Šulc, Prach (Jansa), Mutinský, Hříbal, Klíč, Linc P. ml. ( Karas L.), Slabý

Připraveni : Linc P. st., Zelenka R.

Góly       : Slabý 2x, Linc P. ml. 2x

Trenér  :  Klouček

Napsal Honza Mutinský


24.kolo 3.6.2012 So. Kroučová – So Sýkořice 0:1 (0:0)

Ztrátu bodů z Čistou jsme hodlali alespoň trošku napravit na půdě Kroučové. Zápas hraný na vlhkém trávníku přinesl několik slušných akcí před oběmi brankami. V prvním poločase měl šanci Linc P. ml. i další, do poločasu však skóre zůstalo nezměněno.

V druhé půli vytáhl důležitý zákrok Růžička, když po závaru v malém vápně našel včas míč a dokázal ho udržet. Naši branku vstřelil tradiční střelec Slabý po spolupráci s Hříbalem. Balon prakticky na klíně donesl do branky. Cenné tři body nás opět posunuly na třetí místo tabulky.

Sestava: Růžička D. – Šulc, Linc M., Lauber, Voráček – Jansa, Hříbal, Klíč, Vančura – Linc P. ml, Slabý

Střídali: Šnobl, Pavlis, Karas L.

Koučoval : Klouček

Napsal Míra Šnobl


23.kolo 27.5.2012 So. Sýkořice – TJ Čistá 1:3 (1:1)

V úvodních minutách jsme se bez větší námahy dostali do dvou slibných šancí, ze kterých se ovšem nic neurodilo. No a to bylo v podstatě všechno, po zbytek zápasu nám tentokrát míč dost překážel. Logicky a zaslouženě tedy vyhrála Čistá, kterou to v neděli bavilo víc.

Na úvodní gól hostů ještě odpověděl Petr Linc a v půli se mohlo zdát , že se o body ještě můžeme poprat. Jenže hned po obrátce přišel druhý gól v naší síti. Ani penalta lapená Růžičkou o dalších 10 min. později nás nenakopla a naše sporadické akce končily zpravidla nepřesnou přihrávkou už na půlicí čáře. Třetí gól Čisté jistil jejich  3 body už 15 min. před koncem zápasu.  V samotném závěru utkání jsme po rohových kopech vyprodukovali před čisteckým gólmanem několik závarů.  To ovšem dojem z prošustrovaného odpoledne napravit nemohlo.

Konec sebekritiky. V neděli se hraje znovu a zatím pořád platí, že na jaře prohráváme pouze každý pátý zápas.

Navíc fanouškům, zejména z řad těch nejmladších, se budou „Sokolové“ ( určitě všichni jako vždy ) revanšovat v rámci dětského dne, který TJ pořádá v sobotu 2. 6. od 14 hodin na fotbalovém hřišti. 

Sestava : Růžička D., Voráček, Linc P. st., Linc M., Šnobl, Prach, Mutinský, Klíč, Jansa, Valenta, Linc P. ml.

Střídali : Pavlis, Vančura, Zelenka L.

Gól       : Linc P. ml.

Trenér  :  Klouček

Napsal Honza Mutinský


22.kolo 20.5.2012 SK Lány B – So. Sýkořice 1:2 (0:0)

V prvním poločase byli aktivnější domácí borci. Tlačili se více před bránu, ale jejich snahy o vstřelení gólu byly marné. Velkou šanci na konci poločasu zmařila vychýlená muška domácího útočníka. Z naší strany bylo k vidění několik centrů z obou stran, několik slušných rohů, vše však nedůrazně zakončeno.

Ve drůhé půli byli aktivnější sýkořičtí a po ověřené spolupráci Slabý-Mutinský padla první branka. Mutinský se po centru Slabého z vápna nemýlil. I druhou branku zařídil kanonýr Mutinský, kdy tvrdou střelou z vápna mířil opět přesně. Na konci utkání fauloval Martin Linc, domácí kopali penaltu, ale na vyrovnání už nezbyl čas.  

Sestava: Růžička – Šulc, Linc M., Lauber, Voráček – Jansa, Mutinský, Klíč, Šnobl – Linc P. ml., Slabý

střídali: Vančura, Karas L., Pavlis

trenér: Klouček

Napsal Míra Šnobl


21.kolo 13.5.2012 So. Sýkořice – Baník Rynholec 2:0 (2:0)

Neavizovaná změna v delegaci rozhodčích na nedělní duel s Baníky ( o víkendu zřejmě jeden rozhodčí na Rakovnicku nečekaně přebýval ) nás z míry nevyvedla. Předzápasová rozcvička vedená dočasným kondičním trenérem Vančurou dál směřovala k zisku tří bodů.

K tomuto cíli měla napomoct i sestava proarmovaná rodinou Linců  a s Valentou v pozici osobního hlídače hostujícího kanonýra.

První dvě šance si připsal Rynholec. V první, po rohovém kopu Petra Lince ml.,netrefil stoper těsně vlastní branku a ve druhé, už na správné straně, mířil mimo i jejich útočník. Během prvních 30 min. byl trávník sešlapáván převážně mezi oběma vápny. O osudu utkání se rozhodlo mezi 42. a 45. minutou. Po rychlých útocích se trefili útočníci Klíč a Petr Linc ml.. Poločas tedy přinesl uklidňující náskok 2 : 0.

V druhém dějství jsme se zaměřili především na obranu a snad kromě jediné střely, která se zvenku otřela o tyč Růžičkovy branky, se to i dařilo. Hosté sice měli míč na kopačkách častěji, ale svůj druhý gól mohl naopak přidat po centru Pracha Petr Linc ml.. Po variaci na secvičovaný signál hlavou v dobré pozici minul Šulc a také pokus Pavlise po úniku po pravé straně nebyl bez šance na úspěch. Když pak na poslední minuty vyztužil obranu charakterově i objemově Karas, bylo o přídělu bodů rozhodnuto.    

Sestava : Růžička D., Šnobl, Linc M. ( Karas L. ), Linc P. st., Šulc, Prach, Mutinský, Jansa, Valenta, Klíč ( Pavlis ), Lic P. ml. ( Zelenka R. )

Připraven : Voráček

Góly :  Klíč, Linc P. ml.

Trenér :  Klouček


20.kolo 6.5.2012 FC05 Zavidov B – So. Sýkořice 2:2 (2:1)

Nedělní dopoledne v Zavidově stalo se pro nezaujaté fotbalovým zážitkem, pro zaujaté tvrdou zkoušku sebeovládání.

Do prvního poločasu se zavidovskou rezervou jsme vstoupili opatrně. Vlhký terén nahrával tvrdším soubojům a zvláště pak tak oblíbeným skluzům, které, především na této úrovni, hraničí u některých hráčů s kriminálem. Více pokusů k ohrožení branky měli domácí. První branka do naší sítě padla z penalty. Martin Linc zavadil o hráče a sudí Strouhal neváhal. 1:0

O několik minut později se nám podařilo vyrovnat. Houževnatost Mutinského a skórujícího Petra Lince byla odměněna dorážkou z malého vápna. 1:1. Do poločasu se prosadili ještě jednou domácí. V naší obraně se rychle vyznal, na svoji výšku nohama dobře pracující útočník, a z prostoru vápna trefil odkrytý roh branky.

Poločas 2:1

Do druhé půle nahradil na pravé straně obrany Šnobla Vančura. Hned v úvodu se představil „žlutým“ zákrokem. Snahou o vyrovnání naše hra nabírala obrátky a šance na vyrovnání přibývaly. Sedmnáct minut po svém vstupu na hřiště se Vančura po další kartě chystá k výstupu ze hřiště, trenér Klouček rozpaluje uklidňující cigaretu a činovník FKS Roman Falta paroduje papírového čertíka. Domácí si ovšem snahu o zvýšení skóre kazí věčnými výkřiky „au“ a válením se po trávě. Sýkořičtí i o deseti pokračují v mírné převaze. Po další ze sporných situací se s hřištěm loučí také kapitán Hříbal, pro jehož řečnění neměl mariášník Strouhal pochopení. Pavlis vystřídal Klíče a po deseti minutách na place zužitkoval centr Petra Lince a kvalitní hlavičkou vyrovnal. 2:2. Červenou kartu dostal také domácí bek, když nenechal postupovat samotného Lince na branku. Více už se naštěstí neudálo, sudí zápas ukončil a odešel se věnovat bohatému zápisu o utkání. 

Sestava: Růžička D. - Šulc, Linc M., Lauber, Šnobl – Jansa, Hříbal, Mutinský, Klíč – Linc P. ml. , Slabý

střídali: Vančura, Pavlis

trenér: Klouček 

Napsal Míra Šnobl


19.kolo 29.4.2012 Sýkořice - SK Lišany 2:0 (0:0)
Čerstvě posekaný, ligově nalajnovaný pažit a slunečné počasí přivítalo na sýkořickém fotbalovém hřišti fotbalového soupeře z Lišan.
První půle byla plná nepřesností a oba soupeři se spíše zaměřili na defenzivu. S počtem přibývajících minut se oba týmy začaly osmělovat a předvedly i několik slibných akci, které potěšily oko diváka. Avšak ani jedna akce neskončila gólem, a tak první půle nula:nula.
Do druhé půle domácí borci nastoupili s odhodlání strhnout vítězství na svoji stranu a na hřišti do bylo vidět. Do konce i několik zarytých odpůrců domácího mančaftu uznalo, že předvedená hra domácích borců začínala mít fotbalové parametry.
Po dlouhém výkopu domácího brankáře skóroval Slabý a do konce zápasu ještě pojistil výhru domácích Mutinský. Oprávněně tak zůstali tři body v držení domácích.
Sestava: 11 dobře hrajících hráčů
Střídali: 3 perfektně připravení náhradníci

Napsal Lukáš Karas


18. kolo 21.4.2012 SK Olympie Rakovník – So.Sýkořice 5:0 (3:0) 

Krátce z olympijského stadionu v Rakovníku.

1 : 0, 2 : 0 ( 7. min. ), do půlky 3 : 0.

Po obrátce přichází zlepšení, které se odráží i v konečném skóre.

4 : 0, 5 : 0. Give me five !

Přestože jsme sami nevsítili, zaznamenali jsme několik asistencí.

Jóó prožitek nemusí být nutně pozitivní, hlavně když je intenzivní. 

Sestava : Růžička D., Šnobl, Linc M., Lauber, Šulc, Vančura, Mutinský, Hříbal, Jansa, Klíč, Slabý

Střídali : Karas L., Zelenka L., Zelenka R.

Trenér :  Klouček

Napsal Honza Mutinský


17.kolo 15.4.2012 So. Sýkořice – Sparta Řevničov 2:1 (1:0)

Drobná nepřízeň počasí a slušná přízeň fanoušků byla kulisou nedělního utkání se Spartou Řevničov.

V prvním poločase jsme na kluzkém terénu měli více ze hry. Zatímco Sýkořičtí se dostávali do pěkných akcí, hosté končili na domácím velkém vápně. První branku utkání zaznamenal Mutinský, střelou doprostřed branky, po křížné nahrávce Slabého. V další akci neuspěl Slabý, zblízka nastřelil brankáře. Po závaru před naší brankou, kdy na nervy všech hráčů i příznivců společně zahráli Mutinský s Růžičkou, jsme se dostali do slibného brejku, který vyřešil Prach střelou do gólmana.

Druhá půle měla opačný průběh. Hru tvořili hosté a sýkořičtí se s menšími a několikrát i velkými problémy šťastně bránili. Do brejků se dostával Slabý, ovšem neúspěšně. Naši druhou branku přidal Klíč, poté co dorazil Štachovu střelu s velkého vápna. Ovšem než diváci stačili zastrčit své promrzlé ruce do vyhřátých kapes bylo sníženo. Příliš kulatý byl balon pro Martina Lince, promáchl a Růžičku zblízka překonal hostující hráč. Zbytek utkání byl neurovnaný a vcelku nepříliš fotbalový. Ubránili jsme výsledek 2:1 a udrželi tak letošní neporanitelnost.

Sestava: Růžička D. – Šulc, Linc M., Hříbal, Šnobl – Jansa, Mutinský, Prach – Klíč, Štrach, Slabý

Střídali: Vančura, Pavlis, Karas

Trenér: Klouček

Napsal Míra Šnobl


16.kolo 8.4.2012 So. Panoší Újezd – So. Sýkořice 0:2 (0:1) 

Trio frekventantů lidové školy afrických umění, seskupené na západní tribuně, nás svými vuvuzelami přivítalo na poněkud těsnějším bitevním poli v Panoším Újezdě.

Při absenci nemocného Davida Růžičky vsadil lodivod Klouček při obsazování důležitého brankářského postu na protřelého hokejbalového gólmana Petra Lince ml.. Menší prostor zákonitě přinášel hlavně v 1. půli i větší množství kontaktních soubojů. Gólové šance přibývaly na naší straně. Proměněna ale zůstala v prvním poločase pouze jediná. Nedorozumění domácího stopera a gólmana využil Slabý (0:1). Svoje zaváhání brankář domácích napravil při přímém kopu Hříbala, který vytěsnil na roh a ve druhé půli, kdy vytlačil z vinglu střelecký pokus Štracha. O druhý gólový zápis se postaral opět Slabý. V 70. minutě zakončil rychlý protiútok po centru Štracha hlavou do protipohybu brankáře (0 : 2 ). Štrach mohl přidat ještě pojistku, ale buď mířil do tyče nebo těsně mimo zařízení. Domácí se k zakončení dostávali sporadicky. Z nebezpečného prostoru hlavičkovali 2x mimo a pokusy z větší vzdálenosti Linc kryl.

Závěrem je tedy třeba vypíchnout pozitiva. A to jsou : tři body, první vychytaná nula na kontě Petra Lince, setrvání hráče Karase na hřišti až do závěrečného hvizdu ( ačkoli byl po obdržené žluté kartě po každém dalším nepovoleném zákroku vybízen arbitrem pod pohrůžkou vyloučení k tomu, aby upustil od svého udiveného výrazu v tváři ) a konečně i ten fakt, že opět početná skupina sýkořických fanoušků byla na rozdíl od loňského zápasu ku spokojenosti obsloužena v přilehlé osvěžovně.     

Sestava : Linc P. ml.., Karas L., Linc M., Šulc, Vančura , Klíč, Mutinský, Hříbal (Zelenka R.), Jansa, Pavlis (Štrach), Slabý

Připraveni : Zelenka L.

Trenér :  Klouček

Góly  :  Slabý 2x

ŽK     :  Karas L.

Napsal Honza Mutinský


15.kolo 1.4.2012 So. Sýkořice – So. Ruda 2:1 (1:0)

První, kdo letos přijel okusit sýkořický pažit, byl celek Rudy. Pod vedením zastupující trenérské dvojice Dvořák – Linc Petr st. a povzbuzeni cenným vítězstvím z Pustovět, chtěli jsme i tohoto soupeře obrat o všechny body.

První poločas nebyl pro oko diváka vůbec zajímavý. Hosté se především bránili a nakopávali dlouhé balony za půlku, sýkořičtí se snažili marně kombinovat i střílet. Tempo rozhodně nebylo vražedné. Za zmínku stojí Mutinského dělovka z (v)oleje a Valentův gól z malého vápna olizující břevno. Poločas 1:0

Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním přidat na aktivitě, důrazu, střelbě. Soupeř zřejmě s odhodláním srovnat a to se mu také zhruba v 55. minutě povedlo. Zkušený útočník hostů se z vápna placírkou nemýlil. Poté se naše hra zrychlila, čas nás tlačil a my se snažili o vedoucí branku. Několik slibných střeleckých pokusů vyfackoval hostující brankář. Po zatažení za dres Mutinského se kopala penalta. Hříbal byl přesný.

Sestava: Růžička D. - Šulc, Linc M., Voráček, Šnobl – Jansa, Mutinský, Hříbal, Klíč – Valenta, Slabý

střídali: Vančura, Linc P. ml. , Pavlis

Napsal Míra Šnobl


14.kolo 25.3.2012 So. Pustověty – So. Sýkořice 1:2 (1:1) 

Ostrý jarní start nás nasměroval do údolí Rakovnického potoka, do příjemného pustovětského areálu, čerstvě vyšperkovaného funglovou světelnou tabulí.

Počasí na jedničku, vůně klobásek z blízkého občerstvení výrazná, početný dav spravedlivých fanoušků natěšený a 16 sýkořických posunovačů balonu připravených bodovat.

První nebezpečný posun ovšem předvedli již v 1. minutě domácí, naštěstí s nepřesnou koncovkou. Po krátké aklimatizaci jsme se k častější koncovce začali propracovávat my. Jako první protáhl domácího gólmana z přímého kopu Mutinský. Následovaly další pokusy, ale přesně zasáhl až Slabý. Klíč získal na půlící čáře míč, posunul na Mutinského a léty prověřenou spolupráci zakončil právě Jára ze Sokola ( 0 : 1 ). K druhému zásahu měl blízko Klíč, ale jeho střelu vytěsnil brankář na roh. K zakončení se v dalším průběhu dostali i Hříbal, Jansa, Lauber, znovu Slabý a Šulc. Síť se ovšem rozvlnila na druhé straně a domácí dorážkou střely z přímého kopu srovnali ( 1 : 1 ). Tak skončil i první poločas.

V druhé půli ubylo přesnosti a utkání se ubíralo k dělbě bodů. Jenže v 83. min ( přesně  podle nové tabule ) z rychlého protiútoku prostřelil gólmana Prach a přiblížil nás třem bodům (1: 2). Ty mohl potvrdit Růny Karas. Na pravé straně unikal Prach. Karas situaci správně vyhodnotil a z postu levého záložníka naběhl se svým instinktem zabijáka na osu hřiště na hranici velkého vápna, odkud přesnou zpětnou přihrávku uklidil z voleje jen těsně vedle tyče. Domácí zabrali v nastavených minutách a v závaru nastřelili tyč a následně zachránil na brankové čáře ještě Linc. Závěrečný hvizd rozhodčího tak potvrdil odvoz bodů na Sýkořici a dal pokyn k poděkování věrným jedno i dvoustopým příznivcům z našeho kotle.  

Sestava : Růžička D., Voráček, Linc M., Lauber, Šulc, Šnobl ( Vančura ), Mutinský ( Prach ), Hříbal, Jansa, Klíč ( Karas L. ), Slabý

Připraveni : Pavlis, Zelenka L.

Trenér :  Klouček

Góly  :  Slabý, Prach

ŽK     :  Vančura 

Dodatkem výzva hráčům, kteří se zapojili za poslední rok do bojů o body  :

Je zřejmé, že přicházející počasí velí k odložení kalhot s dlouhou nohavicí a k aplikaci šortek, potažmo trenek. Chtěl bych proto upozornit, že použití klubového vybavení pro ryze soukromé účely se neslučuje se stanovami klubu. Předpokládám proto, že chybějící 3ks trenek černé barvy s oranžovým potiskem a 1ks trenek modrých budou v nejbližší době, nejdéle však do 14 dnů, navráceny.

Současná situace nás bohužel nutí volit nestandartní barevné kombinace ustrojení, které mohou u esteticky vnímavějších osob způsobit i lehké podráždění. Za případnou újmu se tímto jménem klubu omlouvám.

Děkuji.     

Napsal Honza Mutinský


Sparta Dřetovice – So. Sýkořice 1:0 (0:0)

K druhému přípravnému utkání jsme vyrazili do kladenského okresu, konkrétně do Dřetovic. Před plnými lavičkami jsme do zápasu vstoupili vlažně a soupeř několikrát ukázal své kvality. Na naší straně slibně střílel Jansa, ovšem neúspěšně. Cellková hra obou mužstev v první části byla dost pomalá, vleklá a nudná. Možná proto všichni diváci z řad dětí přešli k blízkému pískovišti. Domácí se ujali vedení po nepovedené střele. Ta prošla napříč vápnem, kde ji zužitkoval domácí útočník.

V druhé půli jsme přidali, vypracovali si několik slibných střel z vápna. Velkou šanci neproměnil Klíč, když z malého vápna trošku přestřelil. Kombinace ještě trochu vázla, ale některé akce už fotbalově vypadaly.

Hokejově se prostřídalo : Růžička D. - Šulc, Linc M., Voráček, Šnobl – Vančura, Mutinský, Hříbal, Jansa – Slabý, Klíč – Karas L., Prach, Pavlis, Zelenka R.  

Trenér: Klouček

Napsal Míra Šnobl


4.3.2012 SK Lhota „B“ – So. Sýkořice 2:2 (1:1)

První přípravný zápas přátelského charakteru v roce 2012 jsme sehráli na neutrální půdě na umělém povrchu kladenského SK. Soupeřem byl tým SK Lhota „B“, hrající III. třídu sousedního okresu.

Ačkoliv zápasová statistika držení míče by jistě vypovídala ve prospěch lhoteckých, šance se střídaly pravidelně na obou stranách. Z jejich dlouhého výčtu se gólového naplnění dočkaly v prvním poločase dvě. V 5. minutě poslal do vedení Sýkořici Klíč. Lhota pak srovnala v poslední minutě první půle.

V druhém dějství se situace změnila pouze v tom, že do vedení šla v 60. min Lhota a Sýkořice dorovnávala na konečných 2 : 2 Valentou 10 minut před koncem zápasu.

Při hokejovém stylu střídání se do hry zapojili : Růžička D., Karas L., Valenta, Linc P. st., Linc M., Šulc, Vančura, Šnobl, Mutinský, Klíč, Pavlis, Linc P. ml., Zelenka, L., Zelenka R., Slabý. 

Trenér : Klouček

Napsal Honza Mutinský


POHLED ZEVNITŘ

S delším časovým odstupem jsem se rozhodl zhodnotit letošní zimní soustředění našeho fotbalového týmu. S radostí musím konstatovat, že se nám opět podařilo zaplnit či vlastně přeplnit kapacitu chaty Florian na Šumavě. Počet 26 účastníků, z toho 17 běžců, je opravdu v porovnání s jinými mužstvy z našeho blízkého okolí obdivuhodný. Přesto mně někteří borci v seznamu ubytovaných chyběli. Kompenzovali to však další v čele s dobře pracujícím Lukášem Zelenkou, nebo chytře pracujícím Mírou Trousilem. Když už jsem se zmínil o tréninkové morálce výše uvedených, nemohu zapomenout ani na ostatní členy týmu. Z mého pohledu předvedl celý tým kvalitní výkony a to nejen při výbězích. Pokud někdo chce znát konkrétnější údaje, nechť se obrátí na jediného povolaného „vrchního“ trenéra. Nelze také opomenout bezvadný přístup skupiny našich příznivců, fanoušků a přátel, kteří s námi toto soustředění absolvovali. Jejich kolegialita a pomoc např. při zprovoznění zapadlých vozů či „průzkum bojem“ blízkých i vzdálenějších stanic poslední pomoci byla chvályhodná. Přizpůsobivý personál, dobré stravování, skvělé zimní podmínky, kvalitní tréninky a především bezva parta, to vše byly střípky, ze kterých se nám podařilo složit mozaiku v podobě letošního soustředění. Věřím, že nebylo poslední. 

Napsal Zdeněk Dvořák


13.kolo 19.11.2011 ČL Kolešovice – So. Sýkořice 2:1 (1:0)

Poslední souboj podzimní části sezony jsme svedli s Kolešovicemi. Na měkkém povrchu nás přivítal nepříjemný mančaft plný fotbalových frajírků. Úvod utkání patřil sýkořickým akcím a obránci aktuálně prvního celku měli napilno. Z přímého kopu trefil Hříbal tyč. Vzrůstající formu nepotvrdil Pavlis, když ve vyložené šanci nezkrotil balon. V další naší gólovce shořel na jemňoučký popílek Valenta poté, co trefil brankáře přímo do připravené náruče. Domácí předvedli hodně rychlých akcí, které naštěstí končily u velkého vápna. Zřejmě už v nastaveném čase první půle vymýšlel geniální nahrávku Slabý tak dlouho, až připravil šanci soupeři. Z té jsme pochopitelně inkasovali. Druhá půle začala šancemi domácích, Vančura nahradil Petra Lince staršího, domácí diváci zařvali několik dementních připomínek a my dostali druhý gól. Tečovaný centr zleva trefil domácího útočníka. I Růžička byl krátký. Naše touha po vyrovnání sečtená s opačnou touhou soupeře i tolerantní sudí, to pomohlo k zostření zákroků. Dostali jsme se do tlaku, domácí začali myslet spíše na divadlo. Především domácí kapitán je nedoceněný talent. Branku jsme bohužel vstřelili až na konci zápasu, když Valenta vyzrál na obránce a předložil Hříbalovi prakticky do prázdné. Konečný stav 2:1.

Pět výher, dvě remízy a šest proher nás v polovině soutěže řadí na „ostudnou“ devátou příčku.

Sestava: Růžička D. – Šulc, Linc P. st., Voráček, Šnobl – Valenta, Hříbal, Mutinský, Prach – Pavlis, Slabý

Střídali: Vančura za Lince, Karas L. za Pavlise

Trenér: Klouček

Napsal Míra Šnobl


12.kolo 13.11.2011 So. Sýkořice – So. Srbeč 6:0 (2:0) 

Martinové nepřijeli na Sýkořici na bílém koni, ale svezli se na střelecké vlně.

Nemilosrdný los nám v posledním letošním domácím zápase přidělil průběžně 2. tým tabulky Sokol Srbeč.

Předzápasová rozcvička vedená Martinem Vančurou nás vpravila do utkání tak hladce, že jsme se ujali vedení už v první minutě. Několik přihrávek vedených po pravé straně ukončil křižnou střelou z vápna Pavlis – 1 : 0. Hosté odpověděli svou největší a v podstatě jedinou šancí v 1. poločase. Růžička si ovšem hostujícího útočníka připravil „jako Petrželu“ a samostatný nájezd zlikvidoval. Z protiútoku se potvrdilo pravidlo nedáš – nedáš a Mutinský trefil hlavou přímo do brankáře. V 7. minutě po vzorném napadání všech tří útočníků se rozběhl do své první šance  Martin Hříbal a nezaváhal – 2 : 0. Do konce první půlky následoval průběžný festival zahozených šancí, samozřejmě i s přispěním srbečského gólmana. Jako největšího paliče můžeme pro zjednodušení a možná i trochu nespravedlivě jmenovat Milana Jansu ( když je u nás služebně nejmladší, co se dá dělat ).

Druhou půli odstartovala kolmice Mutinského za obranu na Hříbala, který proměnil i svůj druhý nájezd – 3 : 0. Čtvrtý gól přidal hned po svém příchodu na hřiště Martin Vančura. Hlavou usměrnil balón z rohového kopu mimo dosah hostujícího muže č. 1 – 4 : 0. Dočkal se i Jansa, když uklidil do prázdné branky přihrávku Pracha – 5 : 0. Skóre uzavřel čtvrtým „martinským“ gólem Hříbal – 6 : 0.  Zde je třeba vyzdvihnout úlohu Karase, který svou mohutnou hrudí zcela zastínil brankáři výhled. Hosté se v závěrečných 15 minutách, kdy opadla naše ostražitost, snažili snížit, ale Růžičku nepřekonali.

Závěrečné slovo si vzal Roman Zelenka. Vyprovokován zákrokem na svou osobu, ukázal svou dosud skrývanou tvář kickboxera. Sestavu úderů, zjevně inspirovanou balkánskou školou, ukončil ringový rozhodčí ještě před časovým limitem. A to byl konec. Nejen pro něho, ale i celého vydařeného zápasu. 

Sestava : Růžička D., Šnobl, Linc P. st., Voráček, Šulc, Prach, Mutinský ( Vančura ), Jansa, Valenta ( Karas L. ), Hříbal, Pavlis ( Zelenka R. )

Připraven : Slabý

Trenér :  Klouček

Góly  :  Hříbal 3x, Pavlis, Vančura, Jansa

ŽK     : Hříbal

ČK     : Zelenka

Napsal Honza Mutinský


11.kolo 6.11.2011 So. Sýkořice – So. Kroučová 4:1 (2:0)

Lékem na sérii dílčích neúspěchů, v podobě prohraných utkání s Lány a v Čisté, měl být zápas s Kroučovou.

Kvalitní divácká návštěva se tak mohla těšit především na složku sportovní. V úvodu utkání jsme prvními závary ve vápně soupeři naznačili, jaké že to s ním máme plány. První branku vypracoval Slabý. Neopakovatelnými kličkami se uvolnil a předložil na malé vápno Mutinskému, ten má s takovými situacemi dostatek zkušeností. 1:0.

Obrovskou příležitost měli i hosté, když po nedorozumění v naší obraně dostali možnost přečíslení. Nejprve trefili tyčku, dorážku všemi svými centimetry zneškodnil Růžička. Na druhé straně hřiště pokračovala výuka profesora Slabého. Druhou branku zařídil chytrým lobem z velkého vápna a to především proto, že výrazně šetřil krokem. Poločas 2:0

V druhé části se první trefili hosté. Po nešťastném zákroku gólmana proměnili penaltu. Nejen přítomní diváci, ale i přiznivci na sociální síti už vědí, že další dvě branky, po návratu na Sýkořici premiérové, přidal Pavlis.

Pro ty ostatní doplním, že první zaznamenal střelou z vápna po příhře Hříbala. Druhou po brejku téměř z poloviny hřiště. Konečný výsledek 4:1 nás opět posunul do míst tabulky, odkud už je alespoň vidět do lepší společnosti. 

Sestava: Růžička D. - Vančura, Šulc, Voráček, Šnobl – Jansa, Mutinský, Prach – Slabý, Hříbal, Pavlis

střídali: Karas L., Zelenka R.

Trenér: Klouček

Napsal Míra Šnobl


10.kolo 29.10.2011 TJ Čistá – So. Sýkořice 4:0 (2:0) 

V dvousložkové sportovně – společenské náplni našeho sdružení momentálně dominuje složka společenská.

Co se týká sportovní stránky,  v Čisté se opět potvrdila známá pravda, že 0 gólů podepřených i na III. třídu nefotbalovým výkonem mnohdy znamená i 0 bodů.  

Sestava : Růžička D., Karas L., Linc P. st. ( Zelenka R. ), Hříbal, Šulc, Šnobl, Mutinský, Jansa Vančura, Slabý, Kuthan ( Linc P. ml. )

Trenér :  Klouček

Napsal Honza Mutinský


9.kolo 23.10.2011 So. Sýkořice – SK Lány B 1:3 (1:0)

Nudný televizní program, příjemná obsluha baru Stavendas nebo dobré výkony domácích borců z posledních kol, to vše mohlo být důvodem kvalitní divácké návštěvy na sýkořickém fotbalovém svatostánku.

Další kolo soutěže nabídlo příznivcům modro-bílé síly souboj s lánským béčkem. První poločas nenabídl příliš záživný fotbal. U obou týmů vázly přihrávky, střely většinou slabé, nepřesné. Srdce odborníků i obyčejných lidí zaplesalo v poslední minutě. Přímý kop z velkého vápna parádně trefil Mutinský a zařídil poločasové vedení 1:0

Ve druhé půli jsme měli místy více ze hry, ovšem hostující gólman všechny naše ataky vyřešil. Branku, respektive branky tak přidali hosté. Dvakrát hlavou z malého vápna potrestali naši nedůslednost. Na konci utkání jsme se ještě zmohli na mírný nápor, střílel Hříbal, Prach, centroval Pavlis. Vyrovnat se bohužel nepodařilo. Hosté si na konci utkání ještě vylepšili skóre, když se trefili potřetí.

Sestava: Růžička D. - Šulc, Linc P.st., Voráček, Šnobl – Jansa, Mutinský, Prach – Vančura, Hříbal, Valenta

Střídali: Linc P. ml., Pavlis

Koučoval: Klouček

Napsal Míra Šnobl


8. kolo 15.10.2011 Baník Rynholec – So. Sýkořice 1:3 (0:1) 

Přestože šachy okolo termínu utkání byly na solidní úrovni, ze všech aktérů klání byli nakonec zmateni pouze dva ze tří nominovaných rozhodčích. Po výzvě svého kolegy a rychlém přesunu se ovšem do utkání zhruba po 20 minutách hry také zapojili. V té době se hrálo stále bez gólů a nepočítáme-li dva pokusy domácích z velkého úhlu i  bez výraznějších šancí. První gól se urodil po půlhodině hry. Z pravé strany rozehrál Prach přímý kop a na bližší tyči našel Hříbala, který byl rychlejší než domácí gólman -  0 : 1. Domácí sice měli míč na kopačkách o něco častěji, ale do půle jsme svůj náskok uhájili.

Po přestávce trvalo hájení ještě 5 minut, než Baníci srovnali – 1 : 1. Inkasovaný gól ale pramálo zacloumal naši vírou v sobotní bodový zisk.  Když navíc po hodině hry vyslal trenér na umělohmotný pažit čerstvá tykadla Slabého a Vančuru, přišel čas pro drtivý úder.  Standartní situaci z pravé strany rozehrál tentokrát Valenta. Míč se přes domácího brankáře dostal k Vančurovi, ten ho okamžitě hlavou vrátil před branku a Slabý z brankové čáry doráží na 1 : 2. O pár minut později postupuje Slabý na osamoceného brankáře, ale trefuje pouze tyč. V 70. minutě z rychlého útoku centruje z levé strany Hříbal a Vančura hlavou z prostoru penaltového puntíku trefuje potřetí -   1 : 3. O zbytku zápasu se dá říct, že jsme ho „kontrolovali“. Domácí přinutili Růžičku pouze k jednomu těžkému zákroku. Na druhé straně ještě pokusem z otočky těsně minul Vančura.

Po delší době tak připisujeme 3 plusové bodíky do tabulky pravdy. 

Sestava : Růžička D., Valenta, Linc P. st., Voráček, Šulc, Prach, Mutinský, Hříbal, Jansa, Kuthan ( Vančura ), Zelenka R. ( Slabý )

Připraven : Karas L.

Trenér :  Klouček

Góly :       Hříbal, Slabý, Vančura

Napsal Honza Mutinský


7.kolo 9.10.2011 So. Sýkořice - FC 05 Zavidov B 3:1 (1:1)

Zlepšeným přístupem k tréninkovým jednotkám, pod odborným vedením pánů Kloučka a Hříbala, jsme se snažili zapomenout na odbyté utkání v Lišanech. V nedělním střetnutí jsme hostili rezervu Zavidova.

Trenérův úbor ve stylu Depeche Mode a hra na tři útočníky měla podpořit kvalitní výsledek.. Utkání bylo celkem svižné, několik zajímavých akcí na obou stranách zastavili čároví rozhodčí, několik překombinovali sami aktéři zápasu.

První branku vstřelili hosté, mezi rukama Růžičky a nohama Šulce se štastně prosadil hostující střelec. O chvíli později bylo veseleji, rohový nákop Hříbala zužitkoval hlavou Šulc. Nic podstatnějšího první půle nenabídla.

Do druhé časti jsme vstoupili aktivně a obrana hostů povolila. Druhou branku přidal dalekonosnou střelou Hříbal. Hned další akci proměnil z vápna Prach.

Střelecké choutky hostů končily převážně v naší obranné síti. Několikrát se vytáhl Růžička. Uspokojivým výkonem jsme Zavidov a doufejme, že nejen ten, zdolali a na nějakou dobu tak všem Pulcům zavřeli otvory.

Sestava: Růžička D. - Šnobl, Šulc, Hříbal, Voráček – Jansa, Mutinský, Prach -  Linc P. ml., Štrach, Pavlis

Střídali: Slabý, Vančura, Karas L.

Trenér: Klouček

Branky: Šulc, Hříbal, Prach   

Napsal Míra Šnobl


6. kolo 2.10.2011 SK Lišany – So. Sýkořice 3:1  (1:1) 

Ani gól vstřelený  Slabým již v 25. vteřině zápasu nás k vítězství nenasměroval. Několik pološancí k navýšení náskoku jsme nevyužili a naopak v poslední minutě prvního poločasu jsme dovolili domácím vyrovnat. V druhé půli odskočili domácí o dva góly. Následné příležitosti Štracha , Pavlise a Hříbala gólem neskončili. Na opačné straně se stejně dařilo i lišanským. Souhrnem tedy 0 bodů pro nás. 

Sestava : Růžička D., Karas L., Linc M., Hříbal, Šulc, Šnobl, Mutinský, Jansa ( Zelenka R. ), Prach, Štrach, Slabý ( Pavlis )

Trenér :  Klouček

Gól :       Slabý

Napsal Honza Muitnský


5. kolo 25.9.2011 So. Sýkořice – Olympie Rakovník 0:0 (0:0)

Nejen společensky náročné, ale také sportovně laděné akce přinesl posvícenský víkend na Sýkořici. Příznivcům fotbalu se v neděli odpoledne dostalo tupláku v podobě utkání „staré“ gardy Sýkořice s reprezentací obce Bratronice. Poté následoval souboj Sokola Sýkořice s Olympií Rakovník.

V dresu staré gardy se blýskl třemi brankami útočník Kalný. Ovšem i ostatní ukázali, že pokud sýkořický fotbal nedoplní mládí, dá se sáhnout do archivu veteránů.

V samotném mistrovském utkání s Olympií byl favorit jasný. Rakovnický mančaft má aktuálně výbornou formu a chtěl to jistě potvrdit i na našem hřišti.

Hosté od začátku přesněji kombinovali, ale střelám na obou stranách chyběla přesnost. Z naší strany se ve velké šanci neprosadil Štrach, když hlavou těsně nedosáhl na centr Hříbala. Hosté nedokázali dát gól z brankové čáry ani malého vápna. Proto 0:0 po poločase.

Ve druhé části hry jsme již byli jasně slabším týmem. Chytrost, nápaditost, lehkost jsme nahradili bojovností. Ohromná nedisciplinovanost hostů hru kouskovala a Olympie se tak nedostala do žádného souvislejšího tlaku. Ani jedno z mužstev nebylo schopné skórovat. Zatímco domácí neměli ani moc šancí dát gól, hosté předvedli totální střeleckou impotenci.

Sestava: Růžička D. – Šulc, Linc M., Voráček, Valenta – Jansa, Hříbal, Mutinský, Šnobl – Prach, Štrach 

Střídali: Vančura, Pavlis  

Trenér: Klouček

 

Starší páni Sýkořice – Bratronice 4:3

Napsal Míra Šnobl


4. kolo 18.9.2011 Sparta Řevničov – So. Sýkořice 2:2 (2:1)
Nedělní hydrometeorologická situace nad střední Evropou a zejména v Řevničově způsobila, že hrací plocha sympatického areálu připomínala místy rýžové pole. To se také jistě podepsalo jak na množství zajímavých situací v samotné hře, tak i na faktu, že jsme se nasákli na neděli nevídaným a nepřirozeným způsobem.
Musíme si přiznat, že v prvním poločase byli domácí lepším týmem. Dvakrát nastřelili tyč a po 20 minutách šli do vedení. Z naší strany se do zajímavých pozic dostali Šnobl a Petr Linc ovšem bez gólového efektu. Ve 35. min. nejdřív Růžička zmařil další tutovku domácích a tím nás vyzval k vyrovnání. Po faulu na Hříbala si míč k přímému volnému kopu z 20 m postavil Petr Linc a Mutinský dal gól ( na tréninku vysmívaným způsobem – technicky přes zeď ) 1 : 1. Za minutu už bylo zase všechno jinak. Sparta zahrávala rohový kop. Ve zkráceném vyběrovém řízení na post strážce jednoho z domácích záložníků nebyl vybrán vhodný kandidát a hlavička z malého vápna posunula skóre na 2 : 1.
Ve druhé půli se i díky vlezlému chladu zlepšil náš pohyb a soupeřova gólmana jsem zaměstnávali stále častěji. Ten po jednom z ofenzivních ataků neudržel nervy a oslovil rozhodčího, který neváhal, tasil žlutou kartu a nařídil nepřímý volný kop z prostoru velkého vápna. Petr Linc přistrčil Hříbalovi , který zhruba z 12m trefil dokonale - 2 : 2. Díky nadějnému vývoji utkání jsme mohli pomýšlet i na tři body. Pokusy Petra Lince a Vančury ale vytěsnil řevničovský brankář vždy těsně mimo branku. Neujaly se ani nadějné centry na hlavy Slabého a Vančury. Na druhé straně všem zatrnulo ve chvili, kdy domácí útočník ve snaze překočit Růžičku ho nechtěně trefil kolenem do hlavy. Chvíli to vypadalo, že budeme muset z našeho středu vybrat schopného náhradníka. Podle odchytaných minut se hrozba vznášela nad Šnoblem a Mutinským. Růžička byl naštěstí po několika minutách schopen dalšího provozu.
Zhruba padesátka přítomných dědů Komárků, schovaných na zápraží řevničovských šaten, tak mohla kromě klasického „chčije a chčije“ snad konstatovat i „zasloužená remíza“. 

Sestava : Růžička D., Valenta, Linc M., Voráček, Šulc, Prach, Hříbal, Mutinský, Šnobl, Pavlis ( Vančura ), Linc P. ml. ( Slabý )
Připraveni : Zelenka R., Karas L.
Trenér : Klouček
Góly : Mutinský, Hříbal
ŽK : Prach, Linc M.

Napsal Honza Mutinský


3.kolo 11.9.2011 So. Sýkořice – So. Panoší Újezd  6:0 (4:0)

Babí léto v plné parádě. Na grilu se, oproti plánům Evropské unie, místo sušených kobylek povalují výživné klobásky. A k tomu sýkořiční střílí branky.

Odhodláni k prvnímu vítězství jsme do utkání vstoupili aktivně. V úvodu  se dařily akce po levé straně. První, důležitou, branku vstřelil z mezivápní ( chápej z prostoru mezi malým a velkým vápnem ) Prach. Druhou přidal akrobatickým kopem Mutinský a do třetice skóroval Hříbal, který vyslal dalekonosnou střelu. Legrace byla i na druhé půlce hřiště, kde po zákroku Petra Lince st. kopali hosté desítku. Penaltový mág Růžička se ovšem vyznamenal, když se mrštil správným směrem. Následně utekl, o jednu až dvě generace staršímu, obránci Pavlis, předložil dokonalou nahrávku Lincovi mladšímu a bylo hotovo. Poločas 4:0

V druhé časti se blýskl Slabý, který po 20 vteřinách na place dorazil vlastní střelu. Šancí k navýšení skóre bylo dost, ovšem úspěšnost zakončení už značně pokulhávala. Jediným, kdo vyzrál na hostující obranu byl znovu Prach, když na malém vápně počkal na pohyb gólmana a zakončil.  

Sestava: Růžička D. - Šulc, Linc P. st., Voráček, Šnobl – Jansa, Mutinský (Vančura), Hříbal, Prach – Linc P. ml. (Zelenka R.), Pavlis (Slabý)

trenér: Klouček

branky: Prach 2x, Mutinský, Hříbal, Slabý, Linc P. ml.

Napsal Míra Šnobl


2.kolo Sokol Ruda - Sokol Sýkořice  3:2 (1:1) 

Rudě v Rudě.

Ještě než cyklistická sekce našeho fanklubu stačila polknout prvního zaslouženého vyprošťováka, už jsme prohrávali.  A v patnácté minutě už jsme hráli pouze o desíti, když náš obojživelný sportovec Štrach nepřepnul na fotbal a hokejově dohrál situaci před soupeřovou brankou až do úplného konce. To mimo jiné znamenalo, že si stejně dlouho užil pobyt na hřišti i Karas, který z pozice beka musel uvolnit místo pro nového útočníka. Na hřiště se tak dostal Kuthan a v poslední minutě prvního poločasu vyrovnal.

Chmurný výraz se do tváří početného uskupení sýkořických fanoušků vrátil okamžitě po přestávce. Penalta – 2 : 1 a vzápětí vlastní gól Vančury – 3 : 1 pro domácí. V 60. min. se počet hráčů na place srovnal. Druhý červený zápis dne, tentokrát v kolonce domácích. V následujících 20 minutách se mohl vývoj utkání ještě docela zamotat. Pavlis okamžitě po příchodu na hřiště trefil tyč, Růžička pochytal dvě loženky soupeře a hlavně Jansa v 75. min. hlavou snížil na rozdíl jediné branky a vzápětí mohl dokonce vyrovnat, ale těsně minul. Závěr utkání pak byl korunován třetí červenou kartou, kterou po dvou žlutých zákrocích obdržel Martin Linc.  

Sestava : Růžička D., Karas L. ( Kuthan. ), Linc M., Voráček, Šulc, Šnobl ( Vančura ), Mutinský (Pavlis ), Hříbal, Jansa, Prach, Štrach

Trenér :  Klouček

Góly :     Kuthan, Jansa

ČK   :     Štrach, Linc M.

ŽK   :     nestačil jsem evidovat

Napsal Honza Mutinský


1.kolo 28.8.2011 So. Sýkořice – So. Pustověty  1:3 ( 0:1 )

Kolotoč fotbalového šílenství udělal, po krátké přestávce,  první otáčku poslední srpnovou neděli. Plné ochozy shlédly souboj se Sokolem Pustověty. První půle byla z naší strany velmi dobrá, útok střídal útok. Soupeř měl velké problémy v obraně. Ovšem výborný výkon hostujícího gólmana + neseřízená mířidla našich střelců = nudných 0:0. Veškerá legrace skončila poté, co sudí Beran ponechal prapodivnou výhodu po faulu na Pracha. Ta se během pár vteřin změnila v naší nevýhodu, kterou využil soupeř. Poločas 0:1

V druhé části utkání jsme se snažili co nejdříve srovnat skóre. Akce už ovšem nebyly tak nápadité a soupeř je stíhal číst, rozebírat a bohužel i využívat k protiútokům. Vyrovnávací branku si připsal Mutinský z prostoru malého vápna. Obrat se nekonal, pustovětští přidali branku na 2:1 a v závěru, kdy už jsme o bodech jen snili, branku třetí.

Sestava: Růžička D. – Šnobl, Linc M., Voráček, Valenta – Vančura, Mutinský, Hříbal, Jansa – Prach, Štrach

Střídali: Linc P. ml., Pavlis, Kuthan

Koučoval: Klouček

Napsal Míra Šnobl


Příprava : 13. a 14. 8. 2011 – turnaj Běleč – 3. místo
So. Sýkořice – So. Bratronice     2 : 5 ( 0 : 5 )     góly - Šnobl, Hříbal
So. Sýkořice – So. Braškov B      7 : 1 ( 4 : 0 )     góly – Slabý 3x, Kuthan 3x, Hříbal
Nastoupili : Růžička D., Brabec P., Karas L., Linc P. st., Zelenka M., Malina, Šulc, Jansa, Hříbal, Mutinský, Šnobl, Prach, Slabý, Kuthan, Dvořák, Zelenka R.

Příprava : 20. 8. 2011
So. Sýkořice – So.Knovíz            6 : 0 ( 5 : 0 )     góly - Kuthan 2x, Mutinský 2x, Šnobl, Hříbal
Nastoupili : Růžička D., Valenta, Linc M., Voráček, Šnobl, Vančura, Hříbal, Mutinský, Jansa, Pavlis, Prach, Šulc, Linc P. st., Zelenka R., Kuthan, Karas L.


Příprava :

6. a 7. 8. 2011 – turnaj Bratronice – 3. místo

 

So. Sýkořice – SK Běleč           1 : 5  ( 1 : 3 )                       gól  - Prach

So. Sýkořice – So. Bratronice   3 : 3  ( 3 : 0 ), pen. 3 : 1      góly - Mutinský, Šnobl, Hříbal

 

Nastoupili : Růžička D., Karas L., Linc P. st., Linc M., Voráček, Šulc, Jansa, Hříbal, Mutinský, Šnobl, Prach, Slabý, Dvořák, Linc P. ml., Zelenka R.

 

Nejbližší program:

Sobota 13. 8. a  neděle 14. 8. turnaj ve Bělči

SO  15. 00 hod.              So. Sýkořice – So. Bratronice

NE  15. 00  ( 17. 00 )     So. Sýkořice -      ?26.kolo 18.6.2011 So. Sýkořice – Ol. Rakovník 5 : 1 (3 : 1) 

Když v sobotu v půl čtvrté odpoledne vychrlily ampliony obecního rozhlasu pozvánku na poslední zápas sezóny, doprovázenou skladbou Ta naše jedenáctka válí, dalo se to vzhledem k našim posledním výsledkům považovat za jemnou provokaci. Druhý výklad je, že měl nejvyšší obecní DJ nějaké tušení.

Řada jarních absentérů se tentokrát rozšířila i o trenéra Kloučka. Ten ovšem nebyl, jak se někteří mylně domnívali, odvolán, ale užíval si zasloužené dovolenky. Jeho roli převzal pro tento zápas fotbalový stratég Falta. Náš soupeř měl ještě teoretickou šanci bodově dostihnout vedoucí Janov, ovšem zároveň věděl, že z prvního místa už ho odsunout nemůže.

Úvod utkání nám vyšel pohádkově. Už v 1. minutě vydláždil Vančura ulici pro Pracha a ten otevřel skóre. Následně trefil Šulc z 20m spojnici tyče a břevna a  pár minut nato zvýšil na     2 : 0 hlavou po centru Hříbala Mutinský. V další šanci se ocitl Šnobl a Linc P. ml. nastřelil břevno. Ani hosté nespoléhali na tuhou defenzívu a využívali každou možnost k protiútoku. Svou první velkou šanci osamocený hostující útočník promarnil. Zhruba v 25. minutě hosté snížili. Slabší chvilku si po střele z přímého kopu vybral gólman Růžička. Dal však na ní rychle zapomenout potom, co vytáhl  na tyč rakovnickou gólovou hlavičku. Nebojím se tvrdit, že se hrál celkem pohledný fotbal s řadou přesných přihrávek, dokonce i účelná kombinace se tu a tam objevila. Jedna z nich skončila rohovým kopem v náš prospěch a Hříbal ho zahrál přímo do branky- 3 : 1.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Ke gólu měl několikrát blízko Brabec, ale orazítkoval pouze břevno. V 65. min. potáhl ve stylu moderních beků míč Šulc, centrem našel Mutinského, ten prodloužil na Pracha, který uzavřel kruh přesným centrem na Šulcovu hlavu –   4 : 1. Od této chvíle přestali hosté zlobit. V samotném závěru vyšperkoval svoje představení Šulc, když z voleje uklidil míč placírkou do rakovnické branky popáté.  

Pověřený trenér Falta se tak může pochlubit neuvěřitelnou 100% úspěšností. Na doposud nepřetrženou šňůru vítězných zápasů pod jeho vedením navlékl už druhý korálek.         

Pochvalu si jistě zaslouží i člen antikonfliktního týmu R. Růžička, který  vahou své osobnosti zamezil jednomu z domácích fanoušků kontaktně konzultovat výklad pravidla o postavení mimo hru s pomezním rozhodčím a to v průběhu hry.

Góly       :   Šulc 2x, Prach, Mutinský, Hříbal

Sestava  :  Růžička D., Vančura., Linc P. st. Linc M.., Šulc, Šnobl, Mutinský ( Zelenka R. ), Hříbal, Tesárek ( Brabec ), Prach, Linc P. ml. ( Karas L. )

Trenér   :  Falta

Napsal Honza Mutinský 


25.kolo 11.6.2011 So. Janov – So. Sýkořice  1:0 ( 0:0 )

Na tvrdé půdě nás v předposledním kole přivítal lídr tabulky Sokol Janov. Vyrovnaný první poločas přinesl střelu nově objeveného útočníka Vančury, bodlo Šnobla a několik skoro akcí.

Domácí v prvním poločase mířili bezpečně vysoko. V poločase trenér zamíchal sestavou jak s děckama na kolotoči a druhá půle mohla začít.

V té stříleli Hříbal, Mutinský, Prach vždy ovšem z bezpečné vzdálenosti. Jediný gól tak padl, když domácí hráč spletl a zapletl dva až tři naše hráče a zamířil přesně k tyči. 1:0

Poslední šance na reparát, tedy body nebo alespoň branky je proti Olympii Rakovník. Poté na chvíli utichne z amplionu znějící skladba o tom, že tráva je zelená a píšťalka kouzelnou sílu má. Ochuzeni zůstaneme i o připomínky věčných kritiků.

Sestava: Růžička D. - Šulc, Linc P. st., Linc M., Karas L. – Šnobl, Mutinský, Hříbal, Prach – Vančura, Slabý

Střídali: Zelenka M., Zelenka R., Brabec P.

Napsal Míra Šnobl 


24. kolo 4.6.2011 So. Pustověty - So. Sýkořice 2:1 (1:1)

Gól       :   Prach

Sestava  :  Růžička D., Karas L., Linc M.., Voráček, Šulc, Šnobl, Mutinský, Hříbal, Vančura, Prach, Slabý,

Střídačka  :  Trousil, Zelenka R., Dvořák. 

ČK  :  Voráček

Trenér   :  Klouček

 

Tak, jako se tenčí zásoba sil nabraných v lednu na Šumavě, dochází i zásoba slov, kterými by se dalo trefně a zároveň košatě popsat naše konání v posledních zápasech.   

Takže pouze úsporně :

Branov – zápas vhodný k zapomenutí

Pustověty – oproti posledním výkonům došlo v naší hře k posunu opět směrem k fotbalu. Vyjádřením naší snahy po zisku nějakého bodu ale byla ( už za stavu 2 : 1 ) pouze 2x orazítkovaná tyč domácí branky z kopaček Hříbala a Voráčka.   

 

23. kolo 28.5.2011 So. Sýkořice - So. Branov B 1:1 (1:1)

Gól       :   Hříbal

Sestava  :  Růžička D., Šnobl., Linc P. st., Voráček, Šulc, Linc P. ml.,Vančura, Mutinský, , Prach, Slabý, Hříbal

Střídačka  :  Brabec, Tesárek, Zelenka R., Karas L. 

Trenér   :  Klouček

Napsal Honza Mutinský 


22.kolo 21.5.2011 So. Kroučová – So Sýkořice 5:0 ( 3:0 )

Další díl seriálu Nevyrovnané výkony viděli diváci v Kroučové. Do utkání, se sousedem z tabulky, jsme nevyběhli vůbec dobře. Inkasovaný gól v první minutě ovlivnil následující průběh. Zatímco pro nás byla cesta k domácí brance strmá a klikatá opačným směrem to byla přímo highway číslo 1.  Domácím se dařilo kombinovat a často se pokoušeli o střelbu. Ovšem Růžička byl jistý. Na naší straně vyzkoušeli střelecké štěstí Šnobl a Mutinský. Oba se stejným (ne)úspěchem. Hráči Kroučové byli přesní ještě dvakrát a poločasový výsledek tak nepříjemně narostl na 3:0.

Ve druhé půli jsme hru vyrovnali, napadali jsme soupeře na jeho straně hřiště a vytěžili několik střel, rohových a trestných kopů. Často pálil Hříbal i Tesárek. Smutné nebo lépe řečeno ostudné bylo, že ani jedna střela kýžený efekt nepřinesla. Na konci utkání jsme inkasovali ještě dvakrát a to ze situací, které v normálním případě hravě řešíme. Černá sobota jednadvacátého skončila pro sýkořický fotbal motivačním debaklem 5:0

 

Sestava: Růžička D. – Šnobl, Šulc, Brabec P., Linc M. – Tesárek, Hříbal, Mutinský, Vančura – Sainer, Prach

Střídali: Zelenka R. za Vančuru

Koučoval ( a snad zase bude ) : Klouček

Napsal Míra Šnobl


21.kolo 14.5.2011 So. Sýkořice - TJ Slabce 7:3 (4:1)

Tak jsme se po měsíci zase trefili do branky. Navíc jsme tak učinili zcela v souladu se scénářem, který během předzápasové přípravy načrtl trenér. Podle tohoto plánu jsme měli po prvních 15ti minutách usilovné práce dosáhnout vedení 2 : 0. To se skutečně povedlo díky trefám Pracha a Štracha. Do 40. minuty přidali další dva góly Prach a Hříbal. Úspěšnost proměňování našich šancí dosahovala v té chvíli pěkných 30%. Hosté také tu a tam zahrozili, ale Růžička byl na místě. Za stavu 4 : 0 jsme začali ve scénáři poněkud improvizovat. Slabečtí tak přestávkovou pauzu orámovali z každé strany jedním zásahem   –  4 : 2.  Chvilkový klid, který vnesl do našich řad křižnou ranou Vančura  ( 5 : 2 ), zanedlouho vystřídal chvilkový neklid. Po technické střele hostů přichází úprava na 5 : 3. Než však mohlo rozladění fanoušků ve skyboxu firmy ATMOS dosáhnout povážlivých rozměrů, byl už rozdíl opět třígólový. Hříbal proměnil pokutový kop, nařízený za  hru rukou. Dalšího pokutového kopu, tentokrát po faulu na Hříbala, se ujal gólman Růžička. Sice neproměnil,ale do branky se stihl vrátit včas. A když 10min. před koncem zabránil dalšímu snížení náskoku, bylo o bodech v podstatě rozhodnuto. Definitivní gólovou tečku přidal v 85. minutě Mutinský – 7 : 3.

Pozitivní zprávou je jistě i návrat Petra Lince ml., který po zranění zaviněném vánoční besídkou otestoval v posledních 25 minutách svůj armovaný kotník a vydržel. 

 

Góly       :   Hříbal 2x, Prach 2x, Štrach, Vančura, Mutinský

Sestava  :  Růžička D., Šnobl., Linc P. st., Brabec, Šulc, Vančura, Mutinský, Tesárek, Prach, Štrach, Hříbal

Střídačka  :  Linc P. ml., Zelenka R., Karas L. 

Trenér   :  Klouček

Napsal Honza Mutinský


20.kolo 7.5.2011 Ruda – So. Sýkořice 0:0 (0:0)

Fotbalovou radost jsme tentokrát dorazili rozdávat na hřiště Rudy. Hned v úvodu viděli diváci slibné šance na obou stranách. Ovšem bez brankového efektu. Hra byla celkově vyrovnaná, často kouskovaná, ne úplně záživná. Domácí několika střelami pomohli zahřát bolavá záda našeho golmana.

Ve druhé půli se viditělně projevila špatná provázanost našich útočných řad s těmi obrannými. Domácí se jednoduchou taktikou nakopnutých míčů dostávali až na vápno. Naštěstí ani hráči Rudy nejsou žádní čarostřelci. Zápas plný nepřesností tak skončil dělbou bodů.

Sestava: Růžička D. - Šnobl, Šulc, Voráček, Linc M. - Tesárek, Mutinský, Hříbal, Vančura – Sainer, Slabý

Střídali: Zelenka R. za Slabého, Trousil za Voráčka

Napsal Míra Šnobl


19.kolo 30.4.2011 So. Sýkořice - SK Lány B 0:5 (0:1)

Protože samotný výsledek hovoří za vše, podrobnějšího komentáře není třeba.

Zejména za výkon obou celků předvedený ve druhé půli si body zcela zaslouženě odvezli borci z krajiny kruhových objezdů.

A nebýt pánů AR1 a AR2, kteří se na zápasu trochu neočekávaně objevili a se kterými jsme si všichni názorně v praxi oprášili výklad některých pravidel, ničím by nás sobotní odpoledne neobohatilo. 

  

Sestava  :  Růžička D., Linc M., Linc P. st., Voráček, Šulc, Vančura, Hříbal, Mutinský, Šnobl,  Prach, Slabý

Střídali  :  Brabec., Zelenka R., Dvořák

Trenér   :  Klouček

Napsal Honza Mutinský


18. kolo 24.4.2011 SK Senomaty B – So. Sýkořice 0:3

V osm ráno do Senomat, chcem brankově hodovat

Nikdo večer netroufl si alkoholu holdovat

Střílet branky, vyhrát jasně, není žádná legrace

Soupeř v počtu pěti prstů, řeší to kontumace

Fanouškům se omlouváme, neviděli hody

Ovšem, jak je dobře známo, podstatný jsou body

Tím bych skončil, s dovolením, myšlenkový výron

Odpusťte mi, tedy pro dnes, tento trapný výkon

Napsal Míra Šnobl


17. kolo 16. 4. 2011 So. Sýkořice - Baník Rynholec 3:2 (3:1)

Již potřetí jsme v probíhající sezóně nastoupili proti Baníku Rynholec.

Vstup do utkání s tabulkovým sousedem se nám vydařil. Sotva stačil náš pomezní rozhodčí laik vyměnit pivní kelímek za praporek, už jsme vedli. Z pravé strany vnikl do vápna Slabý a střelou k tyči skóroval. Hlavičku Štracha a zejména sólový nájezd Hříbala je rovněž nutné popsat jako gólové pokusy. Hříbal své zaváhání napravil za minutku přesnou ranou z přímého kopu a po první čvtrthodince jsme vedli už 2 : 0. Hosté v první půli tahali po většinu času za kratší provaz, přesto se jim ve 40. minutě podařili po rychlém protiútoku snížit. Téměř obratem, takže nebyl čas na to dostatečně zpanikařit, vyzval dlouhou přihrávkou Mutinský ke skórování Pracha. Ten gólem, který ho dost bolel, určil náš poločasový dvougólový náskok.

Opět početnou diváckou masu už druhé dějství tolik nepobavilo. Hosté přidali a z naší strany přibylo nepřesnosti. I tak se do zakončení v nadějných pozicích dostali hlavičkující Slabý, Štrach a Brabec, z vápna vyzkoušeli rynholeckého gólmana Prach  a Vančura. Neujala se ani žádná standartka. O zápletku se Baník postaral 12 min. před koncem. Po naší ztrátě balonu na půlící čáře a rychlém přenesení hry snížil na 3 : 2. Následně se dostal ještě do dvou šancí. Tři body ovšem jistil spolehlivý Růžička.  

Góly      :   Slabý, Hříbal, Prach

Sestava  :  Růžička D., Šulc, Linc P. st., Brabec, Voráček,  Vančura, Hříbal, Mutinský, Slabý,  Prach, Štrach

Střídali  :  Linc M., Zelenka R,

Trenér   :  Klouček

Napsal Honza Mutinský


16.kolo 9.4.2011  TJ Čistá – So. Sýkořice 3:1 (0:0)

K letošnímu druhému venkovnímu utkání jsme vyrazili na hřiště dosavadního lídra tabulky Čisté. První poločas jsme útočili po větru, což měla být výhoda. Ovšem balon, hmotností připomínající nafukovací balonky pro neplavce, dělal hrozné věci. První velkou šanci měli domácí, náš gólman byl pozorný. Největší šance z naší strany promrhali Štrach a Slabý. Jejich možnosti si branky zasloužili. Střelu s dlouhým doletem vyslal zpoza vápna Prach.

Ve druhé půli měli klimatickou výhodu domácí. Té, po našich chybách, postupně využívali a odskočili ve skóre na rozdíl dvou branek. Deset minut před koncem se prosadil také náš tým zásluhou Štracha. Trefil se po centru z pravé strany. Konec utkání byl mírně nervózní. Zatímco domácí kouskovali hru stupidním stylem, tedy zakopnutím balonu po každé přerušené akci, za naše barvy předvedl důraz Vančura. Generační neshody s domácím útočníkem vyřešil pohotově Petr Linc st. V samém konci utkání se domácí trefili potřetí a vzali nám tak poslední naději na nějaký ten bodík.

Branka: Štrach

Sestava: Růžička D. - Šulc, Linc P. st., Voráček (40), Linc M. – Šnobl, Mutinský, Hříbal, Prach – Slabý, Štrach

Střídání: 60. Sainer za Slabého, 70. Vančura za Šnobla, 80. Brabec P. za Mutinského

Trenér: Klouček

Napsal Míra Šnobl


15.kolo 2.4.2011 So. Sýkořice - Sparta Řevničov 2:2 (1:0)
Všech 14 připravených členů sýkořického kádru zasáhlo do sobotního duelu s řevničovskou Spartou.

První dějství příliš vzruchu nepřineslo . Za zaznamenání stojí nucené střídání zraněného Martina Lince a jeho náhrada Vančurou, nedorozumění domácí obrany s brankářem ( bez potrestání ), dále pak střela Tesárka, která se propletla snad mezi všemi údy hostujícího gólmana a skončila na tyči, hlavička Sainera těsně mimo a nakonec i jediný gól první půle. Po dlouhém vhazování ho z prostoru  malého vápna zaznamenal Tesárek ( 1 : 0 ). Ten si odskočil od míchačky pouze na první půli a v dalším průběhu zápasu ho nahradil Zelenka.

Hosté během přestávky nabrali evidentně daleko víc sil než my a to se záhy projevilo srovnáním skóre – dorážka střely z bezprostřední blízkosti (1 : 1). Akční desetiminutovka pokračuje a po volejbalové vsuvce přichází penalta zahrávaná Spartou. Růžička ovšem vytahuje první ze svých nadstandartních zákroků a míč vyráží. Za pět minut je už ovšem po našem velmi ledabylém pokrytí soupeře při rohovém kopu bezmocný ( 1 : 2 ). Soupeř si naštěstí stejným způsobem jako my nastřeluje ve svém pokutovém uzemí ruku a Hříbal z pokutového kopu srovnává ( 2 : 2 ).

Chvilkové uklidnění hry dává šanci hojnému počtu diváků ( cca 85 ) polknout další klobásu. Pro zranění opouští se stejným úmyslem hřiště i Linc P. st.. Do hry se zapojuje Dvořák.

V posledních 15ti minutách Řevničov opět přidává. Přesto se do šance dostává Prach a Brabec dokonce nastřeluje tyč. Na druhé straně ale musí Růžička předvést další tři neuvěřitelné zákroky, aby zachránil alespoň bod.  

Góly      :  Tesárek, Hříbal

ŽK         :   Hříbal, Sainer

Sestava  :  Růžička D., Linc M., Linc P. st., Brabec, Voráček,  Šnobl, Hříbal, Mutinský, Tesárek,  Prach, Sainer

Střídali  :  Vančura, Zelenka R, Dvořák.

Trenér   :  Klouček

Napsal Honza Mutinský


Neděle 27.3.2011 So. Panoší Újezd – So. Sýkořice 0:3 ( 0:2 )

Ten,  kdo nesnesl pomyšlení, že by se nedělní odpoledne mohlo stát chvílí nudy, vyrazil na hřiště Panošího Újezda a tam byl svědkem prvního jarního utkání III. třídy.

Chvíli poté, co příznivci našeho klubu s překvapením zjistili, že místní pípa je suchá jak troud, radostí tleskali krásné akci Kuthana se zakončujícím Sainerem. Navrátilec do sestavy Sainer se prosadil po přesném centru z pravé strany. Naši borci byli v prvním poločase herně lepší a větší problémy než soupeř jim dělal terén a vlastní nerozehranost. Málo platné, některé kličky do hráčů, patičky a další frajeřinky je nutné ještě vypilovat. Dobrou první půli hrál Kuthan, který zhruba ve čtyřicáté minutě kvalitně přistrčil do vápna Sainerovi a ten se opět nemýlil. 2:0

Druhý poločas byl z naší strany velmi špatný, hráčům se nechtělo proti slabšímu soupeři moc běhat, přesnost přihrávek byla slabá a vznikal tak prostor pro vyniknutí domácích. Naštěstí domácí střelci více chtěli než mohli a tak k žádnému zdramatizování utkání nedošlo. Více jak desetihlavou skupinu sýkořických fanoušků tak musel potěšit hrdina utkání Sainer. Ten po kolmé přihrávce vymyslel, pár metrů před vápnem, vysoký oblouk přes vybíhajícího gólmana, který po té, se soupeřem na zádech, zkontroloval až do sítě. Těžkou chvíli si vybral Kuthan, který si po dobíhání balonu pohmoždil koleno. Na patnáct minut okusil atmosféru utkání také další navrátilec Martin Tesárek, který se objevil snad po dvou letech absentování a příští návštěvu snad naplánuje v kratším časovém horizontu.

Hattrick Sainera tedy rozhodl o prvních jarních bodech a všichni věříme, že náš mančaft nabral správný kurs(k).

Branky: Sainer 3x 

Sestava: Růžička D. – Šulc, Linc P. st., Voráček, Linc M. – Vančura, Hříbal, Mutinský – Kuthan, Sainer, Slabý

Střídali: Tesárek, Zelenka R., Dvořák

Napsal Míra Šnobl 


19.3.2011 Sokol Sýkořice – Sokol Družec 0:2 (0:2)

V posledním v pořadí šestém přípravném zápase prověřilo na rynholecké umělce naši připravenost na jarní sezónu uskupení Sokola Družec, momentálně účastníka kladenské II.třídy OP.

První poločas se vyznačoval tím, že družečtí valnou většinu času přesně kombinovali na vlastní polovině a čas od času vyrazili na zteč naší branky. My jsme naopak naši hru postavili na tom ( podotýkám, že nešlo o záměr trenéra ), že jsme soupeře valnou většinu času sledovali a čas od času nestíhali bránit. Výsledkem souboje těchto taktik bylo poločasové vedení Družce 2 : 0.

Ve druhé půli se nám přece jenom začalo dařit důsledněji napadat soupeřovu rozehrávku. To  v kombinaci s poněkud ležérnějším přístupem protivníka přineslo i šance na úpravu skóre. Dvakrát se ocitl sám před brankářem Hříbal, zblízka dorážel Slabý, Brabec nastřelil břevno, z dobrých pozic zakončovali Mutinský i Vačura. Díky nepřesnosti nebo neodpovídající razanci těchto pokusů však ke smazání náskoku nedošlo. A protože se gólově neprojevil ani soupeř, byl poločasový výsledek i výsledkem konečným. 

Sestava : Růžička D., Voráček, Linc P. st., Brabec P., Šulc, Prach, Mutinský, Linc M.,  Vančura, Slabý, Hříbal

Střídali  : Karas L., Zelenka R., Sainer

Trenér :   Klouček

Napsal Honza Mutinský


12.3.2011    So. Sýkořice – TJ Roztoky  2:2 ( 1:0 )

Předposlední přípravné utkání před ostrým startem sezóny jsme sehráli na novostrašecké umělé trávě s celkem Roztok.

Z důvodu stále zasněžených alpských kopců, absence nových tváří a nerozhodnosti inženýra Brabce se nás k tomuto zápasu sešlo pouhých dvanáct kusů. Kapitánskou páskou se proto omotal naturalizovaný Sýkorák Martin Vančura. Okamžitě po úvodním hvizdu jsme se dostali k zakončení, následnou rozehrávku brankáře vystihl bystrý Slabý a připravil tak možnost k zakončení Prachovi. Ten, střelou po zemi k tyči, mířil přesně. 1:0

Šance si vytvářeli také roztočtí. Hrozili především centry ze stran. Ovšem naše, z poloviny nová, obrana tyto ataky úspěšně odvracela. Nutno podotknout, že oba borci, povolaní z čekárny kladenské ortopedie, si vedli velmi dobře. Velkou šanci promarnil Roman Zelenka, který sám na velkém vápně nedokázal zpracovat přihrávku Šulce.

Druhý poločas nabídl celkem tři branky. První padla do naší sítě, když hráče soupeře nerozhodila mohutná sýkořická zeď a poslal balon k tyčce. Před druhou brankou měl slibnou šanci Slabý, ovšem o míč na vápně soupeře přišel. Z protiútoku jsme inkasovali, a pak že fotbal není rychlá hra. S koncem utkání se naskytla možnost přímého kopu také nám. Míč si postavil Mutinský, parádně trefil roh branky a pokud už to nebyl gól, je střelcem Slabý, který odraženou střelu poslal za čáru. 2:2

Branky: Prach, Slabý 

Sestava: Růžička D. – Šnobl, Šulc, Linc M., Sainer , Karas L. – Zelenka R. , Mutinský, Vančura, Prach – Kuthan, Slabý

Trenér: Klouček

Napsal Míra Šnobl 


27.2.2011 So. Sýkořice - Baník Rynholec 2:1 (1:0)

Rynholecký turnaj vyvrcholil ( z našeho pohledu ) soubojem o třetí místo s domácím Baníkem.

Energii ušetřenou z neuskutečněné předzápasové rozcvičky jsme vložili do prvních 15 minut zápasu, leč bez gólového vyjádření. To se dostavilo po další čtvrthodince. Pohlednou akci na jeden dotek, do které se v rychlém sledu zapojili Voráček, Hříbal, Mutinský a Slabý, zakončil přesnou střelou Hříbal. Baník byl nebezpečný především ze standartních situací. Hořelo zejména v momentech  kdy se nám, jako tradičně, nedařilo dostat míč pryč z vápna. David Růžička byl  ale na svém postu bezchybný. V první půli stojí za zaznamenání ještě dva nedotažené nájezdy Kuthana a Slabého.

Ve druhém poločasu se do hry už nezapojovali zranění Lažan a Laubr a když po čelní srážce se soupeřem začal cedit krev pro klub i Šulc, byl stav čerstvých sil na lavičce na nule. Naštěstí odborná péče slečny Vlaďky a slib, že do konce zápasu nebude hrát hlavou, pustily Jirku po cca 15 minutách znovu na zelený kartáč. V tu chvíli jsme už vedli 2 : 0. Kanonýr Hříbal po faulu na svou osobu s jistotu proměnil pokutový kop. V době sílícího tlaku Baníku mohl pojistku přidat Jansa, ale neuspěl. Podle otřepaných pravidel tak zákonitě musel skórovat soupeř a to se mu povedlo. 

Se zvýšenou obezřetností a jistou dávkou štěstí se nám i přes narůstající počet všech přímých , nepřímých a rohových kopů podařilo vítězství uhájit.

Jako odměnu jsme obdrželi pohár ( menší ), láhev fernetu ( standartní ) a pozvání na příští rok ( srdečné).  

Góly      :  Hříbal 2x

Sestava :  Růžička D., Voráček, Linc P. st., Laubr, Šulc, Lažan, Mutinský, Jansa, Vančura,  Hříbal, Kuthan

Střídali  :  Karas L., Slabý, Zelenka R.

Trenér   :  Klouček

Napsal Honza Mutinský


20.2.2011 So. Sýkořice – Baník Stochov B 1:0 (1:0) 

V pořadí třetí souboj v rámci rynholeckého turnaje jsme absolvovali proti mužstvu Stochova Bé. Teplota vzduchu, schovaná hluboko pod hranicí nuly, nám v úvodu zápasu dělala velké problémy. Zmrzlé nohy neposlouchaly tak, jak se na oddíl našich kvalit sluší a patří a tak první, kdo se dostal do provozní teploty byl brankář Růžička. Neohroženě vychytal několik slibných akcí soupeře. Hra se posléze vyrovnala, slušně se kombinovalo a vznikal prostor pro střely, rohy, ofsajdy. Poslední čtvrthodinka první půle byla z naší strany velmi dobrá, soupeře jsme krotili na půli hřiště a sami se dostávali k ohrožení branky. Při jedné z chytrých kolmých přihrávek nešetřil krokem Hříbal, vybojoval v prostoru rohového praporku balon, křížnou nahrávkou našel na levé straně Šnobla. Ten zpracoval, zamířil a dokonce i skóroval. Poločas 1:0

V úvodu druhé části, tedy v době, kdy na hřišti tradičně drobátko lelkujeme, nás soupeř zatlačil před naši branku. Jen stěží jsme se bránili, ovšem výkon Růžičky byl stoprocentní. Svoji dobrou šanci nevyužil další nováček týmu Petr Semecký, kdy po přihrávce Mutinského trefil boční síť. Ke konci utkání soupeř přidal na důrazu. Ovšem čím více minuty utíkaly, tím více se v hlavách stochovských hráčů stmívalo. Tento blackout vyvrcholil dvěmi červenými kartami pro bijce soupeře. Na výsledku utkání se ale nic nezměnilo, a tak se můžeme těšit na duel o celkové třetí místo. Opět nás čeká Baník, tentokrát domácí Rynholec.

Sestava: Růžička D. – Šulc, Voráček, Linc P., Brabec P., Vančura, Karas L. – Šnobl, Mutinský, Lažan, Prach – Semecký, Hříbal

Branka : Šnobl

Trenér : Klouček

Napsal Míra Šnobl


12.2.2011 So. Sýkořice - Slavoj Zvoleněves 4:2 (1:1) 

V našem druhém přípravném utkání jsme v rámci rynholeckého turnaje změřili síly s účastníkem III. třídy okresu Kladno. Naše sestava, opět doplněná o potencionální jarní až podzimní posily, zpočátku ještě vydýchávala páteční náročný atletický trénink. Na vyrovnaný průběh první půle to však zásadní vliv nemělo. Vedení se ujali borci ze Zvoleněvsi. Nejprve nastřelili břevno a o několik minut později už jejich útočník mířil přesně. V útoku operující Hříbal ovšem stačil do půle srovnat.

Druhá půle byla ve znamení našich „rychlých“ protiútoků, ze kterých se nám dařilo přečíslovat obranu Slavoje. Druhý a třetí gól přidal z přihrávek Kuthana opět Hříbal. Několik dalších šancí zůstalo nevyžito. 10 minut před koncem jsme zaznamenali vlastní gól a dali tak šanci soupeři zápas zdramatizovat.  K tomu ale nedošlo, protože okamžitě po rozehrání ze středového kruhu se po přihrávkách Hříbala a Slabého prosadil Kuthan.

Góly      :  Hříbal 3x, Kuthan

Sestava :  Růžička D., Voráček, Linc P. st., Laubr, Šulc, Semecký, Mutinský, Jansa, Lažan,  Hříbal, Slabý

Střídali  :  Karas L., Kuthan, Zelenka R.

Trenér   :  Klouček

Napsal Honza Mutinský


SK Běleč – So. Sýkořice  5:1 ( 3:1 )

K úvodnímu utkání zimního turnaje v Rynholci nám byl nalosován výběr Bělče. Hoši zřejmě věděli, že náš mančaft už má za sebou vydatné šumavské soustředění a tak dlouho před utkáním avizovali oslabení sestavy. Nakonec chybělo pár starých mazáků, které na hřišti dobře zastoupili mladší.

Do naší branky se postavila gólmanská ikona let minulých Zdeněk Hašek. Už v průběhu prvního poločasu bylo patrné, že emoce nepropuknou jen na hřišti, ale také v jeho okolí. Takový Guth-Jarkovský by se jistě nestačil divit, jak tenká linie je mezi vznešeným jednáním a vulgarismy všeho druhu.

Co se týká naší hry, tak nutno přiznat, že přihrávkám chyběla přesnost a střelby bylo pramálo. 

Soupeř také nekombinoval příkladně, ale vyplodil několik střel, párkrát se prosadili hráči v blízkosti našeho brankáře a už to bylo 3:0 v náš neprospěch. Svoji šanci neproměnil Hříbal, když takřka ze samostatného náběhu trefil nohy brankáře. Jediný úspěch zaznamenal Mutinský, který po kombinaci ve vápně soupeře trefil přesně střed brány.

V druhém poločase naše akce končili pouze na velkém vápně, kde se možnosti ke střelám měnily v přihrávky na rádoby lépe postavené kamarády. Vzrušení přinesla červená karta pro hráče soupeře, který nepěkně oslovil sudího Sedláčka, a to on nemá rád.

Kvalitní střelou přes celé vápno se prezentoval Milan Jansa, možná Janza, který, když ho nevyplašíme, nejspíš bude letní posilou.

Konečný stav, tedy 5:1, určitě neodpovídá výkonu obou mužstev a věřme, že se výsledky budou jen zlepšovat.

Branka : Mutinský

Napsal Míra Šnobl


Propozice a rozlosování zimního turnaje

 

Pořadatel: Baník Rynholec

Místo konání: UMT Baník Rynholec

Termín: 5.2.2011 – 26.2.2011

Rozhodčí: Sedláček Petr, Fejfar Jakub, Szabo Jiří, Foršt Karel

Kontaktní telefony na pořadatele: Michal Drábek, 603808614, email: drabas@email.cz

 

Propozice turnaje:

Startuje se na registrační průkazy, před každým utkáním vedoucí napíší zápis o utkání. Střídání je možno hokejovým způsobem, pokud je hráč uveden v zápise o utkání. Hrací doba 2x45 min. Za 1 ČK stop hráče na 1 utkání, za 2 ŽK stop hráče na 1 utkání.

V tabulce o umístění rozhoduje počet bodů, při bodové rovnosti první rozhoduje skóre a případně vzájemný zápas.

 

Startovné:

Ve výši 700,- Kč za každý zápas bez umělého osvětlení. Ve výši 850,- Kč za každý zápas s umělým osvětlením.

Při rozlosování každé přihlášené mužstvo složí vratnou zálohu ve výši 1000,- Kč. V případě nedostavení se mužstva k utkání uhradí pokutu ve výši 500,- Kč, která bude odečtena ze složené zálohy.

 

Přihlášená mužstva:

Baník Rynholec, So. Sýkořice, Baník Stochov B, So. Mšec, SK Běleč, Sparta Řevničov, Slavoj Zvoleněves, So. Srbeč

 

Rozlosování: Uskuteční se 10.12.2010 od 17 hod. na hřišti Baník Rynholec. Při složení zálohy vylosování startovního čísla a rozlosování dle Bergerových tabulek.

 

Hrací dny:

5.2.2011 – Skupina A, 1. kolo: So. Mšec  - Sparta Řevničov                12:00

5.2.2011 – Skupina A, 1. kolo: Baník Rynholec  - So. Srbeč                 14:00

 

6.2.2011 – Skupina B, 1. kolo: So. Sýkořice  - SK Běleč                      12:00

6.2.2011 – Skupina B, 1. kolo: Slavoj Zvoleněves  - Baník Stochov B   14:00

 

12.2.2011 – Skupina B, 2. kolo: SK Běleč  - Baník Stochov B              12:00

12.2.2011 – Skupina B, 2. kolo: So. Sýkořice  - Slavoj Zvoleněves       14:00

 

13.2.2011 – Skupina A, 2. kolo: Sparta Řevničov  - So. Srbeč              12:00

13.2.2011 – Skupina A, 2. kolo: So. Mšec  - Baník Rynholec                14:00

 

19.2.2011 – Skupina A, 3. kolo: Baník Rynholec  - Sparta Řevničov      12:00

19.2.2011 – Skupina A, 3. kolo: So. Srbeč  - So. Mšec                         14:00

 

20.2.2011 – Skupina B, 3. kolo: Slavoj Zvoleněves  - SK Běleč              12:00

20.2.2011 – Skupina B, 3. kolo: Baník Stochov B  - So. Sýkořice           14:00

 

26.2.2010 – zápas o 7 místo: 4A – 4B           12:00

26.2.2010 – zápas o 5 místo: 3B – 3A           14:00

26.2.2010 – zápas o 3 místo: 2A – 2B           16:00

26.2.2010 – zápas o 1 místo: 1B – 1A           18:00


13. kolo 13.11.2010 Olympia Rakovník – So. Sýkořice 5:2 (1:2)
Poslední zápas tohoto roku čekal sýkořický mančaft na hřišti Olympie Rakovník. Tradičně dobře připravený soupeř měl od začátku utkání mírnou převahu. Po nastřelené ruce hostujícího kapitána a následné penaltě šel také první do vedení. Od té chvíle se herní projev Sýkořice zlepšil. Slibné šance měl Slabý, všechny spolehlivě zahodil. Prosadil se až Prach, který nesnadným kopem srovnal skóre. Do poločasu schladil rakovnické hráče ještě Linc junior, který z vápna přesně vystřelil a vykouzlil úsměv na tvářích početné skupiny fanoušků. Poločas 1:2
Do druhé půle jsme nevstoupili vůbec dobře, všechny připravené akce končily na vápně domácích, případně přehnanou kombinací namísto tvrdých střel. Kupily se individuální chyby. Chybělo potřebné štěstí. V druhém poločase nás domácí rozložili čtyřmi brankami a zaslouženě vyhráli.
Sestava: Růžička D. - Šulc, Linc P. st., Brabec P., Voráček – Linc P. ml., Hříbal, Mutinský, Šnobl – Prach, Slabý
Střídali : Zelenka R., Vančura, Karas L.
Trenér : Klouček
Vedoucí mužstva: Falta

Napsal Míra Šnobl


12. kolo 6. 11. 2010 Sokol Sýkořice – Sokol Janov 1:1 (1:0)

Souboj domácích střelců s janovským gólmanem skončil dělbou bodů. První půlhodina byla ve znamení boje všech aktérů utkání se silným větrem. V závěru poločasu se však přihnaly před branku Janova i fotbalové okamžiky. Nejdříve mířil z úhlu vedle branky Voráček. Za okamžik vytěsnila teč obránce nebezpečnou střelu Pracha také mimo tyče. Do třetice už síť rozvlnil Slabý. Po přihrávce Kuthana před prázdnou branku – 1 : 0. Do závěru poločasu stihl brankář hostí ještě dva parádní zákroky. Nejdříve skokem, za který by se nemusel stydět ani Zdeněk Hašek, vytáhl střelu Lažana ze šibenice a pak reflexivně vyrazil hlavičku Mutinského z prostoru malého vápna.

Ve druhé půli došlo k  několika změnám. Přestalo foukat, začalo pršet a hosté srovnali skóre. Po centru ze strany  a souboji na malém vápně usměrnil míč do vlastní sítě Šulc. Jedna z věcí, která se ovšem nezměnila, byl bezchybný výkon strážce janovské branky. Jistým gólům zabránil zejména při střelách Lince, Lažana i Slabého. A vzhledem k tomu, že gól Slabého, dosažený  v 80. min., nebyl pro sporné postavení mimo hru uznám, body se tentokrát dělily.

Sestava : Růžička D., Voráček, Šulc, Brabec, Linc P. ml., Prach, Mutinský, Hříbal, Lažan, Kuthan, Slabý.

Střídal   : Zelenka R.

Trenér   :  Klouček

Gól       :  Slabý

Napsal Honza Mutinský


11. kolo 30.10.2010 Sokol Sýkořice - Sokol Pustověty 1:3 (1:0)
Mírná převaha domácích v úvodních 20 minutách ke gólu nevedla. Hra se poté vyrovnala a hosté hrozili zejména při standartních situacích ze vzduchu. Z jedné z nich nastřelili břevno. Gól ale padl na druhé straně. Po rohovém kopu se hlavou prosadil Šulc. Výsledek 1 : 0 se už do poločasu nezměnil. Do 60. mimuty se však změnil dokonale. Nejprve po rozehraném přímém kopu a následně z rychlého protiútoku hosté otočili na 1 : 2. Úsilí o vyrovnávací branku přineslo pouze tyč nastřelenou Hříbalem. Když se pustovětští trefili tři minuty před koncem potřetí byl rozhodnuto.
Sestava : Růžička D., Šnobl, Linc P. st., Voráček, Šulc, Prach, Mutinský, Hříbal, Lažan, Kuthan, Linc P. ml. Střídal : Brabec
Trenér : Klouček
Gól : Šulc

Napsal Honza Mutinský


10. kolo 23.10.2010 So. Branov B - So. Sýkořice 1:6 (0:5)

Kolotoč fotbalových klání se nezastavil ani tento víkend a sdružení rodičů, dětí a přátel fotbalu si užilo další důležité vítězství sýkořických hráčů.

Kombinací na jeden dotek se dařilo fotbalisty Branova přehrávat. Z rychlých akcí těžili především Mutinský, Slabý, Kuthan a Štrach, který už v první půli dvakrát přesně zamířil do soupeřovi branky. Domácí, kteří na začátek nastoupili v devíti, ale do konce první půle srovnali alespoň stav hráčů na jedenáct, měli několik málo akcí, které už od počátku byly odsouzeny k zániku. První půle tak skončila 0:5 z pohledu domácích.  

Na začátek druhé půle, jak začíná být naším zvykem, jsme trochu polevili a tak domácí celek alespoň opticky srovnal hru a po chybě naší obrany dokonce skóroval. Tento stav však netrval dlouho a o šestý gól se postaral opět Štrach, který tak zaznamenal svůj druhý hattrick a osmý gól ve třech zápasech. Do konce utkání se již nic nestalo a tak jsme si odvezli z nedalekého Branova zaslouženě tři body.

Sestava: Růžička D. - Šulc, Linc P. st., Brabec P., Voráček – Slabý (46.Karas), Mutinský, Hříbal, Prach (52.Zelenka) – Kuthan, Štrach

Napsal Lukáš Karas


9. kolo 16.10.2010 So. Sýkořice - So. Kroučová 5:1 (3:1)

Po čtyřech vyhraných zápasech, které jsme sehráli s „relativně slabšími“ soupeři jsme nyní na domácí půdě hostili mužstvo Sokola Kroučové. Postavení v tabulce napovídalo, že se jedná o soupeře, s větší kvalitu a také ambicemi než-li soupeři z minulých utkání.

Od začátku utkání byl zápas spíše vyrovnaný a jen ojediněle obě mužstva vyrážela k útočným výpadům. Domácí borci posílení o hokejového obránce, v našich barvách nastupujícího jako fotbalový útočník, stále častěji zaměstnávali hostujícího gólmana, pro kterého byla naše mičuda horká jako brambor a téměř při každé střele mu vypadla z rukavic. Při jedné takové situaci pohotově domácí Štrach doklepl míč do soupeřovy branky.  V tu chvíli už začínali mít domácí borci nad soupeřem mírnou převahu.

Druhý gól do hostující sítě opět vstřelil domácí Štrach, který zužitkoval dobrý pas na pravou stranu a i po nešťastném ukopnutí nakonec zasunul míč do soupeřovi branky.

Třetí gól do soupeřovi sítě vstřelil domácí obránce Šulc, který si šikovně naskočil na rohový kop a pohodlně hlavou míč umístil pod horní tyč brankové konstrukce.

Těsně před koncem prvního poločasu se hostujícímu celku podařilo snížit, když využili závaru, „téměř roztockého“ a dokázali protlačit míč za zadá domácího gólmana. První půle nakonec 3:1.

Začátkem druhé půle jsme si vybrali slabší chvilku, a naše pasivní hra vedla k většímu tlaku hostujícího celku, který však tuto svoji výhodu nedokázal zužitkovat.

Postupně jsme se však opět dokázali vrátit do zápasu a naší snahu opět zužitkoval domácí Štrach, který střelou z vápna navýšil skóre na 4:1 a zaznamenal tak svůj hattrick a pátý vstřelený gól ve dvou zápasech.

V závěru utkání uzavřel skóre na konečných 5:1 střídající Karas, který po dobré kombinaci domácích borců po levé straně s ledovým klidem umístil přihrávku Hříbala do odkryté soupeřovi branky.

Vysokou výhrou 5:1 jsme prodloužili šňůru vítězných zápasů na 5 v řadě.

V dalším kole zavítáme v sobotu ráno na hřiště nedalekého Branova, kde se utkáme s rezervou tamního celku a pokusíme se navázat na úspěšnou sérii vyhraných zápasů. I přes nepříznivý termín příštího zápasu (sobota 10:00) věříme, že si naši fanoušci nařídí budíka, v pátek si odpustí jedno pivo a podpoří náš celek ve snaze urvat na Branově tři body.

 

Sestava: Růžička – Šulc, Linc P. st., Brabec, Šnobl – Prach, Hříbal, Mutinský (60. Voráček), Lažan – Linc P. ml. (20. Kuthan), Štrach (75. Karas)

Napsal Lukáš Karas

 

8. kolo 10.10.2010 TJ Slabce - So. Sýkořice 2:5 (1:2)

15 borců připravených zabojovat o další tři body, doprovázených zhruba stejným počtem fanoušků, dorazilo v neděli na hřiště TJ Slabce.

Oboustranná snaha aktérů tohoto klání  o útočné pojetí hry vedla k tomu, že hra se pravidelně přelévala z kopce i do kopce. K vidění byl dostatek šancí, gólů a zejména v 1. půli i nepřesností, které mohly oko odborníka dokonce i podráždit.

Jako první prověřil domácího gólmana Vančura. Jeho povedenou střelu z voleje po dlouhém centru z pravé strany brankář vyrazil. Další akci stejného střihu už proměnil Mutinský – 0 : 1. Domácí brzy vyrovnali pěknou střelou z 20m – 1 : 1. Ve 30.min. vystřídal zraněného Vančuru Kuthan a po chvilce trefil příliš přesnou hlavičkou k tyči tyč. Hrozili i domácí, po celý zápas bičováni do útoku ryčnými tóny nefalšovaného balkánského orchestru ze zaplněné tribuny. Poločasovému výsledku dal ovšem  podobu Hříbal. V samostatném nájezdu, kdy mu záda kryli další tři sýkořičtí hráči, nezaváhal – 1 : 2.

Druhý poločas načal dorážkou do prázdné branky Linc ml. – 1 : 3. Úsilí domácích vstřelit kontaktní gól otevíralo prostor k rychlým výpadům. Přibližně pátý- šestý z jejich řady gólově zakončil Prach – 1 : 4.

10 min. před koncem slabecká družina ještě šnížila – 2 : 4. V samotném závěru pak  nejdříve z přímého kopu zvýšil Mutinský na 2 : 5, zatímco na druhé straně skončila střela z obdobné standartní situace na tyči, dál běžela po brankové čáře, druhé tyči se správným směrem vyhnula a skončila v autu. A to byl konec.

Sestava :  Růžička D., Šnobl, Linc P. st., Hříbal, Šulc, Prach, Lažan, Mutinský, Vančura, Slabý, Linc P. ml.

Střídali  :  Kuthan, Zelenka M., Zelenka R.

Trenér   :  Klouček

Góly      :  Mutinský 2x, Hříbal, Linc P. ml., Prach

ŽK        :   Vančura, Linc p. ml., Růžička

Napsal Jan Mutinský


 „Fotbal soustřeďuje dva druhy mužů: ty, co nemají dívky a ty, kteří mají ženy.“

A teď chvíli vážně.

Omlouváme se tímto všem fanouškům, fanynkám i fanouščatům za téměř měsíční nečinnost webových stránek Vašeho, široko daleko, nejoblíbenějšího fotbalového klubu.

7. kolo  2.10.2010   So. Sýkořice – Ruda  8 : 0  ( 2 : 0 )

Dámy, pánové, děvčátka a chlapci, hosté z Rudy roztlačili mašinu, která je následně převálcovala.

A teď pravdu a trochu úcty. Utkání jsme od úvodních minut kontrolovali, ovšem opět tu byl problém s proměňováním šancí. Ne ne ne, není pravda, že alespoň každá druhá, třetí šance by mohla být potrestána gólem. Do půle se z mnoha, a to i vyložených, šancí podařilo zužitkovat jen dvě.

Druhý poločas se našemu týmu dařilo kombinovat, následovali šance a padaly branky. Nejpilnějším střelcem byl třígólový Hříbal. Zdatně mu sekundoval navrátilec z ST extraligy Štrach.

Konečné skóre se zastavilo na čísle osm a věřme, že to nebylo letos naposledy.

Branky: Hříbal 3x, Štrach 2x, Mutinský, Brabec P., Linc P. ml.

 

6. kolo  26.9.2010   SK Lány B – So. Sýkořice  3 : 5

Na promáčeném hřišti nás přivítala lánská rezerva. Gólově syté utkání nabídlo mnoho pěkných, rychlých, kluzkých akcí na obou stranách. Do poločasu se za naše barvy trefili Hříbal a Prach. Stav 2:2

V druhé části hry se prosadil zkušenou střelou zkušený Petr Brabec. Po brance přidali Slabý a znovu Prach.

Konečné divoké skóre tedy 3:5

Branky: Prach 2x, Hříbal, Brabec P., Slabý

 

5.kolo  18.9.2010   So. Sýkořice – SK Senomaty B   4 : 2

Sobotní posvícenské odpoledne nabídlo staronový souboj se soupeřem ze Senomat. V tomto případě musíme vyzdvihnout oddanost fanoušků, kteří oželili posvícenské menu a přes kvanta bramborového salátu, stovky druhů chlebíčků a mnoho dalších pochutin a opiátů se prokousali až na sýkořické hřiště. Domácí tým byl od začátku lepší, dlouho se čekalo na branky. Čekání se vyplatilo hned čtyřikrát. Premiérově se v mistrovském utkání trefil Roman Zelenka.

Branky: Slabý 2x, Linc P. ml., Zelenka R.

 

4. kolo  12.9.2010   Baník Rynholec – So. Sýkořice   5 : 1

Umělá tráva nového hřiště Baníku Rynholec nepřinesla sýkořickým moc štěstí.

Domácí byli v zakončování akcí úspěšnější, a proto vyhráli rozdílem třídy.

Čestný úspěch našeho týmu zaznamenal kapitán Hříbal.

Napsal Míra Šnobl


16.9.2010 přidány nové fotky

3. kolo   4. 9. 2010    So. Sýkořice – TJ Čistá   2 : 3  ( 0 : 0 )

Doslova akrobaticky jsme dokázali zapracovat na vývoji skóre sobotního zápasu s Čistou. V první půli, která skončila 0 : 0, měli ke gólu blíž hosté, když tečovanou střelou ( centrem ) označkovali spojnici sýkořické branky. Z naší strany zahrozil Slabý, ale hlavou těsně přestřelil. Jinak jsme se do statistik zapsali pouze nadprůměrným ziskem žlutých karet za nevyžádanou konverzaci s rozhodčím.

Ve druhé půli ubylo diskuzí a začaly padat góly. Jako první se trefil Lažan. Po rohovém kopu uklidil odražený míč z hranice velkého vápna do opuštěné branky – 1 : 0. Druhý gól přidal Kuthan po přihrávce Petra Lince ml..

Zdálo se, že jsme na dobré cestě. Čistá ovšem z  penalty snížila na 2 : 1 a naše defenzivní činnost začala prokazovat stále kvalitnější trhliny. Ofenzivní činnost ani zmiňovat nebudu. Z několika šancí využila Čistá v poslední pětiminutovce dvě a z naší dobré cesty udělala slepou ulici. Jak zaznělo i od fanoušků ze sektoru Jih - zcela zaslouženě.

Sestava :  Růžička D., Vančura, Linc Petr st., Šulc, Šnobl, Prach, Hříbal, Mutinský, Lažan, Linc Petr ml., Slabý

Střídali  :  Kuthan, Zelenka R.

Trenér   :  Klouček

Góly      : Lažan, Kuthan

Napsal Honza Mutinský


Sparta Řevničov – So. Sýkořice 2:3 (1:0)
První letošní utkání na cizím hřišti jsme sehráli v Řevničově. Úvodnímu tempu domácích Sparťanů jsme bez problémů odolávali. Snad jedinou chybku první půle ovšem domácí střelec okamžitě využil a poslal Řevničov do vedení. 1:0
Nesložili jsme zbraně nebo snad nehodili flintu do žita jak se s oblibou píše v tisku a druhý poločas jsme byli na plácku pod Jednotou lepší. Jásavé huráá mohli zakřičet i fanoušci Sýkořice, když po pěkné kombinační akci vyrovnal Mutinský. Na druhou branku se nečekalo nijak dlouho, úspěšnou akci značky „až do kuchyně“ zakončil nováček sýkořického týmu Lažan. Třetí branku přidal opět nepoučitelný Lažan i přesto, že jistě dobře ví, co čeká nového hráče po takovém úspěchu. Domácí v závěru také překonali gólmana, víc toho, naštěstí, do konce utkání nestihli. Konečný stav 2:3
Sestava: Růžička D. - Šnobl, Šulc, Hříbal, Vančura - Linc P. ( Zelenka M. ), Mutinský, Lažan, Prach ( Brabec P. ) – Kuthan, Slabý ( Zelenka R. )

Napsal Míra Šnobl


1. kolo 21. 8. 2010 So. Sýkořice – So. Panoší Újezd 5 : 1 ( 2 : 0 )
Výsledek 5 : 1 může budit dojem že : „Sýkořice neponechaly nic náhodě…“ - týdeník Raport 26. 8. 2010. Po pravdě je třeba přiznat, že soupeř v 1. půli nastřelil 2x tyč, ve druhé zahrával 2 pokutové kopy a minimálně ve 3 případech zachraňoval na poslední chvíli gólman Růžička ( včetně lapené penalty ).
Ani u domácích borců však proměňování šancí nebylo stoprocentní. Celkové skóre tak mohlo z pohledu nezaujatého diváka nabýt ještě přitažlivější podoby.
Takže co do počtu šancí zasloužené tři body, ale stále je co zlepšovat.
Góly : Mutinský 2x, Hříbal, Slabý, Prach
ŽK : Linc P. ml., Karas L.
Sestava : Růžička D., Voráček, Šulc, Hříbal, Šnobl, Prach, Mutinský, Vančura, Slabý, Kuthan, Linc P. ml.
Střídali : Zelenka R., Karas L., Brabec P.
Trenér : Klouček

Napsal Honza Mutinský


Finišující příprava v Bělči – 14. a 15. srpen 2010

Další dva přípravné zápasy před startem nové sezony absolvoval sýkořický Sokol v rámci turnaje ve Bělči. Sobotním soupeřem byli hráči Braškova. V tomto utkání se týmu herně dařilo. Pěkný výkon jistě ocenil i ostudně malý hlouček sýkořických rowdies. Brankově vydatné utkání skončilo vítězstvím So. Sýkořice v poměru 6 ku 2.

Branky: Mutinský 3x , Zelenka R., Linc P. ml., Kuthan

V nedělním finále nás čekal domácí soubor …

V tomto utkání jsme šli do vedení, když se prosadil Slabý. Z penalty, pochopitelně sporné, srovnal Bureš. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí. Dali branku, ovšem také se neradovali dlouho. Opět srovnal znovuzrozený střelec Slabý a to i přes to, že minulý týden neprošel očistnou procedurou řeky Berounky. Utkání nakonec vyhráli střelou „ kudlibabkou“ domácí borci.

Branky: Slabý 2x

    Pořadí turnaje

1.      Běleč

2.      Sýkořice

3.      Bratronice

4.      Braškov

Napsal Míra Šnobl


Příprava v Bratronicích – 7. a 8. srpen 2010
Dvě přípravná utkání na novou sezónu sehrál So. Sýkořice uplynulý víkend v rámci bratronického turnaje. Po sobotní prohře s Bělčí 1 : 3 ( 1 : 2 ) následovalo nědělní vítězství v zápase o třetí místo s domácím týmem v poměru 6 : 2 ( 5 : 1 ).
Do turnaje zasáhli pod vedením trenéra Kloučka následujcí hráči : Růžička D., Voráček, Linc P. st., Hříbal, Šulc, Karas L., Šnobl, Vančura, Mutinský, Lažan, Linc P. ml., Prach, Zelenka R., Slabý, Brabec P., Kuthan, Štrach .
Nesmazatelnou stopu v podobě zápisu do střelecké listiny pak zanechali Kuthan 2x, Prach, Brabec P., Hříbal, Slabý ( v zápase se So. Bratronice ) a Vančura ( Běleč ).

Napsal Honza Mutinský


1. trénink 6.8.2010 od 18:00 - Sýkořice
7.-8.8.2010 Poháry v Bratronicích
    7.8.2010 od 15:00 Sýkořice - Běleč
    8.8.2010 Sýkořice - ???

Běleč vítězem turnaje „O pohár obecního úřadu“
Tým SK Běleč se stal letošním vítězem turnaje „O pohár obecního úřadu“, když zvítězil ve všech svých zápasech. Druhé místo obsadil minulý vítěz Kings Praha. Až díky výhře v penaltovém rozstřelu nad týmem So. Bratronice si třetí místo připsali domácí.

Výsledky zápasů :
Běleč – Sýkořice 3 : 0
Bratronice – Kings Praha 0 : 3
Sýkořice – Kings Praha 2 : 4
Běleč – Bratronice 3 : 0
Bratronice – Sýkořice 3 : 4 ( 1 : 1 - penalty 2 : 3 )
Kings Praha – Běleč 2 : 5

Celkové pořadí :
1. SK Běleč 9 b.
2. Kings Praha 6 b.
3 Sokol Sýkořice. 3 b.
4. Sokol Bratronice 0 b.

Turnaj „O pohár obecního úřadu“

TJ Sokol Sýkořice pořádá v sobotu 26. 6. 2010 tradiční fotbalový turnaj „O pohár obecního úřadu“.
Na sýkořickém hřišti se po loňské pauze způsobené rekonstrukcí hrací plochy kromě domácího týmu představí i obhájci vítězství z roku 2008 florbaloví Kingové z Prahy a zástupci kladenského okresu týmy SK Běleč a So. Bratronice.
Start turnaje je naplánován na 9:00 hod.. Putovní pohár bude předán bezprostředně po skončení posledního zápasu cca v 17:00 hod.. Vstupné na celý den činí pouhých 20 Kč. Přímo na hřišti je zajištěno občerstvení.

Přijďte si odpočinout od MS. Nabízíme vyšší gólový průměr na zápas.
(Vuvuzely nechte doma )

Program :
1. 09:00 - 10:00 SK Běleč – So. Sýkořice
2. 10:10 - 11:10 So. Bratronice – Kings Praha Florbal
3. 11:20 - 12:20 So. Sýkořice – Kings Praha

12:20 – 13:30 Přestávka, občerstvení

4. 13:30 – 14:30 SK Běleč – So. Bratronice
5. 14:40 – 15:40 So. Bratronice – So. Sýkořice
6. 15:50 - 16:50 Kings Praha – SK Běleč


24. kolo 5.6.2010 So. Sýkořice - FC05 Zavidov  3:3 (1:2)

Horké počasí, vlažný výkon a studená sprcha. Tak by se dal popsat začátek utkání s tabulkově výrazně lépe postaveným soupeřem.  Uběhlo pouhých 5 minut a na ukazateli skóre  svítilo docela lichotivých 0 : 2. Samozřejmě kecám, nemáme ukazatel skóre, uvedený stav ovšem platil. K všeobecnému překvapení nás tento vývoj ale neposlal do kolen. Začali jsme tedy s mírným zpožděním hrát a dokonce si vytvářet šance a to vyložené. Bohužel s jejich proměňováním máme jisté problémy. Po půlhodině hry jsme se přece jenom dočkali. Za hostujícího gólmana zasáhl na brankové čáře jeho spoluhráč a skvělým reflexivním zákrokem vytěsnil míč rukama mimo branku. Následovala penalta, červená karta a gól v podání Hříbala -   1 : 2. Do poločasu ještě napálil míč do břevna zavidovské branky Petr Linc ml.. Je třeba poznamenat, že soupeř i v deseti lidech dál hrozil a Růžička se v brance nenudil.

Gól Štracha v úvodu 2. poločasu na 2 : 2 nás hodil do klidu. To se projevilo tím, že jsme během chvilky opět inkasovali – 2 : 3. Ve snaze o vyrovnání šla do hry čerstvá mladá krev. A byl to právě Slabý, který  svým prvním dotykem s balonem vyzval Diviše ke srovnání stavu – 3 : 3.

Vítězství mohly na svou stranu nakonec strhnout oba soubory. Zavidovští měli k dispozici především tzv. „roztocký závar“. Tak od minulého kola nazýváme situaci, kdy 2-3 hráči útočícího týmu v intervalu 10 sekund opakovaně ( zhruba 4x ) pálí ze vzdálenosti malého vápna  do hradby bránících těl na brankové čáře.

No a naše hlavičky po standardních situacích zase z vyložených pozic těsně míjely tyče.

Nakonec se urodila plichta, která nám i díky ostatním výsledkům dává ještě teoretickou naději na záchranu.

 

Sestava : Růžička, Šnobl, Linc P. st., Brabec, Voráček, Prach, Hříbal, Mutinský, Linc P. ml., Štrach, Diviš

Střídali  : Vančura, Slabý

Lavička : Karas, Zelenka R.

Trenér   : Klouček

Góly     : Hříbal, Štrach, Diviš

Napsal Honza Mutinský


23. kolo TJ Roztoky – So. Sýkořice 2:4 ( 1:0 )
Pod odborným dohledem pánů Sýkory, Titlbacha a Klenota jsme se v příjemném nedělním odpoledni střetli s borci TJ Roztoky. Hřiště zaslíbené pitkám za tónů Brutusu poskytlo prostor pro klíčové, důležité podotknout v bitvě o záchranu II. třídy OP, utkání týmů ze dna tabulky.
Utkání bylo vyrovnané, v úvodních minutách mužstva pozorně bránila a tak se celá stovka diváků žádné tutovky nedočkala. Domácí několikrát ohrozili branku dlouhým autem až do našeho pokutového území. Tento prvek však trenér Klouček dávno odhalil, a proto jsme neinkasovali. První si „ góóól“ oslavně zakřičeli domácí fandové. Poté, co míč nevídaně prošel minimálně dvěma našim hráčům pod nohama, zjevil se před brankářem Růžičkou osamocený Rösler. Evidentně si v takových chvílích ví rady. Skóre 1:0
Do druhého poločasu vstoupila lépe jedenáctka Sýkořice. Několikrát nebezpečně zatopila domácím hráčům. Po jedné takové zdařilé akci se prosadil Diviš. Srovnáno 1:1.
Od té chvíle to byl zápas nahoru-dolů. Diváci, dle klubové příslušnosti, chvílemi jásali, chvílemi naopak. Sebevědomě si dovolím napsat, že jsme měli více ze hry. Po pěkné přihrávce napříč roztockým vápnem tuto převahu gólově vyjádřil Slabý. Neradovali se ovšem dlouho příznivci modro-bílé síly. Po zaváhání našeho brankáře srovnal přesnou hlavičkou opět Rösler.
Po vyrovnání nám soupeř připravil nepěkné chvilky. Několik, slovy tři, slibné akce se podařilo odvrátit. V jednom případě byl brankářem každý, kdo stál zrovna na nohách. Po kvalitním odbránění soupeřova tlaku už bylo jasné, že roztočtí ztratili veškeré iluze o tom, že by ještě přidali branku. Chápu, ono dvakrát nedat do prázdné branky to člověka mírně rozhodí.
To sýkořičtí střelci se činili, takový Petr Linc junior centroval balon od praporku a k překvapení všech ( nejvíce teda domácího gólmana ) skončil míč v síti. Krásných 3:2.
Zbývalo zhruba pět minut do konce, kdy důležité a dlouho očekávané vítězství pojistil umístěnou střelou Štrach.
Sestava: Růžička- Šulc, Hříbal, Brabec P., Vančura - Linc P. ml., Mutinský, Prach – Štrach, Diviš, Kuthan
Kopli si: Šnobl, Slabý, Karas L.
Nekopli si : Zelenka R., Hašek ( kopnou si příště )

Napsal Míra Šnobl


22. kolo Sýkořice - Kolešovice 0:2 (0:0)

Šestá prohra v řadě

SÝKOŘICE - Ani skvělý výkon brankáře Davida Růžičky nezabránil další porážce, už šesté v řadě. Tentokrát byli nad naše síly fotbalisté z Kolešovic. Na vítězství čekáme už sedm utkání.

Poprvé na jaře v sestavě s útočníkem Divišem, jenž po zlomenině ruky vynechal dosavadní průběh soutěže, jsme nastoupili do utkání s touhou posílit ziskem tří bodů naděje na záchranu. Bohužel se našim borcům příliš nedařilo kombinovat, nakopávané míče jen výjimečně našli adresáta, a tak hosté s klidem naše ojedinělé výpady odvraceli.

Naopak sýkořická obrana měla velké problémy s nejlepším útočníkem soupeře Kozákem. Zlobil na pravé straně naší obrany Vančuru, přes něhož se protáhl k dvěma vyloženým šancím. Brankář Růžička však skvělými zákroky držel čisté konto. Jen díky jeho výbornému výkonu jsme v poločase neprohrávali, protože před přestávkou zmařil ještě další dvě vyložené šance protivníka. Naše jedenáctka nebezpečná nebyla. Střela Brabce ze 40. minuty z třiceti metrů byla jedinou ranou směřující na brankáře soupeře.

Po přestávce se obraz hry nijak dramaticky nezměnil. Zápas byl dál ve znamení souboje Kozáka se sýkořickou obranou respektive brankářem Růžičkou. Ještě dvakrát vyšel z duelu vítězně náš gólman, když však Šulc v pokutovém území poslal pronikající soka nedovoleně k zemi a sudí nařídil penaltu, byl strážce sýkořické svatyně bez šance.

Brzy poté jsme po špatné rozehrávce ve středu pole zbytečně ztratili balón a hosté rychlý výpad po levé straně zakončili přesnou střelou na levou ruku Růžičky. Náš tým se i za nepříznivého stavu pokoušel bojovat, leč s výjimkou střely Diviše zpoza velkého vápna mířící o milimetry mimo brankovou konstrukci jsme se do šance nedostali a na zvraty tudíž myslet nemohli.

Branky: 60. z pen. a 73. Kozák, žluté karty: Vančura - Kozák.

Sestava Sokola Sýkořice: Růžička - Voráček - Vančura (75. Karas), Brabec, Šulc - Prach, Hříbal, Mutinský, P. Linc (80. R. Zelenka) - Diviš, Slabý (65. Dvořák).

Hodnocení trenéra Petra Kloučka: „V nadsázce mohu říct, že nás porazil jediný hráč Kolešovic. Jejich útočník Kozák byl nad síly naší defenzivy. Nedokázali jsme si s ním poradit. Dostával se do šancí už v prvním poločase, připravoval je i pro spoluhráče. Po přestávce se vše opakovalo. Vyrobili jsme na něj pokutový kop, záhy nám dal i druhý gól. Ale tím neházím vinu za prohru na obránce. Hra celého týmu nefunguje. Směrem dopředu jsme byli neškodní. Nemůžeme myslet na bodový zisk, když za celý zápas prakticky nevystřelíme na branku. Prohra nás dostala do hodně svízelné situace. Nyní i v případě vítězství v dalších kolech musíme spoléhat na klopýtnutí týmů před námi.“

Napsal Radek Malina


21. kolo SK Pavlíkov - Sýkořice 4:2 (1:1)

Po podzimní prohře 0:10 jsme se v neděli dostavili v Pavlíkově v hodně prořídlé sestavě k odvetě jen s malou šancí na úspěch. A to ještě předseda Zdeněk Dvořák musel některé hráče telefonicky přesvědčit, aby vůbec nastoupili...
Trénerovi Kloučkovi kromě dlouhodobých maradů M. Lince a L. Diviše chyběli také nemocný J. Slabý, studující M. Šnobl a nedisciplovaný a potrestaný P. Linc starší, který bude 4 zápasy sledovat jako divák. M. Tesárek zase nedorazil ...
Do zápasu jsme nastoupili s odhodláním porvat se o dobrý výsledek a neudělat ostudu. Bohužel již první akci soupeře zachránil výborným zákrokem D. Růžička, ale z následného rohového kopu soupeř i s pomocí faulu na L. Voráčka zaznamel soupeřovic obránce (Dvořák) hlavou první gól. Po této sprše se naše hra začala lepšit a postupně vyrovnávat. Pavlíkov měl sice více ze hry, ale k žádné vyložené šanci se nedostával. Bohužel asi v 15 minutě musel vystřídat P. Linc mladší, jelikož asi podcenil rozcvičení, kvůli svalovému zaranění. Vystřídal ho L. Karas a na lavičce zůstal trénerovi k dispozici mladý R. Zelenka.
V poměrně vyrovnaném prvním poločase kolem 30 minuty rozehrál P. Brabec rychle tresný kop na půli, vysunul po pravém křídle neobsazeného K. Pracha, který našel na hranici šestnácky P. Štracha a ten krásnou střelou po zemi k tyči vyrovnal.
Potom mohl po podobné akci přidat druhý gól M. Hříbal, ale jeho povedená střela šla na brankaře, který jí s námahou vyrazil.
Pavlíkov si koncem poločasu vypracoval velkou šanci, ale střela skončila vedle.
Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe než do prvního poločasu. I když jsme hráli proti větru, se podařilo K. Prachovi vybojovat míč, posunout ho na P. Štracha, který krásně našel P. Kuthana a ten tváří v tvář překonal soupeřovic brankaře.
Vedli jsem 2:1, ale do konce utkání zbývalo hodně času. Škoda, že jsme nepřidali třetí gól, jelikož jsme byli v této fázi utkání mnohem nebezpečnější než soupeř. Bohužel asi v 63 minutě se soupeř dostal před naši branku, míč se nešťastně odrazil od L. Karase a soupeřovic útočník (Vodrážka), který k míči přišel jako slepý k houslím, do prázdné brány zasunul míč. Bohužel od tohoto okamžiku domácím hráčům narostla křídla a bylo jich plné hřiště. David Růžička stačil předvést ještě zákrok dne, ale z následného rohu, kdy J.Šulc nedostatčně odkopnul míč, se k míči dostal soupeřovic hráč (Jiřík) a propálil kolem L.Voráčka a M.Hříbala míč do sítě. David Růžička v bráně viděl až míč v síti. Trenér na změnu skóre reagoval vysunutím M.Hříbala na hrot útoku, ale soupeř přidal 5 minut před koncem 4 gól, když jejich útočník (Černý) šťastnou střelou, kterou nechtěně tečoval L. Voráček, zvýšil na konečných 4:2 pro domácí.
Sestava:
1.Růžička - 9.Vančura, 3.Voráček, 2.Brabec, 4.Šulc - 7.Prach, 8.Mutínský, 11.Hříbal, 10.P.Linc ml. - 5.Štrach, 6.Kuthan
sřídání:
15 minuta: 13.Karas za 10.P.Lince

Napsal Petr Brabec


20. kolo Sýkořice – Olympia Rakovník 3:5 (0:4)

Po prohře v Olešné (3:0 pozn. red.) jsme nastoupili k dalšímu klíčovému zápasu v boji o záchranu II. třídy.

Tentokráte jsme doma hostili mužstvo Rakovnické Olympie. Situace v tabulce napovídala tomu, že se utkají dvě mužstva s podobnou kvalitou, ale začátek utkání tomu vůbec nenasvědčoval. Borci z Rakovníka se do nás pustili a než jsme si stačili vyndat trička z kalhot valil se na nás jeden útok za druhým. Celý první poločas jsme na hřišti hráli pouze druhé housle, tak alespoň komediální výstup P. Brabce, který se nechal v desáte minutě vystřídat, zajistil pozornost diváků. Po konci první půle jsme odcházeli do kabin za stavu 0:4.

Pomalu se stáva pravidlem, že začneme hrát až když nám teče do bot. V druhém poločase jsme hru vyrovnali a soupeře také zatlačili na jeho polovinu hřiště. Když už to vypadalo, že bychom mohli s výsledkem něco udělat, tak domací stoper po závaru před naší brankou počastoval sudího několika nepěknými ba hanlivými výrazy a po druhé žluté kartě se šel předčasně sprchovat. Je pravda, že ve fotbalových kuloárech se povídá, že sudí jsou nakloněni rakovnické Olympii, ale v dnešním zápase rozhodčí krom několika otočených autů, faulů a nereagující na nadávky soupeře pískal…

Ještě v deseti jsme se pokusili o korekci výsledku a dvěma góly snížili dosavadní stav utkání na 2:4 z pohledu domácích. Po té ale soupeř zasadil ještě jednu ránu a domací Hříbal v závěru z penalty již jen korigoval na konečných 3:5.

Sestava: Růžička – Karas (55. Šnobl), Linc P. st., Brabec (5.Slabý), Voráček – Prach, Mutinský, Hříbal, Linc P. ml. – Štrach, Kuthan

Napsal Lukáš Karas


19. kolo 1. 5. 2010 FC Po Olešná - So. Sýkořice 3:0 (2:0) 

Velmi nevydařený zápas jsme odehráli na hřišti našeho tabulkového souseda v Olešné.

Domácí zahájili utkání náporem, ze kterého po naší chybě vytěžili i úvodní gól. Nevydařený skluz na hranici pokutového území rezultoval v pokutový kop, který Olešná proměnila.  Během několika minut přišel druhý hřebíček do naší rakve. Je třeba poznamenat, že kladivo v ruce třímal sám pan hlavní rozhodčí Polívka. Zaregistroval sice, že jeho ( rovněž delegovaný ) asistent na pomezní čáře velmi zřetelně signalizuje postavení mimo hru ( to následně odkývali i domácí borci ), ovšem akci nechal dohrát do zdárného konce – 2 : 0.

Tento moment přinesl na hřišti celkem vzrušenou debatu, během které byli poučeni všichni, včetně zmíněného asistenta.

Ta tam byla srdečná atmosféra, charakterizující většinu zápasů pod vedením tohoto arbitra. Byla nastoleno uplatňovaní přísné spravedlnosti v posuzování všech prvků hry, ze které vybočilo pouze tradiční, tentokrát ale nepřesné, upozornění na rozvázanou tkaničku našeho útočníka. Omluvou je, že takový prohřešek nemusí být vždy na první pohled patrný.

Dostávat takovou sodu nebylo  s přihlédnutím k naší předváděné hře snad ani nutné. To si ostatně uvědomovali i hráči Olešné a v několika případech se čestně přiznali k teči míče ve snaze otočit verdikt v náš prospěch.

Vyhlídky na druhý poločas nebyly rozhodně růžové. Při odchodu do kabin nás v tom ujistil i jeden z domácích fanoušků, který tvrdil, že „stejně nemá cenu se snažit“.

Přestávkové změny, zejména přesun Brabce na hrot, přinesly částečné oživení hry. Sám Brabec po individuální akci nastřelil tyč, do šance se propracoval i Hříbal, ale bez gólového efektu. S přihmouřenýma očima by se dalo říct, že jsme soupeře chvílemi i zmáčkli. Po zákroku na Slabého by se třeba někdy úplně jindy i penalta dala písknout…..

V době kdy náš herní systém zaznamenal v závěrečné křeči změnu z 4 - 4 -2 na  4 - 0 – 6 jsme inkasovali potřetí.

O body jsme tak sice přišli, ale skvělý pocit z prosportovaného odpoledne nám nikdo nevezme.

Nebo je to jinak ?

 

Sestava :  Hašek, Voráček, Linc P. st., Brabec, Šulc, Prach, Hříbal, Mutinský, Linc P. ml., Kuthan, Slabý

Střídali  :  Karas, Růžička D., Zelenka R.

Trenér   :  Klouček

ŽK        :  Hříbal, Linc P. st.

Napsal Jan Mutinský 


18. kolo 25. 4. 2010 Tatran Rakovník „B“ - So. Sýkořice 9:1 (5:1)

Mnohými očekávaný průběh  zápasu  se naplnil. Dalšího z favoritů soutěže se nám rozhodně naší hrou nepodařilo znejistět.  Góly v naší síti přibývaly pravidelně od samotného začátku utkání. Domácí šňůru narušil  za stavu 4 : 0 svým zásahem pouze Petr Štrach.  Jako tradičně se utkání na Tatranu neobešlo bez zranění. Tentokrát musel ze hry odstoupit těsně před poločasem Prach.

Pozitivní zpráva závěrem: během posledních dvou zápasů jsme téměř k dokonalosti vypilovali alespoň jednu standartku – výkop ze středového kruhu.

Sestava :  Hašek, Karas, Linc Petr st., Voráček, Šulc, Prach, Mutinský, Hříbal, Šnobl, Slabý, Štrach

Střídali  :  Krejčík, Růžička David, Zelenka Roman

Trenér   :  Klouček

Gól        :  Štrach

Žluté karty :  Linc, Voráček

Napsal Jan Mutinský


So. Sýkořice - So. Branov 1:8 (0:1)
Přes 200 lidí si v slunečném sobotním odpoledni našlo čas a přišli se podívat na zápas 17. kola mezi domácí Sýkořicí a hosty z Branova, kteří toho času vedli tabulku.
Od začátku utkání jsme byli hostům více než vyrovnaný soupeř a nic nenasvědčovalo tomu, že si branovští odvezou pohodlné vítězství. V prvním poločase jsme měli několik slibných příležitostí, kdy nebezpečné střely Štracha a Hříbala ze střední vzdálenosti o málo minuly soupeřovu branku a střelu Mutinského pod horní tyč hostující brankář s obtížemi vytáhl. Ke konci 1. poločasu začínali mít hosté mírnou převahu, která vyústila ve smolný gól vstřelený do naší branky. Poločas tedy 0:1.
Do druhé půle jsme vstoupili povzbuzeni dobrým výkonem z prvního poločasu a i nadále se snažili lepšímu soupeři co nejvíce hru znepříjemnit a pokusit se o vstřelení branky. S přibývajícím časem a s odcházející fyzickou kondicí jsme soupeři dopřávali stále více prostoru ke kombinaci a možnosti tak vstřelit gól, což se také stalo a po našich chybách soupeř střelil dvě slepené branky. Nadějí na vyrovnání výsledku byl ještě pokutový kop, který sudí nařídil za faul na Slabého a Kuthan tak snížil dosavadní stav utkání na 1:3. Po naší vstřelené brance začínali být hosté nervózní a z toho vzešlo několik nevhodných slov na adresu hlavního sudího, který tyto výroky trestal žlutou kartou. Tento stav však netrval dlouho,
a hosté opět udeřili. Ke konci zápasu jsme vytvářeli mnoho hrubých chyb a připravili tak hostům šance pohodlně skórovat, tyto šance hosté také patřičně využívali. S blížícím se koncem utkání jsme se již snažili nedostat ostudných deset gólů. To se naštěstí nestalo, přesto se však konečný výsledek ustálil na hrozivém skóre 1:8.
Sestava: Hašek - Prach, Voráček, Brabec, Šulc - Slabý, Mutinský, Hříbal, Linc P. ml. - Kuthan (72. Karas), Štrach

Napsal Lukáš Karas


FK Hředle – So. Sýkořice  0:0 (0:0)

K utkání 16. kola jsme vycestovali na hřiště FK „traverzy“ Hředle. Historicky máme s tímto soupeřem kladnou bilanci a nadcházející utkáni ji nemělo rozhodně zhoršit.

Od začátku utkání bylo jasné, že půjde spíše o boj o každý metr hřiště, než o hitparádu fotbalové krásy. Přesto jsme mohli od úvodní minuty vést. Z jednoho dlouhého nákopu se do samotného úniku hnali borci Kuthan a Slabý. První jmenovaný se rozhodl zakončit akci lobem přes brankáře, který ovšem skončil pár desítek centimetrů od tyče. V prvním poločase bylo z naší strany ještě k ocenění několik trestných kopů pod taktovkou kapitána Hříbala. Gólman domácích tyto střely „ pouze“ vyrážel, ovšem z naší strany nikdo míče nedobíhal, tak jak trenér Klouček do hlav hráčů před utkáním vštěpoval.

Zřejmě i proto převzali iniciativu domácí. Vyprodukovali mnoho nebezpečných situací. Střely z dálky, hlavičky po rohových kopech ani dorážky z prostoru malého vápna naši současnou jedničku Haška nezaskočily. Stoji za zmínku připomenout, že Zdeněk Hašek během prvního poločasu předvedl několik neskutečných zákroků, tygřích skoků a dobrého postřehu. Dokázal, že rozhodně nezapomněl nic ze svého brankářského řemesla. Poločas tedy bez branek..

Do druhého poločasu hráče přivítalo typické hředelské počasí. Tedy déšť podporovaný nepříjemným větrem. Tato skutečnost se značně projevila i na trávníku, který rychle změknul. Domácí měli v úvodu druhé části velkou převahu, kterou ovšem díky obětavým zákrokům obrany a Haškově exhibici nedokázali využít. Poté se hra vyrovnala a my si vytvořili několik brankou zavánějících šancí. Ovšem taktéž bezvýsledně. Ke konci utkání se domácí omezili spíše na diskuse s rozhodčím a esteticky velmi dobře zpracované pády do tvořícího se bahna.

Žádná z šancí nedosáhla svého vrcholu, a proto se v chladném odpoledni body dělili.  

Sestava: Hašek – Šulc, Linc P. st., Brabec P., Voráček – Vančura, Mutinský, Hříbal, Prach – Slabý, Kuthan

Lavice : Růžička D., Karas L., Šnobl, Trousil

Střídání :  ve  45min. – Šnobl za Kuthana

Napsal Míra Šnobl


Kanonáda při jarní domácí premiéře

Parádně se v prvním jarním utkání na domácím hřišti ukázali naši fotbalisté, když deklasovali poslední tým tabulky 7:1. Už do poločasu bylo o výsledku rozhodnuto a sýkořičtí borci se mohli radovat ze zisku důležitých tří bodů v cestě za záchranou v okresním přeboru.

Náš tým nastoupil posílen v ofenzivě o Petra Štracha, na postu stopera byl zkušený matador Petr Linc st. Když se Štrachovi se štěstím a zaváháním brankáře soupeře podařilo dalekonosnou střelou otevřít skóre, získali sýkořičtí fotbalisté klid, který do přestávky umocnil dvěma zásahy Kuthan. Hosté byli dvakrát blízko korigování výsledku, ale bravurními zákroky nás podržel brankář Hašek, jenž znovu zastoupil zraněného Růžičku.

Po přestávce už nebylo o vítězství pochyb. Po parádní kombinaci skóroval nejprve Mutinský, chytrost v zakončení lobem přes vybíhajícího brankáře uplatnil Slabý, a když se z pozice levého obránce na postu hrotového hráče zjevil chladnokrevně zakončující Šulc, byli hosté zralí na ručník.

Mohli odjet s mnohem větším přídělem, ale Hříbalův přímý kop zastavila tyčka hostující svatyně, dvakrát v dobré pozici hlavičkoval Šulc a rovněž Mutinský s Prachem měli ještě solidní příležitosti k zakončení. Gólový účet našeho týmu nakonec uzavřel po další parádní kombinaci Kuthan. V závěru hosté korigovali výsledek z pokutového kopu po Hříbalově přidržení protivníka při přímém kopu.

Sokol Sýkořice-Nové Strašecí B 7:1 (3:0), branky vítězů: Kuthan 3, Mutinský, Slabý, Štrach, Šulc.

Sestava Sokola Sýkořice: Hašek - P. Linc st. - M. Linc (10. Vančura), Voráček, Šulc - Prach, Hříbal, Mutinský, P. Linc ml. (60. Slabý - Štrach (75. Šnobl), Kuthan.

Hodnocení Petra Kloučka, trenéra Sokola Sýkořice: „V prvním poločase soupeř sice vzdoroval, ale naše hra byla dostatečná, abychom si vytvořili náskok a v průběhu devadesáti minut dosáhli na vysoké vítězství. Při dvoubrankovém vedení nás podržel brankář Zdeněk Hašek, který chytil dvě vyložené šance. Vysoké skóre, celkem solidní hra i tři body mě potěšily, ale nic z toho nelze přeceňovat, protože jsme hráli zřejmě s nejslabším soupeřem soutěže. Potěšilo mě, že jsme přidali na důrazu. Dokonce přitvrdil i Jan Mutinský, což velmi oceňuji. Stínem zápasu bylo zranění Martina Lince, který si natáhl vazy v koleni. Suverénně zápas zvládl jeho otec na postu stopera, velmi dobře se projevila i nově složená útočná dvojice.“

Napsal Radek Malina


Přidány nové fotky z přípravného utkání se Stochovem


14. kolo ESTA Oráčov - So. Sýkořice 5 : 3 ( 4 : 3 )
Po optimistickém začátku, kdy jsme se zhruba v 5. minutě ujali vedení po hlavičce Martina Vančury, následovalo několik ran ( přesně 3 rány ) ze standartek soupeře. Série rohů, přímých kopů i dlouhých autových vhazování spojená s chaosem v našich řadách vedla k otočení stavu na 3 : 1 pro domácí. Ani Oráčov ovšem nedisponoval neprostupnou obranou a tak , když se během 2 minut trefil 2x Pavel Kuthan, bylo rázem vyrovnáno. Do přestávky se prosadili ještě jednou domácí - opět po dlouhém vhazování. Druhá půle tak bohatá na góly nebyla. Když jsme z několika náznaků šancí nedkázali vytěžit srovnání stavu, udeřil Oráčov ještě jednou – přímý kop a dorážka do prázdné branky. A první jarní nulový zápis do tabulky byl na světě.
Sestava : Hašek, Voráček, Linc Martin, Brabec, Šulc, Vančura, Mutinský, Hříbal, Prach, Kuthan, Linc Petr ml.
Střídali : Linc Petr. st., Karas
Trenér : Petr Klouček
Góly : Kuthan 2x, Vančura
ŽK : Linc Martin, Linc Petr st., Šulc, Prach

Napsal Jan Mutinský


Zveme všechny členy TJ Sokol Sýkořice na valnou hromadu, která se koná 27.3.2010 od 19:00 hod. v restauraci Sýkorák.

Start bez Růžičky a Diviše

SÝKOŘICE - Bez brankářské jedničky Davida Růžičky a nejlepšího podzimního střelce Luboše Diviše (6 gólů) vstoupí sýkořičtí fotbalisté do jarních bojů okresního přeboru. Jediným cílem po podzimu desátého týmu tabulky je záchrana. K naplnění plánu by měla přispět i vydatná a dlouhá zimní příprava, kterou týmu naordinoval trenér Petr Klouček, jenž se za minulými třemi měsíci ohlédl.

 

Příprava

V prosincovém volnu většina kádru absolvovala jednou v týdnu dvouhodinové „florbalové“ bitvy v roztocké hale. Nechyběl ani tradiční Silvestrovský duel staří-mladí, v němž dominovali ti dříve narozeni, byť v provizorních podmínkách dětského hřiště pod obecním úřadem.

Zimní přípravu zahájil náš tým 6. ledna prvním tréninkem na umělé trávě v Družci. Pod taktovkou trenéra Petra Kloučka naši hráči absolvovali v každém týdnu dvě tréninkové jednotky.

Ve středu na umělé trávě v Družci nebo ve Lhotě, v pátek pak byl na programu dvouhodinový dril v hale. „Účast nebyla valná, spíše bych řekl žalostná. Kluci si musí uvědomit, že v okresním přeboru bez tréninků uspět nemůžeme,“ láteří trenér.

„Jedinou záchranou bylo, že stejně jako v minulém roce pokračujeme v osvědčeném modelu společné přípravy s bělečským týmem. Dohromady se nás vždy čtrnáct až dvacet sešlo, tudíž měl tréninkový proces dostatečnou kvalitu,“ rekapituluje Klouček.

 

Soustředění na Šumavě

Ani během letošní zimy naši borci nevynechali výjezd do hor a v letošní tuhé zimě vyrazili od 27. do 30. ledna na Šumavu. „Soustředění se mimořádně vydařilo. Za čtyři dny jsme zvládli devět tréninkových jednotek a ještě jednu trasu na běžkách,“ tetelí se blahem Klouček při vzpomínce na akci v Novém Dvoru, kde tým nalezl dočasný domov v hotelu Onyx a mohl využít i halu ve Zdíkově. „Kluci dohromady naběhali pětatřicet kilometrů a jejich přístup byl skvělý,“ rozplývá se Klouček.

 

Přípravné zápasy

Původně měli naši borci absolvovat čtyři zápasy, ale souboj se Sokolem Běleč musel být kvůli sněhové kalamitě zrušen, protože hřiště v Novém Strašecí nebylo připravené k utkání. Ve zbývajících zápasech jsme ani jednou nevyhráli. Postupně jsme změřili síly na umělé trávě v Novém Strašecí s tamním B týmem  (3:6, branky Sýkořice Petr Linc ml. 2x, Hříbal), s Řevničovem (1:1, branka Sýkořice Mutinský) a minulou sobotu jsme pak na umělé trávě v Kladně podlehli Stochovu (1:2, branka Sýkořice Prach).

„K výkonům v prvních dvou zápasech se ani vyjadřovat nechci. S výkonem proti Stochovu už jsem byl i přes prohru spokojen. Hra byla solidní a prohrát jsme si nezasloužili. Navíc jsme dostali jeden gól po evidentní ruce protihráče při zpracování míče. Ale nijak se nevymlouvám. Naším problémem je produktivita, kterou musíme zlepšit,“ přemítá Klouček.

 

Stav kádru

Obrovskou komplikací je absence brankáře Davida Růžičky, který má zraněné rameno, a útočníka Luboše Diviše, jenž si na lyžích zlomil ruku a je po operaci. Ze zdravotních důvodů nebude na jaře hrát Martin Tesárek, před prvním zápasem mají zdravotní problémy také obránci Jiří Šulc, jehož trápí natažený sval, a Martin Linc, jemuž se vrátily problémy s operovaným kolenem.

„Diviš má v zápěstí po operaci destičku na zpevnění a vůbec není jisté, kdy bude připraven hrát. Růžička zkoušel na posledním tréninku, zda rameno snese zátěž, ale minimálně pro první tři zápasy je rovněž mimo hru. Nemůže s rukou prudce pohnout. Nemá smysl, aby do branky lezl,“ stýská si Klouček. V brance tak bude Zdeněk Hašek. „Dlouho nechytal, ale v přátelských zápasech se jevil velmi dobře.“

Radost může mít trenér z příchodu útočníka Pavla Kuthana, jenž dosud působil v Novém Strašecí. „Je dravý, drzý. Má solidní výběr místa a umí se dostat do šancí. Bohužel je v přípravě neproměňoval. Snad se prosadí v mistrovských zápasech,“ doufá Klouček a hodně si slibuje i od výpomoci Petra Štracha, který tradičně podzim kvůli angažmá v první hokejové lize vynechal. „Minimálně všechny domácí zápasy odehraje. V přípravě proti Stochovu byla jeho přítomnost na hřišti velmi pozitivní,“ říká Klouček.

 

Vyhlídky na jaro

Po podzimu má náš tým jedenáct bodů. „Přál jsem si o šest více, ale některé zápasy jsme naprosto nepochopitelně ztratili,“ krčí rameny Klouček při vzpomínce na první část sezóny. Za námi se v tabulce seřadily Olešná (9 bodů), Olympia Rakovník (8), Kolešovice (6), Nové Strašecí B (5).

V jarních odvetách bude jediným cílem zachování příslušnosti k okresní elitě. „Třicet bodů by k záchraně mělo stačit,“ kalkuluje Klouček. Jistou nevýhodou je fakt, že sýkořický tým nastoupí pouze k šesti zápasům na domácím trávníku. „Doma nesmíme prohrát. Zvláště ve třech zápasech s týmy, které jsou v tabulce pod námi. A když něco přidáme ze hřišť soupeřů, jaro zvládneme. Musíme se vrátit k projevu, s nímž jsme slavili úspěch v minulé sezóně. Základem je obětavost a bojovnost, ruku v ruce s prvními body pak přijde i fotbalový projev,“ je si jistý Klouček.

 
 

Aktuálně

aktuální výsledky
tabulka
všechny výsledky
následující kola
střelci
obdržené karty

napsali o nás

 

© TJ Sokol Sýkořice 2010